Svētdiena, 29. Marts | Agija, Aldonis
LASĪT VAIRĀK
27 / 03
Tērvetes novada pašvaldībā tiek pārtraukta klientu apkalpošana klātienē!

No 17. marta līdz 14. aprīlim  pašvaldība iedzīvotājus aicina tikai nepieciešamības gadījumā sazināties ar speciālistiem telefoniski vai ar e-pasta starpniecību! Ievērosim  visus iespējamos piesardzības pasākumus valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā!  Būsim saprotoši un atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā! IEGAUMĒ!!! Ja esat bijis ārzemēs, pašizolācija uz 14 dienām ir obligāta!

LASĪT VAIRĀK
27 / 03
No 27. marta tiks ierobežots pasažieru skaits vienā autobusā, tādējādi nodrošinot lielāku distanci starp pasažieriem

Uz ārkārtējās situācijas laiku reģionālajos maršrutos tiks ierobežots pārvadāto pasažieru skaits vienā autobusā, tādējādi nodrošinot lielāku distanci starp pasažieriem. Plānots, ka autobusā katra otrā sēdvieta, kuru nedrīkstēs ieņemt, būs iezīmēta. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus rūpīgi izvērtēt sava brauciena nepieciešamību sabiedriskajā transportā!

LASĪT VAIRĀK
27 / 03
Ikviens aicināts piedalīties ZEMES STUNDĀ

Pasaules Dabas Fonds aicina Latvijas iedzīvotājus 28. martā piedalīties Zemes stundā, plkst. 20:30 uz stundu izslēdzot vai iespējami samazinot apgaismojumu. Tā ir viena no lielākajām vides kustībām pasaulē, kas apvieno indivīdus, uzņēmumus un organizācijas vairāk nekā 180 valstīs un teritorijās, kas iestājas par aktīvāku vides jautājumu aktualizēšanu.

LASĪT VAIRĀK
25 / 03
Iesniedz dokumentus attālināti ar e – parakstu

Piesakies un saņem eParakstu vai sāc izmantot savu eID karti, ja tā ir aktīva!

LASĪT VAIRĀK
24 / 03
No 23. līdz 27. martam – Eiropas Digitālā nedēļa Latvijā

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2020. gadā no 23.līdz 27. martam organizē Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā.

Dace Vācere,
+371 22443406
Tērvetes pagasta pārvaldes vadītāja,
Tērvetes novada projektu koordinatore

 

LASĪT VAIRĀK
24 / 03
Vai vecāki vienmēr pajautā bērnam atļauju publiskot viņa foto?

Vecāku vēlme dalīties ar bērna ikdienas piedzīvojumiem varētu pastiprināties laikā, kad ģimenes ārkārtas situācijas dēļ spiestas ievērojami vairāk laika pavadīt kopā. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bērna fotogrāfiju un video publicēšana tiešsaistē vienmēr ir nopietni jāapsver. Samsung Skola nākotnei eksperti apkopojuši piecus jautājumus, kurus vecākiem vajadzētu uzdot pirms ievietot bērna foto vai video kādā sociālās tīklošanās vietnē.

LASĪT VAIRĀK
20 / 03
Ar e-veselības risinājumu piedāvā drošas attālinātas ārstu konsultācijas

Sākot ar 23. martu Latvijas iedzīvotājiem tiks ieviesta iespēja attālināti pierakstīties pie ārsta, izmantojot veselības portālu datamed.lv, un saņemt attālinātas ārstu konsultācijas. Publicējam 6 soļus, kā rīkoties pacientam, lai saņemtu attālinātu ārsta konsultāciju.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM