Svētdiena, 31. Maijs | Alīda, Jūsma
28 / 05
TĒRVETES NOVADA SPORTA HALLĒ DARBĪBU ATSĀK TRENAŽIERU ZĀLE

Lūgums pievērst uzmanību trenažieru zāles darbības laikiem un noteikumiem!

25 / 05
LVM dabas parkā Tērvetē atklāts Baltijā lielākais tīklu parks un Tērvetes Tarzāna parks

Sākot ar 23. maiju ikvienam apmeklētājam ir iespēja gūt piedzīvojumus Tērvetes Tarzāna parkā, kas ir piemērots visām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem un pārteidz ar kokos izveidotām 8 šķēršļu trasēm, kurās ir vairāk nekā 100 dažādu šķēršļu. Trases izvietotas no 1 līdz 10 metru augstumā virs zemes. Savukārt, blakus Tērvetes Tarzānam interesenti atradīs lielāko tīklu parku Baltijā – Tērvetes tīklu parku. Tīklu parka trases veidotas kokos aptuveni 6 metru augstumā, un tajās var baudīt aizraujošas pastaigas ­– divu līmeņu labirintu, batutus, bumbu laukumus, tīklu torni, un namiņus kokos augstu virs zemes. Esi laipni gaidīts uz jauniem piedzīvojumiem Tērvetē!

25 / 05
Virtuālais sporta un veselības veicināšanas pasākums “Esi aktīvs Tērvetes novadā!” noslēdzies

No 15. aprīļa līdz 14. maijam Tērvetes novada ceļi, takas un taciņas tika izskrieti, izsoļoti un izbraukti. Pasākuma dalībnieki ne tikai veica savas distances, kas summējās vairākos tūkstošos km. Ne tikai stiprināja savu fizisko veselību. Vairums viņu  iepazina Tērveti no jauna.

Paldies par atbalstu AS “Tērvetes AL”, kafejnīcai “Sprīdīši”, SIA “A.R.D. Mēnestiņš” un “Kristīnes picērijai un beķerejai”.

12 / 05
No 12. maija tiek atļauts organizēt nelielu kultūras pasākumu norisi un, atbilstoši sanitārā protokola prasībām, reglamentētu kultūras iestāžu darbību

Ministru kabinets lēma no 12. maija atļaut publisku pasākumu, tostarp kultūras pasākumu organizēšanu gan iekštelpās, gan ārtelpās, vienlaikus nosakot, ka dalībnieku skaits tajos nedrīkst būt lielāks par 25 personām, ilgums iekštelpās organizētos pasākumos – pārsniegt 3 stundas, un starp pasākuma dalībniekiem nodrošināma 2 metru distance, kā arī dezinfekcijas līdzekļu pieejamība pasākuma norises vietā.

12 / 05
Ar rīkojumu tiek noteikti ierobežojoši pasākumi Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 7. maija lēmumu ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 2020. gada 9.jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā. 2020. gada 12. maijā ir izdots Tērvetes novada domes priekšsēdētājas Daces Reinikas rīkojums “Par ierobežojošo pasākumu termiņa pagarināšanu līdz 2020. gada 9.jūnijam”.

10 / 05
Lasi maijā!

Jūnijā turpināsim iepazīties ar skolēnu radošajiem darbiem, leposimies ar mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem, ieskatīsimies caur fotoobjektīvu skolu izlaidumos, uzzināsim pasākuma “Esi aktīvs” rezultātus un vērosim Lielajā Talkā labi paveiktos darbus.

09 / 05
Ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 2020. gada 9. jūnijam. Tērvetes novada pašvaldībā ir pārtraukta klientu apkalpošana klātienē!

Līdz 9. jūnijam  pašvaldība iedzīvotājus aicina tikai nepieciešamības gadījumā sazināties ar speciālistiem telefoniski vai ar e-pasta starpniecību! Ievērosim  visus iespējamos piesardzības pasākumus valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā!  Būsim saprotoši un atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā!

NĀKAMAIS