Svētdiena, 25. Februāris | Alma, Annemarija
01 / 02
Leišmales volejbola turnīrs

Leišmales volejbola turnīrs notika trijos sabraukumos. Pirmais notika novembrī, otrais janvāra sākumā un noslēdzošais posms notika janvāra beigās. Pavisam piedalījās 13 komandas no četriem novadiem. Paldies pasākuma sponsoriem – Tērvetes novada pašvaldībai, agrofirmai “Tērvete” un AS “Dobeles dzirnavnieks”.

28 / 01
Tērvetes novada pašdarbības kolektīvu II sporta spēles noslēgušās

27. janvāra pēcpusdienā Tērvetes novada sporta hallē pulcējās  krietns pulciņš novada pašdarbnieku, lai pozitīvā, sportiskā, draudzīgā un azartiskā gaisotnē pavadītu nu jau otrās pašdarbnieku sporta spēles.

22 / 01
Gatavojamies Tērvetes novada atklātajam čempionātam novusā

2018. gada 11. februārī notiks čempionāta 1. posms. Čempionāta norises vieta: Annas Brigaderes pamatskolas aktu zālē. Aicinām piedalīties ikvienu interesentu jebkurā vecumā.  Iepazīsties ar čempionāta NOLIKUMU! Nāc un piedalies!

17 / 01
Tērvetes novada pašdarbnieku II SPORTA SPĒLES

Tērvetes novada amatiermākslas kolektīvi Dziesmu un Deju svētku gadu iesāk ne tikai ar ierastajiem mēģinājumiem, bet arī ar neierastāku kopābūšanu – Sporta spēlēm.

Sacensību iecere – ieskandināt Dziesmu un Deju svētku gadu , pavadot kopā laiku aktīvā darbībā ne tikai ar sportisku, bet arī ar jautrības piedevu.

10 / 01

Leišmales basketbola turnīrā piedalījās piecas komandas: 3 no Dobeles, 1 no Jaunbērzes un Tērvetes komanda.

Turnīrs noritēja no 11. novembra līdz 6.janvārim. Kopā tika nospēlētas divdesmit piecas spēles.

08 / 01
Kas mums jādara, lai, dzīvojot vai ciemojoties Tērvetes novadā, esam laimīgi?

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties darba semināros pašvaldības pagasta pārvaldēs ar mērķi apspriest priekšlikumus par veicamajiem darbiem un Tērvetes novada Rīcības un Investīciju plāna izstrādi.

08 / 01
Ziemassvētku mini handbola turnīrs

Decembra nogalē Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais Ziemassvētku mini handbola turnīrs, kurā uzvaras izcīnīja komandas no Tērvetes, Jūrmalas, Ogres, Jēkabpils un Dobeles.

NĀKAMAIS