Sestdiena, 10. Aprīlis | Anita, Anitra, Zīle
10 / 04
Ierobežojošie pasākumi no 2021. gada 7.aprīļa
01 / 04
Gaišas, saulainas un priecīgas Lieldienas!

Priecīgas Lieldienas !

29 / 03
LIELAJĀ TALKĀ 24. APRĪLĪ kopīgi sakopsim LATVIJU!

Lielās Talka un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina talciniekus ņemt aktīvu dalību jau tradicionālajā pavasara talkā un Vislatvijas vides sakopšanā, kas norisināsies šā gada 24. aprīlī. Ministrija arī atgādina par nepieciešamību ievērot valstī noteiktus epidemioloģiskās drošības noteikumus un aicina doties talkot atbilstoši tā brīža noteiktajiem ierobežojumiem. Lai parūpētos par vidi, pasargājot arī sevi, organizatori aicina  talkot individuāli – “solo” talkas, divatā – “duo” talkas vai vienas mājsaimniecības ietvaros – “ģimenes talkas”.

29 / 03
Tiek apsekoti mazo putnu būrīši LVM dabas parkā Tērvetē

Parka teritorijā izvietoti vairāk nekā 100 mazo putniņu būrīšu. Tie uzstādīti gan tūristu apmeklētākajās vietās – Rūķīšu mežā, Anneles Tēva kalna apkaimē un Sprīdīša takā –, gan salīdzinoši klusākās vietās – Iršu dārzā un Tērvetes Staburaga apkaimē. Ik gadu dabas parka vides izglītības speciālistiem čakli palīdz Tērvetes novada skolēni – Augstkalnes pamatskolas un Annas Brigaderes pamatskolas audzēkņi. Šogad, ņemot vērā attālināto mācību uzstādījumu, iemīļotās un gaidītās vides izglītības nodarbības skolēniem ar praktisko darbu izpaliek. Šopavasar putniem talkā nāk parka darbinieki.

28 / 03
Piesakies sportiski azartiskajai aktivitātei “Esi aktīvs Tērvetes novadā!”

2020. gadā šis bija   Tērvetes novada sporta nodaļas un  kultūras nama  kopā organizētais  “mājsēdes” perioda pirmais pasākums, kas nu jau veidojas par  tradīciju- būt aktīviem, azartiskiem, tādā veidā vairojot pozitīvās emocijas.

Klāt jau otrais “Esi aktīvs Tērvetes novadā!” pasākums. PIESAKIES UN PIEDALIES – KOPĀ JAUTRĀK! Informācija par pasākuma norisēm, svarīgiem organizatoriskiem jautājumiem un tml.- Tērvetes novada kultūras nama  Facebook lapā vai pa telefonu 26413219, Ineta Strazdiņa, Tērvetes novada kultūras nama kultūras pasākumu organizatore

17 / 03
Iedzīvotāji aicināti apgūt jaunas digitālās prasmes

Lai uzsvērtu, cik svarīgas ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir digitālās prasmes, rosinātu tās pilnveidot un arī aicinātu izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus darbā un ikdienā, no 22. līdz 26. martam norisināsies ikgadējā informatīvi izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2021”, kuras ievaros notiks tiešsaistes pasākumi, diskusijas un citas aktivitātes.

15 / 03
Ārkārtējā situācija Latvijā noteikta līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta

Ārkārtējā situācija  Latvijā ir noteikta līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta.

NĀKAMAIS
TUVĀKIE PASĀKUMI