Piektdiena, 22. Marts | Dziedra, Tamāra
LASĪT VAIRĀK
15 / 03
Noslēgts līgums par autoceļa P95 posma Tērvete – Lietuvas robeža (Žagare) segas pārbūvi

14. martā  VAS “Latvijas valsts ceļi” ir noslēgusi līgumu par Valsts reģionālā autoceļa P95 Jelgava – Tērvete – Lietuvas robeža (Žagare) posma km 28.36 – 43.55 segas pārbūvi. Būvnieks- PA “STRABAG & IGATE”.

LASĪT VAIRĀK
05 / 03
LVM dabas parkā Tērvetē sāk rosīties pavasaris

Sestdien, 23. martā, aicinām sportiskas un aktīvas ģimenes tikties atraktīvā un azartiskā pasākumā “Cibric, cibric uz mežu!” dabas parkā Tērvetē . Iepazīsti, izzini un izskrien stāstiem un notikumiem bagāto dižo priežu silu! Savukārt sestdien, 30. martā, gaidāms izziņas bagāts un atraktīvs divu līdz trīs stundu pārgājiens dabas parka plašajā teritorijā kopā ar zoologu, Dabas aizsardzības pārvaldes ekspertu, aizrautīgu dabas pētnieku un vērotāju Vilni Skuju.

LASĪT VAIRĀK
05 / 02
Dabas parka vides izziņas nodarbība pirmsskolas izglītības grupās “Sprīdītis”

LVM dabas parka Tērvetē vides izglītības speciālistes viesojās Tērvetes novada pirmsskolas izglītības grupās “Sprīdītis” ar vides izglītības programmu “Izzini mežu”. Mazuļu grupas no 4 – 6  gadu vecumam tikās ar gādīgo Meža māti un zinošo Žagatiņu nodarbībā “Mežs ziemā”.

LASĪT VAIRĀK
03 / 02
Tērvetes novads izstādē Balttour 2019

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notika  26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”. Nu jau tradicionāli arī  Tērvetes novads bija pārstāvēts šajā izstādē.

LASĪT VAIRĀK
07 / 01
2018. gadā LVM dabas parku Tērvetē apciemo rekordliels tūristu skaits
  1. gads Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē aizvadīts darbīgi – veikti esošās infrastruktūras uzturēšanas un labiekārtošanas darbi, turpināta rūķu pilsētas būvniecība, norisinājušies vairāk nekā 30 pasākumu, atzīmēta parka 60. dzimšanas diena. Apaļās jubilejas gadā parka saime saņēmusi patīkamu atzinību no tūristiem – vienā no iecienītākajām atpūtas vietām Latvijā viesojies lielākais ceļotāju skaits parka pastāvēšanas vēsturē – 156 tūkstoši. Salīdzinot ar 2017. gadu, apmeklētāju skaits pieaudzis par 7%.

 

LASĪT VAIRĀK
13 / 12
Atklāts atjaunotais gājēju celiņš un automašīnu stāvlaukums Tērvetes kapsētā

Pēc Tērvetes novada iedzīvotāju iniciatīvas atjaunošanas darbi tika veikti projekta „Gājēju celiņa atjaunošana un stāvlaukuma pārbūve Tērvetes kapos” Nr.18-06-AL30-A019.2201-000004 ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu. Nākamā gada pavasarī pie stāvlaukuma plānots novietot informatīvu stendu, kurā tiks atspoguļota informācija par Tērvetes kapiem, to shematisks attēlojums, norādītas apglabāto slavenību kapu vietas.

 

LASĪT VAIRĀK
02 / 12
Lai jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Pie Tērvetes pilskalna iemirdzas eglīte

Pirmajā adventē Tērvetes senvēstures centrā tika iedegta Ziemassvētku egle. Līdz pat Jaunajam gadam tā priecēs ikvienu tērvetnieku un tās ciemiņu!  Lai jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM