Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo
07 / 09
FOTO IZSTĀDE TĒRVETES TAUTAS NAMĀ

Apsveicam Jāni Švītiņu ar PIRMO FOTO IZSTĀDI!

Jau agrā bērnībā, pateicoties tēvam Gunāram Švītiņam, tika iepazīta fotografēšana, tomēr bija jāpaiet daudziem, daudziem  gadiem, līdz fotogrāfija kļūtu par viņa aizraušanos un darbu. Iemaņas apgūtas pašmācības ceļā, un tā jau 15 gadus Jānis pasauli vēro caur foto objektīvu.

03 / 09
Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde piedalīsies militārajās mācībās “Namejs 2021” Dobelē, Tērvetē, Aucē un Tukumā

Militāro mācību aktīvā fāze notiks  no 8. līdz 12. septembrim Dobelē, Tērvetē, Aucē un Tukumā. Šai laikā plānots, ka pa autoceļiem pārvietosies bruņoto spēku militārā tehnika, karavīri un zemessargi. Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem pārvietošanās īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties mācību laikā. Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

30 / 08
“Zelta rudens pārgājiens 2021” jau šonedēļ

PĀRGĀJIENAM MAINĪTS SĀKUMA LAIKS UZ 10.00!

27 / 08
Ceļā uz Annas Brigaderes 160. jubileju

1. oktobris ir Annas Brigaderes dzimšanas diena. Pirmais pasākums, kas veltīts skaistajam notikumam, jau ir ceļā pie jums.

19 / 08
Augusts ar īpašajām nedēļas nogalēm LVM dabas parkā Tērvetē turpinās!

Par godu literātes Annas Brigaderes 160. jubilejai visu augusta mēnesi LVM dabas parkā Tērvetē nedēļas nogalēs notiek īpašas vides stāstu dienas. Svētdien, 22. augustā, vides stāstu diena “Sprīdīša vārda diena”.

12 / 08
Dobeles novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli

Jau iepriekš aizsākto diskusiju pamatā ir zviedru kompānijas “Eolus” nodoms Dobeles un Tukuma novados uz auglīgām, augstvērtīgām lauksaimniecības zemēm, tuvu blīvi apdzīvotām vietām izbūvēt vēja elektrostaciju parku 245 m augstumā ar 13 ģeneratoriem Dobeles novadā un 23 ģeneratoriem Tukuma novadā.   Dobeles novada pašvaldība aicina savus iedzīvotājus līdz 10. septembrim izteikt viedokli ar saviem parakstiem. Veidlapas pieejamas pagastu pārvaldēs un citviet Tērvetes administrācijas pagastu teritorijās. Viedokli iespējams izteikt arī Dobeles novada mājas lapā.

09 / 08
XVIII Zemgaļu dienas Tērvetē “ZEMGAĻU ROTADATA”

Š.g. 13. – 15. augustā Tērvetē norisināsies XVIII Zemgaļu svētki. Svētku pirmajā dienā Dabas parka Tērvetē informācijas centrā notiks zinātniskie lasījumi “Zemgaļu vēsture un materiālā kultūra XII. un XIII.gs.”, 14. augustā plānota svētku atklāšana, kā arī Mājražotāju un amatnieku tirdziņš Tērvetes estrādē. 14. un 15. augustā notiks XIII gs. cīņas mākslas demonstrējumi un vēsturisko kauju izspēles pie Koka pils Tērvetē.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730