Ceturtdiena, 21. Septembris | Mariss, Matīss, Modris
LASĪT VAIRĀK
14 / 09
22. septembrī – Baltu vienības diena Augstkalnē

“Baltas kaijas, baltām burām kuģi un mākoņi balti, balti …

Šai krastā mums pienākas būt, stāvēt kā marmorā kaltiem!”

( O. Ulmanis)

LASĪT VAIRĀK
31 / 08
Zinību dienā pirmklasnieki dabas parkā Tērvetē tiks sagaidīti ar brīvbiļeti

Tradicionāli 1. septembrī LVM dabas parks Tērvetē un brīnumainā meža sadarbības partneri suminās pašus mazākos skolniekus – pirmklasniekus! LVM dabas parks Tērvetē un draugi ir sarūpējis dažādus pārsteigumus.

LASĪT VAIRĀK
23 / 08
Latvijas Valsts ceļi ar labajiem darbiem priecē Tērveti!

Paldies VAS “Latvijas Valsts ceļi”, kas šobrīd ar saviem labajiem darbiem priecē ne tikai Tērvetes novada iedzīvotājus, bet arī vērienīgo LVM Dabas parka Tērvetē apmeklētāju skaitu. Viennozīmīgi – tūristiem šis ceļš ir gan Tērvetes, gan Latvijas Valsts ceļu prestižs. Priecē, ka darbi noris ļoti ātri un, galvenais, netraucējot satiksmi!

LASĪT VAIRĀK
17 / 08
LVM dabas parkā Tērvetē sagaidīts 2017. gada 100 000. apmeklētājs

Latvijas valsts mežu dabas parku Tērvetē 14. augustā apmeklēja 2017. gada 100 000. apmeklētājs! 100 000. apmeklētājs šogad – trīsgadnieks Viesturs Strauts no Ogres, kuru uz dabas parku atveda krustvecāki no Ventspils. 2017. gada 100 000. apmeklētājam un viņa krustvecākiem tika dāvināta iespēja bez maksas apmeklēt parku, uzkāpt Tērvetes koka skatu tornī un doties svētku braucienā ar Pasaku bānīti, kā arī citas pārsteiguma balvas no dabas parka Tērvetē.

LASĪT VAIRĀK
17 / 08
Aptauja – Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien un rīt

Visas Latvijas ainavu dārgumiem pieteiktās ainavas ir izvērtētas, ņemot vērā to vizuālo vērtību un nozīmi Latvijas vēsturē un   243 ainavas tiek izvirzītas turpmākam sabiedrības vērtējumam. Turpmāko mēnešu laikā no tām ir jāatlasa 50 nozīmīgākās Latvijas ainavas, par kurām Latvijas Nacionālās bibliotēkas ainavu dārgumu krātuvē tiks apkopota papildus informācija un gatavota izstāde.

Ainavu dārgumiem pieteiktas arī divas mūsu novada ainavas:

– Tērvetes parka ainava ar pilskalnu;

– ozolu, ošu un mežābeļu gāršas ainava Ukru un Bukaiši pagastā.

 

LASĪT VAIRĀK
17 / 08
Aicinām iesaistīties teritorijas plānojuma un attīstības programmas izstrādē

Aicinām ikvienu piedalīties Tērvetes novada attīstības programmas 2018. – 2024. gadam izstrādē, novērtējot Tērvetes novada attīstību kopumā. Aizpildot anketu, Jums ir iespēja sniegt savus priekšlikumus Tērvetes novada pašvaldības turpmākajai attīstībai.

LASĪT VAIRĀK
16 / 08
Tērvetes novada gaisa telpā notiks NBS helikopteru pārlidojumi zemos augstumos

Nacionālie bruņotie spēki ir informējuši Tērvetes novada domi, ka 2017. gada 18. augustā tiks organizētas mācības “Falcon Talon” gaisa telpā. Šīs mācības skars arī Tērvetes novada gaisa telpu. Aicinām iedzīvotājiem pieņemt personīgi zināšanai šo informāciju un informēt arī savus līdzcilvēkus!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *