Otrdiena, 21. Novembris | Andis, Zeltīte

Komitejas un komisijas
Tautsaimniecības un attīstības komiteja

Komitejas priekšsēdētājs –

Komitejas priekšsēdētāja vietnieks –

Arvīds Bruss

Sandris Laizāns

Indriķis Vēveris

Ainārs Miķelsons

Finanšu komiteja

Visi domes deputāti.

Komitejas priekšsēdētāja – Dace Reinika

Izglītības, kultūras un sociālo jautājumu komiteja

Komitejas priekšsēdētāja – Linda Karloviča

Komitejas priekšsēdētāja vietnieks – Dzintra Sirsone

Ieva Krūmiņa

Anitra Skalbiņa


Vēlēšanu komisija

Komisijas priekšsēdētāja –

Locekļi:

 

 

Administratīvā komisija

Komisijas priekšsēdētāja – Baiba Opmane

Locekļi:

Arvīds Bruss

Maija Bērziņa

Ēriks Zandersons

Jānis Kozuliņš

Protokoliste:  Inese Meija

Nolikums
Komunālo, dzīvokļu jautājumu un parādu piedziņas komisija

Komisijas priekšsēdētājs – Māris Berlands

Locekļi:

Inese Dzene

Jānis Melderis

Jānis Straksis

Ivars Ručevskis

Regīna Aleksejenko

Inta Siliņa

Protokoliste Sandra Latiša

Nolikums
Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

Komisijas priekšsēdētāja – Andra Šafare

Locekļi:

Sandra Latiša

Jeļena Belova

Dace Vācere

Nolikums
Iepirkuma komisija

Komisijas priekšsēdētājs –  Māris Berlands

Locekļi:

Jeļena Belova

Sandra Latiša

Anita Kalaža

Protokolists Ivars Gorskis

Nolikums
Inventarizācijas komisija

Nosaka ar domes priekšsēdētāja rīkojumu.

Apbalvošanas komisija

Komisijas priekšsēdētāja- Sandra Latiša

Locekļi:

Jeļena Belova

Inita Roze

Daiga Freidenfelde

Sandra Geislere

Nolikums
Pedagoģiskā komisija

Komisijas priekšsēdētāja – Inita Roze

Locekļi:

Anda Cēsniece ( logopēds-pedagogs)

Maija Klāsupa (Annas Brigaderes pamatskolas direktores vietniece, skolotāja)

Aldis Tisenkopfs (Annas Brigaderes pamatskolas direktors)

Valentīna Ciganoviča (Augstkalnes vidusskolas  direktores vietniece izglītības darbā)

Pedagoģiskās komisijas nolikums
Stādījumu rekonstrukcijas komisija

Komisijas priekšsēdētāja – Linda Mierlauka

Locekļi:

Jānis Melderis

Jānis Straksis

Ivars Ručevskis

Nolikums
Administratīvo aktu strīdu komisija

Domes priekšsēdētāja Dace Reinika

 

Domes izpilddirektors Māris Berlands

Nolikums
Būvju pieņemšanas ekspluatācijā komisija

Komisijas priekšsēdētājs – pašvaldības būvinspektors

Pašvaldības arhitekts

Pasūtītājs vai tā pilnvarots pārstāvis

Būvprojekta autors gadījumos, kad to nosaka Vispārīgie būvnoteikumi

Nolikums
Tērvetes novada domes darījumu ar lauksaimniecības zemi tiesiskuma uzraudzības komisija

Komisijas priekšsēdētājs : Andra Šafare

Komisijas locekļi:

Regīna Franka
Dace Vācere
Sandra Latiša
Jeļena Belova
Monta Mantrova

Nolikums
Medību koordinācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājs Māris Berlands – Tērvetes novada pašvaldības izpilddirektors

Komisijas locekļi:

Silga Menska – Lauku atbalsta dienesta Zemgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vadītāja;

Indulis Kļaviņš – Valsts meža dienesta Zemgales virsmežniecības Jelgavas nodaļas Tērvetes apgaitas mežzinis;

Sandris Upenieks- Latvijas mežu īpašnieku biedrības pārstāvis;

Juris Lazdiņš- Biedrības “Zemnieku saeima”valdes priekšsēdētājs;

Modris Goba- Latvijas Mednieku asociācijas biedrs

 

 

Komisijas sēde

Nolikums
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *