Svētdiena, 25. Februāris | Alma, Annemarija
09 / 02
Lietuvas simtgadi sagaidot

Dobeles lietuviešu kultūras biedrība  9. februārī  Dobeles muzejā ieskandināja Lietuvas 100 gades svinības.  Sveicienu no Lietuvas pierobežas- Tērvetes novada atveda domes priekšsēdētāja Dace Reinika un Augstkalnes vidusskolas vadības pārstāvji- Rudīte Dude un Jānis Izaks. ! Prieks, ka biedrībā aktīvi darbojas arī Tērvetes novadā dzīvojošie lietuvieši.

04 / 02
Apsveicam! Tērvetes alus saņem balvu nominācijā “Lielākais tirdzniecības pieaugums veikalu grupā”

3. februārī  VEF kultūras pilī notika Latvijas Alus gada balvas” 2017 pasniegšanas ceremonija. Pasākumā tika  godināti Latvijas  labākie aldari. Sveicam TĒRVETES ALU   ar uzvaru nominācijā “Lielākais tirdzniecības pieaugums veikalu grupā”! Balvu saņēma AS “Tērvetes Al” valdes priekšsēdētājs Valters Paškausks.

04 / 02
Tērvetes novads izstādē Balttour 2018

Izstāde- gadatirgus Balttour 2018 Ķīpsalā  šogad notiek no 2.-4. februārim.  Gaumīgajā un skaisti noformētajā Zemgales stendā  Tērvetes novada tūrisma informācijas centra vadītāja  Ilona Līduma kopā ar novada uzņēmējiem prezentē  tūrisma iespējas Tērvetes novadā. Skaisti, ka katram novadam izstrādāta arī sava tūrisma pastmarka!

30 / 01
Jaunais 2018. gada Pasākumu kalendārs dabas parkā Tērvetē

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē 2018. gadā plānoti 32 pasākumi – gan tematiskās svētku dienas Pasaku valstībā, gan vides radošās darbnīcas, gan meža vides izziņas nodarbības un sezonālie pārgājieni. Kā zināms, šis gads ir īpašs – Latvija svinēs 100. dzimšanas dienu, savukārt LVM dabas parks Tērvetē – atzīmēs savu 60. darbības gadu!

Dabas parka Tērvetē dzimšanas dienu daudzināsim un sumināsim visu gadu. Tomēr lielā dzimšanas dienas balle norisināsies 25. augustā, aicinot viesos gan lielus, gan mazus dabas parka Tērvetē draugus.

25 / 01
Vides kvalitātes zīmi “Zaļais sertifikāts” saņem Apartamenti “Ores” īpašnieks Madars Sondors

Lepojamies, ka viena no 22 lauku tūrisma saimniecībām, kas 25. janvārī Rīgas  pilī saņēma vides kvalitātes zīmi “Zaļais sertifikāts”,  bija arī no Tērvetes novada – brīvdienu māja “Apartamenti “Ores””. Sveicam  tās īpašnieku Madaru Sondoru!

08 / 01
Kas mums jādara, lai, dzīvojot vai ciemojoties Tērvetes novadā, esam laimīgi?

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties darba semināros pašvaldības pagasta pārvaldēs ar mērķi apspriest priekšlikumus par veicamajiem darbiem un Tērvetes novada Rīcības un Investīciju plāna izstrādi.

04 / 01
Rosīgais 2017. gads LVM dabas parkā Tērvetē

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē – viens no iecienītākajiem tūrisma objektiem Latvijā un Baltijā – aptver vairāk nekā 1200 ha plašu teritoriju. Plašajā un aizraujošajā pasaku pasaulē ik gadu tiek atjaunota esošā infrastruktūra un izbūvēti jauni objekti – gan koka skulptūras, gan aktīvās atpūtas atrakcijas. 2017. gadā LVM dabas parku Tērvetē apmeklēja 146,5 tūkstoši tūristu. Paldies visiem, kuri atpūšas un rod iedvesmu dabā!

NĀKAMAIS