Ceturtdiena, 14. Decembris | Auseklis, Gaisma
19 / 11
Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību ir parakstīta

Latvijas dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā  2017. gada 17. novembrī Tērvetes novadā tika parakstīta Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību.

16 / 11
2017. gada 19. novembrī sākas Leišmales volejbola turnīrs

Leišmales volejbola turnīrā piedalīsies  12  komandas, kas ir iedalītas divās grupās – „Profos ”un „Amatieros”. Katrā grupā ir pieteikušās sešas komandas.

13 / 11
Tērvetes novada pašvaldība godināja savus cilvēkus

Tērvetes novada pašvaldības augstākais apbalvojums ATZINĪBAS RAKSTS saskaņā ar domes 2017. gada 26.oktobra lēmumu piešķirts: LVM dabas parka Tērvetē projektu vadītājam Normundam Namniekam, Vides pulciņa vadītājai Skaidrītei Urbānei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas audzinātājai Svetlanai Hartmanei, ģimenes ārstei Marutai Dosbergai, ārsta palīgiem Intai Lasenbergai un Ivetai Cēsniecei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas aprūpētājai Sarmītei Glaudiņai. Apbalvojumi tika pasniegti  svinīgā ceremonijā 2017. gada 17. novembrī Tērvetes novada kultūras namā.

11 / 11
“LATVIEŠI PASAULES KALNOS” – aizraujošs alpīnistu Kristapa un Kristīnes Liepiņu fotostāsts Tērvetes kultūras namā

Līdz 2017. gada 31. decembrim Tērvetes novada kultūras namā skatāma fotoizstāde “Latvieši pasaules kalnos”. Šī ceļojošā izstāde būs vērojama daudzviet Latvijā, tomēr vislielākais gandarījums, ka tās atklāšana notika  Tērvetes novadā, jo Kristīne Liepiņa ir tērvetniece.

08 / 11
Leišmales volejbola turnīrs

Iepazīsties ar Nolikumu, nāc un piedalies!

07 / 11
Tērvetes novada sporta pasākumi laikā no 6. līdz 20. novembrim

Aicinām iepazīties ar spēļu un čempionātu norisēm!

31 / 10
Tērvetes novada sporta pasākumi laikā no 30. oktobra – 5. novembrim

Sākot ar š.g. 30. oktobri turpmāk sadaļā Sports tiks publicēta iknedēļas informācija par aktuālākajiem sporta pasākumiem, kas norisināsies gan Tērvetes novadā, gan ārpus tā robežām.

NĀKAMAIS