Ceturtdiena, 21. Septembris | Mariss, Matīss, Modris
16 / 09
Tērvetes novadā pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Nīcas pašvaldības darbinieki

Š.g. 15. septembrī Tērvetes novadā pieredzes apmaiņas vizītē ieradās Nīcas pašvaldības administrācijas darbinieki. Viennozīmīgi šādas starpnovadu tikšanās ir lieliska pieredzes apmaiņa darba uzlabošanai pašvaldībās.

01 / 09
Sācies 2017./2018. mācību gads Tērvetes novada izglītības iestādēs

Š.g. 1. septembrī Tērvetes novada izglītības iestādēs durvis vēruši 435 izglītojamie. Pirmsskolas izglītības grupās – 136 mazuļi un 299 skolēni  1. – 12. klašu vispārizglītojošajās izglītības programmās.

31 / 08
Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Gints Kaminskis sveic visus Zinību dienā!

Lai sajustu svētku noskaņu, noskaties video!

29 / 08
31.08.2017. tiek sasaukta kārtējā domes sēde

Darba kārtībā plānots izskatīt 27  jautājumus

24 / 08
Īstenoti pirmie pašvaldības finansētie projekti “Mēs- Tērvetes novadam”

Pašvaldības  projektu konkursa “Mēs – Tērvetes novadam” ietvaros ir īstenoti pirmie divi projekti. : iedzīvotāju iniciatīvu grupas „Dzeguzēni” projekts “Bērnu un jauniešu rotaļu laukuma izveide Augstkalnes pagastā, Dzeguzēnos”( 1273,70 EUR ) un biedrības „Labrenči” projekts „Aktīvs sportists liels un mazs” (823,22 EUR).

23 / 08
Latvijas Valsts ceļi ar labajiem darbiem priecē Tērveti!

Paldies VAS “Latvijas Valsts ceļi”, kas šobrīd ar saviem labajiem darbiem priecē ne tikai Tērvetes novada iedzīvotājus, bet arī vērienīgo LVM Dabas parka Tērvetē apmeklētāju skaitu. Viennozīmīgi – tūristiem šis ceļš ir gan Tērvetes, gan Latvijas Valsts ceļu prestižs. Priecē, ka darbi noris ļoti ātri un, galvenais, netraucējot satiksmi!

22 / 08
SIA “Clean R” ar 2017. gada 1. oktobri Tērvetes novada teritorijā pārtrauks sadzīves atkritumu apsaimniekošanu

Ar šo vēlamies Jūs informēt par to, ka līdz 2017. gada 30. septembrim SIA “Clean R” nodrošinās sadzīves atkritumu apsaimniekošanu atbilstoši savstarpēji noslēgtajam līgumam un izvešanas grafikam. Pēc šī datuma sadzīves atkritumu apsaimniekošanu veiks cits uzņēmums.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv