Otrdiena, 24. Aprīlis | Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
LASĪT VAIRĀK
28. aprīlī – Nāc un piedalies Lielajā Talkā!

Lielā Talka norisināsies vienlaicīgi visā Latvijā, par tās vadmotīvu izvēlēts sauklis “MAINĀM LATVIJU! MAINĀMIES PAŠI!”, tā atgādinot, ka pārmaiņas mums visapkārt iespējamas tikai tad, ja mēs paši tās vēlamies. Atcerēsimies, ka Tērvetes novads ir tūristu iecienīta vieta Latvijas kartē, tādēļ paskatīsimies uz savu tuvāko apkārtni arī viesu acīm! Talkojam – 21. aprīlī Bukaišos, 25. aprīlī – Augstkalnē, 28. aprīlī – Tērvetē un LVM dabas parka Tērvetē teritorijā.

LASĪT VAIRĀK
Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti

Publiskajai apspriešanai tiek nodoti Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti: Tērvetes novada Attīstības programma 2018.-2024.gadam un Tērvetes novada Teritorijas plānojums. Publiskās apspriešanas sanāksme- 2018. gada 26. aprīlī pl. 11:00  Tērvetes novada kultūras namā.

LASĪT VAIRĀK
Atklātās sacensības OS “Tērvetes pavasaris 2018”

Tērvetes novada un E. Upīša piemiņas OS noslēgušās. Abi kausi aizceļo uz Jaunbērzes pagastu.

Leišmales volejbola turnīrs

Leišmales volejbola turnīrs notika trijos sabraukumos. Pirmais notika novembrī, otrais janvāra sākumā un noslēdzošais posms notika janvāra beigās. Pavisam piedalījās 13 komandas no četriem novadiem. Paldies pasākuma sponsoriem – Tērvetes novada pašvaldībai, agrofirmai “Tērvete” un AS “Dobeles dzirnavnieks”.

LASĪT VAIRĀK
Tērvetes novada pašdarbības kolektīvu II sporta spēles noslēgušās

27. janvāra pēcpusdienā Tērvetes novada sporta hallē pulcējās  krietns pulciņš novada pašdarbnieku, lai pozitīvā, sportiskā, draudzīgā un azartiskā gaisotnē pavadītu nu jau otrās pašdarbnieku sporta spēles.

LASĪT VAIRĀK
Gatavojamies Tērvetes novada atklātajam čempionātam novusā

2018. gada 11. februārī notiks čempionāta 1. posms. Čempionāta norises vieta: Annas Brigaderes pamatskolas aktu zālē. Aicinām piedalīties ikvienu interesentu jebkurā vecumā.  Iepazīsties ar čempionāta NOLIKUMU! Nāc un piedalies!

Tērvetes novada pašdarbnieku II SPORTA SPĒLES

Tērvetes novada amatiermākslas kolektīvi Dziesmu un Deju svētku gadu iesāk ne tikai ar ierastajiem mēģinājumiem, bet arī ar neierastāku kopābūšanu – Sporta spēlēm.

Sacensību iecere – ieskandināt Dziesmu un Deju svētku gadu , pavadot kopā laiku aktīvā darbībā ne tikai ar sportisku, bet arī ar jautrības piedevu.

NĀKAMAIS