Otrdiena, 16. Oktobris | Daiga, Dinija
LASĪT VAIRĀK
25 / 09
Miķeļdienas sports Tērvetē

2018.gada Miķeļdienas sporta pasākumi Tērvetē notiks sestdien, 29. septembrī Rehabilitācijas centra “Tērvete” teritorijā.

LASĪT VAIRĀK
06 / 09
Komandas sastāvā Kristapam Mierlaukam sudrabs pasaules čempionātā

Augusta sākumā Latvijā norisinājās pasaules čempionāts orientēšanās sportā. Skrejošie orientieristi sacentās Rīgā un Siguldas apkaimē, taku orientieristi – Daugavpilī. Par lielu pārsteigumu parūpējās Latvijas taku orientieristu izlase, izcīnot sudraba medaļas stafetē. Pirmo etapu Latvijas izlasē pieaugušajiem veica piecpadsmitgadīgais Dobeles kluba “TSK Sprīdītis” pārstāvis, Annas Brigaderes pamatskolas 9. klases audzēknis Kristaps Mierlauks. Pasaules čempionātā no pirmās vietas (Norvēģija) Latvijas komandu šķīra vien 34 sekundes, bet 3. vieta (Somija) apsteigta par 15 sekundēm. Lepojamies!

LASĪT VAIRĀK
27 / 07
Uzmanīgi ar uguni mežos, purvos, pļavās, krūmājos un izcirtumos!

Sakarā ar silto un sauso laiku Valsts meža dienests atkārtoti informē, ka šobrīd ir noteikts meža ugunsnedrošais laika posms visā valsts teritorijā. Atgādinām, ka katrs iedzīvotājs ir atbildīgs par savu rīcību un ugunsdrošības prasību ievērošanu. Lai mazinātu meža ugunsgrēku izcelšanās iespējas, ir noteikti daži aizliegumi un ierobežojumi, par kuru neievērošanu var piemērot administratīvo, civiltiesisko un arī kriminālatbildību.

LASĪT VAIRĀK
18 / 07
Tērvetes novada sporta svētku rezultāti

Svētki sākās ar Tērvetes novada domes priekšsēdētājas Daces Reinikas  ar uzrunu un apsveikumu  visiem svētku dalībniekiem. Himnai skanot, tika pacelts Tērvetes novada karogs. Karogu pacēla augstkalnietis Ingars Dude, kurš ir Latvijas handbola izlases kapteinis, šobrīd spēlē handbolu Francijas klubā  ,,LIMOGES 87”. Ingars ir daudzu tērvetnieku – handbolistu paraugs, kurš sportā ir sasniedzis izcilus sasniegumus.

Sporta svētkos piedalījās arī viesi no Saldus, Dobeles, Auces, Jelgavas, Tukuma, Rīgas novadiem.

LASĪT VAIRĀK
14 / 07
Ugunsdzēsēju sacensības 2018 pulcē dalībniekus no vairākiem novadiem

Tērvetes novada sporta svētku laikā notika arī spraigas ugunsdzēsēju sacensības. Viesu komandas bija  ieradušās no Zantes, Saldus, Brocēniem. Protams, startēja arī paši tērvetnieki. Paldies Modrim Vazdiķim un viņa komandai par šo aizrautīgo sacensību organizēšanu!

LASĪT VAIRĀK
14 / 07
Tērvetes novada sporta svētki 2018 noslēgušies

Tērvetes novada sporta svētkos piedalījās gan mūsu novada cilvēki, gan viesi no kaimiņu novadiem. Draudzīgā un pozitīvā gaisotnē sporta spēles norisinājās līdz pat vēlai pēcpusdienai.

LASĪT VAIRĀK
11 / 07
Tiekamies Tērvetes novada sporta svētkos!

Svētku svinīga atklāšana pl. 10.00. Nāc un piedalies! Nāc un jūti līdzi!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM