Pirmdiena, 25. Jūnijs | Maiga, Milija
LASĪT VAIRĀK
22 / 06
Priecīgus un gaišus Līgo svētkus!

Ar skanīgu līgo lai Jāņu nakts zied!

Lai uguns uz sauli un vasaru iet!

 

Priecīgus un gaišus Līgo svētkus!

Tērvetes novada dome

LASĪT VAIRĀK
04 / 06
Atjaunota ievērojamā zinātnieka Kristapa Helmaņa atdusas vieta Tērvetē

Sagaidot veterinārārsta, ievērojamā zinātnieka K. Helmaņa 170. dzimšanas dienu, ir atjaunots  viņa atdusas vietas piemineklis Tērvetes kapsētā.

 

LASĪT VAIRĀK
31 / 05
LVM dabas parkā Tērvetē izskanējušas “Latvijas Meža dienas”

Latvijas valsts mežu dabas parka Tērvetē jaunākajā daļā “Kurbada zeme” maija izskaņā aizvadīts līdz šim Baltijā lielākais meža nozares pasākums – “Latvijas Meža dienas”. Divu dienu svētkus apmeklēja vairāk nekā 12 000 bērnu, jauniešu un pieaugušo no visas Latvijas.

LASĪT VAIRĀK
31 / 05
Uzsākta pārrobežu sadarbības projekta realizācija

Tērvetes novadā uzsākta Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta “Iepazīsti Zemgali ar velosipēdu” (Explore Semigalia by Bicycle), LLI-264 realizācija. Projekta mērķis ir zaļā tūrisma potenciāla uzlabošana Zemgalē. Tā ietvaros tiks izveidots pārrobežu velosipēdu maršruts Tērvete-Žagare, pagarināta Mūšu tīreļa dabas taka Žagares reģionālajā parkā un izbūvēta velosipēdu piedzīvojumu taka Tērvetes dabas parkā. Tiks piedāvāti novatoriski ekoloģiski pakalpojumi tūristiem, organizēti izglītojoši un reklāmas pasākumi, lai veicinātu ilgāku apmeklētāju uzturēšanos reģionā.

LASĪT VAIRĀK
31 / 05
Lepojamies ar peoniju dārzu Kroņaucē!

Andris Berkins, agronoms, peoniju kolekcionārs aicina apskatīt krāšņo kolekciju, kurā ir vairāk nekā 250 dažādu krāsu un formu peonijas. Kolekcijas peonijas zied no 15.maija līdz jūlija sākumam un peoniju aktīvais ziedēšanas laiks ir no 1.jūnija līdz Jāņiem.

LASĪT VAIRĀK
10 / 05
Pasākumi Tērvetē nedēļas nogalē

Sestdien, 12.maijā, no plkst. 12:00 Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē – vasaras sezonas atklāšanas svētki “Pasakas modināšana”.

12. maijā Tērvetes Gaisa takās īpaša diena – plkst. 18.00 dzejas vakars kopā ar Egiju Hofmani, un visas dienas garumā pārsteigums suņu saimniekiem.

Sestdien un svētdien norisināsies jau tradicionālie Tulpju svētki “Viestardos” – darbosies Tērvetes amatnieku un mājražotāju tirdziņš,  radošās darbnīcas bērniem,  būs apskatāmi un samīļojami mājdzīvnieki.  Abas dienas  viesus priecēs tuvāko novadu amatierkolektīvi ar neskaitāmām izrādēm, dziesmām un dejām.

Svētdien, 13. maijā plkst. 13:00 parka kafejnīcas “Lutauša galds” terasē Mātes dienai veltīts koncerts, kurā ar koklēm un dziesmām apmeklētājus priecēs folkloras kopas “Laiva” un “Ceļteka.

 

LASĪT VAIRĀK
03 / 05
Zemgale maijā – 20 lieliski pasākumi, kurus noteikti jāapmeklē

Zemgales tūrisma asociācija aicina ceļotājus izbaudīt pavasara atnākšanu Zemgalē, kas tieši ziedoņa mēnesī bagāta ar skaistiem pasākumiem –  Ceriņu svētkiem Dobelē, Pasakas modināšanu LVM dabas parkā Tērvetē, Sama modināšanas svētkiem Koknesē un daudziem citiem, kurus vērts redzēt un piedzīvot.  

 

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *