Pirmdiena, 21. Septembris | Mariss, Matīss, Modris
LASĪT VAIRĀK
15 / 09
Labrenča tirgū svinam rudeni
Jau sesto gadu pēc kārtas biedrība “Tērvetes mājražotāji un amatnieki” sadarbībā ar Tērvetes novada kultūras namu rīko rudens svētkus Tērvetē. Rudens svētki kā ierasts noritēs Labrenča tirgus ietvaros, iekļaujot andelēšanos, ķirbju svēršanu, piedalīšanos izzinošās meistarklasēs, un protams-arī gardu maltīti!
Gaidīsim Jūs Tērvetē jau 26.septembrī no plkst.12.00, šoreiz brīvdienu mājas “Apartamenti “Ores”” pagalmā ! Būs arī jaunatklāšanas un citi pārsteigumi!
Uz tikšanos!
AICINĀM MĀJRAŽOTĀJUS PIETEIKTIES TIRDZIŅAM!
LASĪT VAIRĀK
14 / 09
Tērvetes pagasta Zelmeņos atklās atjaunoto autoceļa Jelgava – Tērvete – Lietuvas robeža posmu

17. septembrī VAS “Latvijas Valsts ceļi”   atklāj jaunizbūvēto ceļu Jelgava—Tērvete—Lietuvas robeža (Žagare)  posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (28,36.-43,55. km).  Projektu līdzfinansēja ERAF.

Atklāšanas norises vieta un laiks:  17. septembrī pl.12.00  zaļajā zonā pie Tērvetes novada domes

Būsiet mīļi gaidīti!

LASĪT VAIRĀK
08 / 09
Tērvetes Zelta rudens pārgājens

Piesakies līdz 1. oktobrim, lai dotos kopīgā atpūtā!

LASĪT VAIRĀK
08 / 09
Skrējiens apkārt Augstkalnes ezeram

Septembra mēnesis tiek dēvēts par sporta un veselību veicinošu aktivitāšu mēnesi, kā ietvaros 18. septembrī visās Latvijas skolās notiek Olimpiskā diena. Katru gadu šim mēnesim ir sava sauklis, šogad – “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

LASĪT VAIRĀK
29 / 08
LVM dabas parkā Tērvetē suminās pirmklasniekus

Tradicionāli, jau vairākus gadus, LVM dabas parks Tērvetē un sadarbības partneri sumina pašus mazākos skolniekus – pirmklasniekus – pirmajā skolas dienā! Arī šogad LVM dabas parks Tērvetē un draugi ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus.  Tiekamies Tērvetē pirmajā skolas dienā – 1. septembrī.

LASĪT VAIRĀK
14 / 08
Pirmo reizi Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē tika svinēta Sprīdīša vārda dienu

Kalendāri jau no 1936. un 1942. gada vēsta par Sprīdīša vārda dienu, šai sakarā svētdien, 23. augustā, Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē pirmo reizi aicināja lielus un mazus svinēt iemīļotā pasaku tēla – Sprīdīša – vārda dienu, piedaloties dažādās aktivitātēs visas dienas garumā, kā arī baudot muzikālu sveicienu brīvā dabā.

LASĪT VAIRĀK
04 / 08
Aizvadīti Zemgaļu svētki – 2020

Šai gadā Zemgaļu svētki iezīmējās ar unikālu vēsturisku notikumu liecībām un Tērvetes koka pils ekspozīciju jaunieguvumiem. Par visu vairāk skaties fotogalerijā.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM