Ceturtdiena, 16. Jūlijs | Estere, Hermīne
LASĪT VAIRĀK
02 / 07
TĒRVETES NOVADA SVĒTKI-2020

Satiksimies Tērvetes novada svētkos! Vēlamies jums radīt Svētkus , lai gan visas idejas nevarēsim īstenot, lai ievērotu šobrīd valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus. Šogad ar kultūras programmu draudzīgi sadzīvos arī sporta svētki, kas līdz šim notika atsevišķi un lielākā mērogā.

LASĪT VAIRĀK
02 / 07
Ministru kabinets no 1. jūlija samazina atsevišķus Covid-19 izplatības ierobežojumus

Ministru kabinets 30. jūnijā pieņēma lēmumu par atsevišķu Covid-19 izplatību ierobežojošu pasākumu daļēju samazināšanu, ņemot vērā, ka ir stiprināta veselības aprūpes sistēma un epidemioloģiskās drošības pasākumu rezultātā Latvijā saslimstība ar Covid-19 ir samērā zema. Infekcijas izplatība tiks monitorēta arī turpmāk un situācijas pasliktināšanās gadījumā ierobežojumi tiks atjaunoti.

LASĪT VAIRĀK
22 / 06
Priecīgus un siltus Līgo svētkus un skanīgu Jāņu dienu!

Ņem spēku no Jāņu gaismas,

Kas pakalnos gaiši spīd!

Priecīgus un siltus Jums Līgo svētkus un skanīgu Jāņu dienu!

Tērvetes novada dome

LASĪT VAIRĀK
19 / 06
“1836 Gaismas ceļš” apņem Latviju

“1836 Gaismas ceļš”  uzsākās 16.jūnijā pl.10.00  18. novembra laukumā, Krāslavā. Divas skrējēju komandas – Ziemeļaustrenis un Dienvidrietenis – devās ceļā, lai katrs pa savu pusi apmīļotu Latviju, nesot Gaismu un 20.jūnija novakarē tiktos Kolkas ragā. Viens no Dienvidaustrena 41 etapa 18. jūnijā iesākās Augstkalnē.

LASĪT VAIRĀK
16 / 06
Augstkalnē ievīsies Gaismas ceļš

18. JŪNIJĀ PL. 9.04 AUGSTKALNĒ , netālu no Mežmuižas baznīcas, pie  1836 Ceļa staba, Gaismas ceļa  stafeti  Augstkalnē pārņems Tērvetes novada pārstāvju komanda – komandas kapteinis Juris Redisons, komanda-  Jānis Upītis, Elīna Ikvilde, Evita Riekstiņa un Jolanta Ivanova. Viņu ceļš vedīs uz Ukriem.

 

LASĪT VAIRĀK
28 / 05
TĒRVETES NOVADA SPORTA HALLĒ DARBĪBU ATSĀK TRENAŽIERU ZĀLE

Lūgums pievērst uzmanību trenažieru zāles darbības laikiem un noteikumiem!

LASĪT VAIRĀK
25 / 05
LVM dabas parkā Tērvetē atklāts Baltijā lielākais tīklu parks un Tērvetes Tarzāna parks

Sākot ar 23. maiju ikvienam apmeklētājam ir iespēja gūt piedzīvojumus Tērvetes Tarzāna parkā, kas ir piemērots visām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem un pārteidz ar kokos izveidotām 8 šķēršļu trasēm, kurās ir vairāk nekā 100 dažādu šķēršļu. Trases izvietotas no 1 līdz 10 metru augstumā virs zemes. Savukārt, blakus Tērvetes Tarzānam interesenti atradīs lielāko tīklu parku Baltijā – Tērvetes tīklu parku. Tīklu parka trases veidotas kokos aptuveni 6 metru augstumā, un tajās var baudīt aizraujošas pastaigas ­– divu līmeņu labirintu, batutus, bumbu laukumus, tīklu torni, un namiņus kokos augstu virs zemes. Esi laipni gaidīts uz jauniem piedzīvojumiem Tērvetē!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM