Otrdiena, 21. Novembris | Andis, Zeltīte
LASĪT VAIRĀK
21 / 11
Tērvetes amatierteātra PIRMIZRĀDE

Ingas Ābeles luga “Labās asinis”.

Šo stāstu var uzskatīt par ģimenes sāgu – turklāt par vairāk ģimenisku, kā to uztver paši varoņi. Vējkalnu Glorijai pieder dzirnavas, noslēpums un kaimiņi, kas ir arī radi, kuriem nākas tikt skaidrībā, kā, ar ko un kā vārdā tālāk dzīvot, kuram kuru mīlēt un kas ir labās asinis. Inga Ābele ironiski un tajā pašā laikā saudzīgi spēlējas ar replikām un tēliem, radot pa pusei mītu – pa pusei reālitāti, pa pusei sapni, pa pusei īstenību.

 

 

LASĪT VAIRĀK
19 / 11
Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību ir parakstīta

Latvijas dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā  2017. gada 17. novembrī Tērvetes novadā tika parakstīta Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību.

LASĪT VAIRĀK
13 / 11
Tērvetes novada pašvaldība godināja savus cilvēkus

Tērvetes novada pašvaldības augstākais apbalvojums ATZINĪBAS RAKSTS saskaņā ar domes 2017. gada 26.oktobra lēmumu piešķirts: LVM dabas parka Tērvetē projektu vadītājam Normundam Namniekam, Vides pulciņa vadītājai Skaidrītei Urbānei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas audzinātājai Svetlanai Hartmanei, ģimenes ārstei Marutai Dosbergai, ārsta palīgiem Intai Lasenbergai un Ivetai Cēsniecei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas aprūpētājai Sarmītei Glaudiņai. Apbalvojumi tika pasniegti  svinīgā ceremonijā 2017. gada 17. novembrī Tērvetes novada kultūras namā.

 

LASĪT VAIRĀK
11 / 11
“LATVIEŠI PASAULES KALNOS” – aizraujošs alpīnistu Kristapa un Kristīnes Liepiņu fotostāsts Tērvetes kultūras namā

Līdz 2017. gada 31. decembrim Tērvetes novada kultūras namā skatāma fotoizstāde “Latvieši pasaules kalnos”. Šī ceļojošā izstāde būs vērojama daudzviet Latvijā, tomēr vislielākais gandarījums, ka tās atklāšana notika  Tērvetes novadā, jo Kristīne Liepiņa ir tērvetniece.

LASĪT VAIRĀK
08 / 11
Karavīri aicināti svinēt patriotu mēnesi LVM dabas parkā Tērvetē

Atzīmējot Latvijas valsts dzimšanas dienu, AS “Latvijas valsts meži” aicina novembrī NBS karavīrus, zemessargus, NATO dislocētos karavīrus un jaunsargus apmeklēt populārāko valsts mežu tūrisma objektu Latvijā – Latvijas valsts mežu dabas parku Tērvetē, visa patriotu mēneša garumā dāvājot bezmaksas ieeju. Uzrādot apliecību, visu novembra mēnesi NBS karavīri, zemessargi, NATO dislocētie karavīri un jaunsargi kopā ar ģimenēm (mamma, tētis un līdz 5 bērni) varēs atpūsties Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē bez ieejas maksas.

LASĪT VAIRĀK
08 / 11
Tērvetes uzņēmējs Artis Treimanis: “Tukšu vietu nebūs”

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Tērvetes tauriņu mājas līdzīpašnieku Arti Treimani.

 

LASĪT VAIRĀK
03 / 10
Nāc un piedalies Ideju forumā!

Tērvetes novada Attīstības programmas 2018. – 2024. gadam izstrādes ietvaros š.g. 9. oktobrī pl. 14.00 Tērvetes novada domē tiek organizēts Ideju forums ar mērķi sniegt savas idejas un priekšlikumus turpmākai un veiksmīgai mūsu pašvaldības attīstībai. Nāc un piedalies!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *