Ceturtdiena, 9. Jūlijs | Asna, Asne, Zaiga
LASĪT VAIRĀK
02 / 07
Ministru kabinets no 1. jūlija samazina atsevišķus Covid-19 izplatības ierobežojumus

Ministru kabinets 30. jūnijā pieņēma lēmumu par atsevišķu Covid-19 izplatību ierobežojošu pasākumu daļēju samazināšanu, ņemot vērā, ka ir stiprināta veselības aprūpes sistēma un epidemioloģiskās drošības pasākumu rezultātā Latvijā saslimstība ar Covid-19 ir samērā zema. Infekcijas izplatība tiks monitorēta arī turpmāk un situācijas pasliktināšanās gadījumā ierobežojumi tiks atjaunoti.

LASĪT VAIRĀK
26 / 06
Vasaras saulgrieži dedz ugunis Tērvetes pilskalnā

Garākā diena un īsākā nakts pavadīta zem Dieva zīmes. Tāda rota tika degta Tērvetes pilskalnā 21. jūnija vakarā, kad tērvetnieki un Tērvetes viesi svinēja vasaras saulgriežus un atkalkopābūšanas mirkli.

LASĪT VAIRĀK
24 / 06
25.06.2020. tiek sasaukta kārtējā domes sēde

Darba kārtībā plānots izskatīt 18 jautājumus. Sākums 10.00

LASĪT VAIRĀK
22 / 06
Priecīgus un siltus Līgo svētkus un skanīgu Jāņu dienu!

Ņem spēku no Jāņu gaismas,

Kas pakalnos gaiši spīd!

Priecīgus un siltus Jums Līgo svētkus un skanīgu Jāņu dienu!

Tērvetes novada dome

LASĪT VAIRĀK
12 / 06
Kā rīkoties krīzes gadījumā

Krīzes situācijā ikdienas dzīve kardināli mainās, jo var nebūt pieejami kritiskie pakalpojumi – elektrība, gāze, apkure, komunālie pakalpojumi, internets un mobilie sakari. Var nestrādāt veikali un benzīntanki, nedarboties bankomāti un maksājumu kartes. Varētu tikt  apgrūtināta ārstniecības iestāžu un glābšanas dienestu darbība.

Krīzes situācijā atbildīgie dienesti un bruņotie spēki īstenos apdraudējuma pārvarēšanas pasākumus, tāpēc ikvienam jābūt spējīgam noturēties pirmās krīzes dienas – vismaz 72 stundas.

LASĪT VAIRĀK
10 / 06
Nodarbinātības valsts aģentūra no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 10.jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē, kas marta vidū tika pārtraukta saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai. Klientu apkalpošana klātienē NVA notiks tikai pēc iepriekšējā pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus!

LASĪT VAIRĀK
09 / 06
Piedalies Vislatvijas akcijā “Elektronikas šķiratlons” un laimē!

Jūnija mēnesī Tērvetes novada iedzīvotājiem, būs iespēja nodot savu veco vai neizmantoto elektroniku, piesakot izvešanu no mājām vai uzņēmuma.  Pieteikšanās elektroiekārtu izvešanai Tērvetes novadā notiks līdz 15.jūnijam, bet iekārtu izvešana no pieteiktajām adresēm notiks 25. un 26.jūnijā.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM