Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo
15 / 09
Svinīgi tika atklāts atjaunotais SPORTA STADIONS Kroņaucē

Š.g. 17. septembrī tika atklāts atjaunotais Sporta stadions Kroņaucē, kas turpmāk priecēs gan profesionālus sportistus, lielus un mazus sporta entuziastus, turpmāk piedāvājot daudzveidīgas, vajadzībām un interesēm atbilstošas veselīga dzīvesveida aktivitātes. Darbi no 2016. gada augusta tika plānoti trīs kārtās, to plānotās izmaksas sastāda 569 834 EUR. Paldies ikvienam sadarbības partnerim, kas iesaistījās Sporta stadiona rekonstrukcijā, paldies visiem, kas atrada laiku un piedalījās stadiona atklāšanas pasākumā!

03 / 09
Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde piedalīsies militārajās mācībās “Namejs 2021” Dobelē, Tērvetē, Aucē un Tukumā

Militāro mācību aktīvā fāze notiks  no 8. līdz 12. septembrim Dobelē, Tērvetē, Aucē un Tukumā. Šai laikā plānots, ka pa autoceļiem pārvietosies bruņoto spēku militārā tehnika, karavīri un zemessargi. Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem pārvietošanās īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties mācību laikā. Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

30 / 08
“Zelta rudens pārgājiens 2021” jau šonedēļ

PĀRGĀJIENAM MAINĪTS SĀKUMA LAIKS UZ 10.00!

24 / 08
Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” piešķirtā naudas balva ieguldīta bērnu aktīvās atpūtas laukumu paplašināšanai Tērvetes pagastā

Š.g. 18. augustā Tērvetes pagasta Kroņauces ciemata bērnu rotaļlaukumā tika atklāts jauns rotaļlaukuma elements – vingrošanas komplekss, savukārt sporta stadionā bērnu aktīvās atpūtas zonā tika atklāta rotaļu tīkla iekārta. Jaunie atpūtas objekti bērniem turpmāk vēstīs, ka Sabiedrības integrācijas fonda organizētajā konkursā līdz šim bijusī Tērvetes novada pašvaldība Zemgales plānošanas reģionā ieguva titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”. Ar lepnumu par komandā kopīgi padarīto darbu un iegūto titulu konkursā visus pasākumā uzrunāja un rotaļelementus kopā ar mazuļiem atklāja bijusī Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika.

06 / 08
Tērvetnieki – Latvijas absolūtā čempionāta PreO uzvarētāji

Laika posmā no 2021. gada 30. jūlija līdz 1. augustam Ludzā notika Latvijas absolūtais čempionāts PreO. 27 dalībnieku konkurencē 1. vieta tērvetniekam Kristapam Mierlaukam, kas vien ar 55 sekunžu pārsvaru aiz sevis 2. vietā atstāja Normundu Narvaišu.

03 / 08
Auce sporto – piedalies izaicinājumā!

Brauc ar  orientēšanās garšu “Velo izbraucienā”  augustā (AUCĒ); septembrī (BĒNĒ); oktobrī (ĪLĒ).   Katra mēneša attiecīgajā vietā, būs  sagatavots   velomaršruts ar pieciem kontrolpunktiem, kuros ir jāpaveic uzdotais uzdevums. Attiecīgais maršruts ir braucams sev pieejamā laikā katru mēnesi savā vietā. Brauc Tu un uzrunā citus draugus, kopā jautrāk!

08 / 07
Par iesniegumu sagatavošanu pašvaldībai

Informējam, ka Dobeles novada pašvaldība pieņem arī elektroniski sagatavotus iesniegumus. To veidlapas pieejamas Dobeles novada mājas lapā. Lūgums brīvās formas iesniegumus rakstīt, tos adresējot Dobeles novada pašvaldībai un precīzi norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi un telefona numuru.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730