Pirmdiena, 23. Novembris | Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
17 / 11
Sveicam Latvijas 102. dzimšanas dienā!

No sirds sveicam Jūs Latvijas 102. dzimšanas dienā!

Lai gaiša un mierīga šī svētku diena!

09 / 11
Ar rīkojumu tiek noteikti ierobežojoši pasākumi Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Saskaņā ar Ministru kabineta  2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”  visā valsts teritorijā  no 2020. gada 9. novembra līdz  6. decembrim ir izsludināta  ārkārtējā situācija, nosakot virkni ierobežojošu pasākumu. Sākot ar 9. novembri Tērvetes novada domē un pagastu pārvaldēs tiek pārtraukta klātienes pakalpojumu sniegšana. Pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta.

02 / 11
Paziņojums par jaunizveidojamā Dobeles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu

Saskaņā ar Auces, Dobeles un Tērvetes novada pašvaldību deputātu kopsapulces 2020.gada 29.oktobra lēmumu “Par jaunizveidojamā Dobeles novada vēlēšanu komisijas locekļu skaitu un komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu”: Dobeles novada vēlēšanu komisija 2021. gada pašvaldību vēlēšanām ir noteikta 9 locekļu sastāvā; Dobeles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņš ir 2020. gada 16. novembris. Informācijas atvērumā lasi paziņojumu un komisijas kandidātu pieteikšanas kārtību.

16 / 10
Atjaunots garākais koka tilts LVM dabas parkā Tērvetē

Gulbju tilts pirmo reizi tika atklāts pirms vairāk nekā 50 gadiem – 1969. gada vēlā rudenī, kam sekoja vairākkārēja tā atjaunošana. Šogad oktobrī tilts atkal ieguvis savu kārtējo atjaunotni, tilta kopējais garums pārsniedz 100 metru, un iespaidīgās kraujas tilta kāpņu laidienos izmantots vairāk nekā 150 pakāpienu, savukārt divas sānu platformas nodrošina iespēju dabas mīļiem nesteidzīgi vērot ainavu. Savulaik nosaukumu tilts ieguvis, pateicoties gulbju ģimenēm, kas, ceļojot uz dzimtajām vietām, pavasara palos te sākotnēji atpūtušas.

08 / 10
Tērvetes novada pašvaldība AICINA PIETEIKT PRETENDENTUS uz 2020. gada pašvaldības apbalvojumiem

Ierosinājumus lūdzam iesniegt pagastu pārvaldēs vai novada domes sekretārei līdz 2020.gada 20.oktobrim.
Papildu informāciju un iesnieguma veidlapu var saņemt pie pagastu pārvalžu vadītājiem, novada mājaslapā   sadaļā pašvaldība/dokumenti/nolikumi/Tērvetes novada domes apbalvojumi vai pa tālr. 29284561, Sandra Latiša

15 / 09
Labrenča tirgū svinam rudeni
Jau sesto gadu pēc kārtas biedrība “Tērvetes mājražotāji un amatnieki” sadarbībā ar Tērvetes novada kultūras namu rīko rudens svētkus Tērvetē. Rudens svētki kā ierasts noritēs Labrenča tirgus ietvaros, iekļaujot andelēšanos, ķirbju svēršanu, piedalīšanos izzinošās meistarklasēs, un protams-arī gardu maltīti!
Gaidīsim Jūs Tērvetē jau 26.septembrī no plkst.12.00, šoreiz brīvdienu mājas “Apartamenti “Ores”” pagalmā ! Būs arī jaunatklāšanas un citi pārsteigumi!
Uz tikšanos!
AICINĀM MĀJRAŽOTĀJUS PIETEIKTIES TIRDZIŅAM!
14 / 09
Svinīgi atklāts atjaunotais autoceļa Jelgava – Tērvete – Lietuvas robeža posms

17. septembrī VAS “Latvijas Valsts ceļi”   atklāja jaunizbūvēto ceļu Jelgava—Tērvete—Lietuvas robeža (Žagare)  posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (28,36.-43,55. km).  Projektu līdzfinansēja ERAF.

NĀKAMAIS