Piektdiena, 2. Jūnijs | Emma, Lība
AAA

Sasniegumi citos komandu sporta veidos

Basketbols

Tērvetes novada komanda ieguva pirmo vietu Dobeles novada 2018.gada basketbola čempionātā

2017.gads.

Tērvetes novada komanda- 4.vietas ieguvēja Dobeles 2017.gada basketbola čempionātā

Arvis Savčenko – 3×3 basketbols un basketbols
“Ghetto basket 3×3” turnīra čempions, Latvijas amatieru līgā 1.vieta, Latvijas universiādes 2.vietas ieguvējs basketbolā.

Kārlis Podnieks –  riteņbasketbols

3.vieta Vācijas kausa izcīņā, 3.vieta Vācijas bundeslīgā un 2.vieta Lodzas kausā ar Latvijas izlases komandu riteņbasketbolā

 

Volejbols

Sigus-B komanda 2017.g. ieguva 1.vietu Dobeles novada volejbola čempionātā volejbolā vīriešu komandām un 1.vietu Leišmales volejbola čempionātā

Elvijs Taujenis (1.att. trešais no kreisās ) – 2017.gada Dobeles novada čempions volejbolā, vīriešu komandas “Sigus-B”  sastāvā. Jelgavas novada komandas ” Valgunde ” spēlētājs, kura uzvarēja kā komanda Jelgavas novada volejbola čempionātā vīriešu komandām. 2017.gadā arī spēlēja ” Entuziastu”volejbola  līgā ”  un ieguva 2.vietu komandas “Dobele VK” sastāvā.

   

 

Lakross

Gundega Namniece
Latvijas lakrosa izlases dalībniece, ar kluba “Griffins” komandu startējusi starptautiskos turnīros Beļģijā, Polijā, kuros iegūta 2.vieta.

Hokejs

Armands Logins aizvadītajā sezonā spēlēja trīs komandās trīs dažādās amatieru līgās. HK Lanos sastāvā piedalījās “Volkswagen komerctransports hokeja kauss”, kur septiņu komandu konkurencē izcīnīja trešo vietu. HK Zvaigznes sastāvā piedalījās “Entuziastu Hokeja Līga” (EHL) R4 divīzijā, kur regulāro sezonu divpadsmit komandu konkurencē noslēdza pirmajā vietā. HK Viesulis sastāvā “Latvijas Hokeja Līgā” pirmajā līgā (LHL 1. Līga) regulāro sezonu desmit komandu konkurencē noslēdza ceturtajā vietā. 2016/17. gada sezonā tika atzīts par LHL 1. Līgas mēneša labāko vārtsargu trīs reizes un beigās arī tika atzīts par sezonas labāko vārtsargu.

 

Tērvetes brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas 2017.gadā izcīnīja vairākas balvas.
Saldū ugunsdzēsēju sacensībās Tērvetes brīvprātīgo ugunsdzēsēju vīriešu komanda ieguva godalgoto 1.vietu, kā arī ceļojošo kausu. Grobiņā novada jauniešu komanda ieguva godalgoto 1.vietu. Jelgavā ugunsdzēsēju sacensībās jauniešu komanda ieguva 2.vietu un novada sieviešu komanda 3.vietu.

Linda Karloviča, Tērvetes novada sporta nodaļas vadītāja

KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
TUVĀKIE PASĀKUMI