Ceturtdiena, 19. Oktobris | Drosma, Drosmis, Elīna
11 / 10
Aicinām pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumiem!

Novērtēt un godināt personu ieguldījumu Tērvetes novada attīstībā, nozīmīgu darbību saimnieciskajā, sabiedriskajā un publiskajā sektorā un novada atpazīstamības veidošanā, kā arī nopelnus citās novadam nozīmīgās darbības jomās. Ierosinājumus lūdzam iesniegt pagastu pārvaldēs vai novada domes sekretārei līdz 17.oktobrim.

11 / 10
Aicinām pieteikties Leišmales basketbola turnīram – 2017

Komandas aicinām pieteikties līdz 2017. gada 18. oktobrim. Iepazīsties ar turnīra nolikumu,  nāc un piedalies!

03 / 10
Nāc un piedalies Ideju forumā!

Tērvetes novada Attīstības programmas 2018. – 2024. gadam izstrādes ietvaros š.g. 9. oktobrī pl. 14.00 Tērvetes novada domē tiek organizēts Ideju forums ar mērķi sniegt savas idejas un priekšlikumus turpmākai un veiksmīgai mūsu pašvaldības attīstībai. Nāc un piedalies!

03 / 10
Tērvetes novadā sumināja čempionus handbolā

Komandu puiši 2016./ 2017. gada sezonā kļuvuši par absolūtajiem uzvarētājiem handbolā gan Latvijas Jaunatnes olimpiādē “Cēsis 2017”, gan Jaunatnes čempionātā savās vecuma grupās. Lai jauniešiem un viņu trenerei Linda Karlovičai teiktu īpašu  paldies par izcilajiem sasniegumiem, uz sumināšanas pasākumu visus aicināja Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika.

28 / 09
28. septembrī atklājām atjaunoto valsts ceļa posmu Tērvetē, tiltu pār Tērvetes upi un atjaunotās autobusu pieturvietas

2017. gada 28. septembrī  pie Latvijas valsts mežu dabas parka  Tērvetē  notika oficiāla atjaunotā ceļa posma Tērvetē,  atjaunoto autobusu pieturvietu  un tilta pār Tērvetes upi  atklāšana. Svinīgajā pasākumā piedalījās satiksmes ministrs Uldis Augulis, VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un būvnieki.

26 / 09
26. septembrī Auces, Dobeles un Tērvetes novada labākie skrējēji tiekas Augstkalnē

Augstkalnes vidusskolā pulcējas triju novadu izglītības iestāžu 4. – 12. klašu veiksmīgākie sportisti, lai sadalītu medaļas tradicionālajā “Rudens krosā”.

25 / 09
“Olimpiskā diena 2017” norisinājās arī Tērvetes novadā

22. septembrī “Olimpiskā diena 2017” šogad notika 557 norises vietās visā Latvijā, kas kopā pulcēja jaunu dalībnieku skaita rekordu – 134 854 dalībnieku no 94 pašvaldībām. Arī Tērvetes novada abu izglītības iestāžu pirmsskolas izglītības grupas un skolu jaunieši ar prieku iesaistījās sportiskajās aktivitātēs. Šī gada Olimpiskās dienas tēma: “Mana dabas sporta zāle”.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv