Svētdiena, 28. Maijs | Vilhelms, Vilis
11 / 05
Sestdien – Pasakas modināšana LVM dabas parkā!

Plkst. 12 Rūķu pilsētā Čiekurē  uzstāsies Augstkalnes vidusskolas mazie un lielie dejotāji, savukārt plkst. 13. parka Atrakciju laukuma estrādē  – krāšņa pasaku dziesmu spēle, kuru vadīs tautā iemīļotais aktieris Jānis Skanis, iejūtoties pasaku stāstnieka lomā. Koncerta apmeklētāji varēs sastapties ar dažādiem pasaku tēliem – gan tiem, kas vēl joprojām ir vismīļākie mammām, tētiem un omītēm, gan tiem, kas redzami pasaulslavenās multfilmās mūsdienās. Sarkangalvīte, Īkstīte, Karlsons, Pepija, Sunītis Pifs, Sisidra, Buratino, Sniegbaltīte, Princis, Ļaunā karaliene, princese Elza un Fiona, Vaiana, “Sapinušies” un “Dziedi!” varoņi izdziedās vissirsnīgākās un pazīstamākās savu tēlu dziesmas. Lomās – Latvijas jaunie estrādes solisti- bērni un jaunieši.

28 / 04
Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017. Nu jau otro gadu šajā pasākumā sevi piesaka arī Tērvetes novads. Jelgavas olimpiskajā  centrā  divas dienas- 28. un 29. aprīlī  tiek  iezīmēti   katrai pilsētai un novadam raksturīgie  ražojumi un piedāvājumi.

01 / 03
Tērvetes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Mēs- Tērvetes novadam” 2017

Konkursa nolikums atrodams  mājas lapas sadaļā  http://www.tervetesnovads.lv/projekti/aktualie-projekti/.  Projektu iesniegšanas termiņš 2017. gada 13. aprīlis.

05 / 01
2016. gads LVM dabas parkā Tērvetē

2016. gadā LVM dabas parku Tērvetē apmeklēja 145 tūkstoši tūristu. Priecē fakts, ka jau ceturto gadu vienā no iecienītākajiem tūrisma objektiem Latvijā apmeklētāju skaits pārsniedza 100 tūkstošus. Te ikviens var sastapt dzīvus pasaku tēlus, gada gaitā apmeklēt kādu no 30 organizētajiem pasākumiem, baudīt pastaigu gleznainajā priežu silā un apgūt meža zinības izglītības programmas “Izzini mežu” ietvaros. Ievērojamu apmeklētāju skaitu veidoja viesi no ārzemēm – 40%. Lielāko daļu – 62 % – no ārvalstu tūristiem sastādīja lietuvieši. Dabas parkā apmeklētāji bija ieradušies arī no tālākām valstīm – Taizemes, Izraēlas, Rumānijas, ASV un citām valstīm .

06 / 12
Noslēgusies Latvijas Valsts prezidenta vizīte Tērvetes novadā

2016. gada 13. decembrī Tērvetes novadā darba vizītē ieradās  Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni. Valsts prezidents Raimonds Vējonis iepazinās  ar pašvaldības darbu, viesojās izglītības iestādēs, iepazinās  ar uzņēmējdarbību Tērvetes novadā, savukārt prezidenta kundze Iveta Vējone  apmeklēja  izglītības iestāžu pirmsskolas izglītības grupas ,  viesojās SAC “Tērvete” un RC “Tērvete”.

17.00 Tērvetes novada kultūras namā  notika tikšanās ar Tērvetes novada iedzīvotājiem.

16 / 11
Gaišus un priecīgus Valsts svētkus!

Sveiciens visiem Latvijas 98. dzimšanas dienā! Gaišus un priecīgus  Jums Valsts svētkus!

17. novembrī tiekamies svinīgajā pasākumā Tērvetes kultūras namā,  18. novembrī pl.18.00 aicinām pulcēties Tērvetes estrādē, lai vienotos kopīgā svētbrīdī.

20 / 10
Latvijas delegācijas vizīte Moldovā

Tērvetes novada domes priekšsēdētājas vietnieks Sandris Laizāns , pārstāvot Tērvetes novadu,  Latvijas delegācijas sastāvā  šobrīd atrodas Moldovā, piedaloties  uzņēmējdarbību veicinošajos pasākumos, t.sk. konferencē par uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību (ar prezentācijām, degustācijām), kontaktbiržā, kopējos un individuāli organizētajos pasākumos Moldovas reģionos.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv