Piektdiena, 3. Decembris | Evija, Jogita, Raita
29 / 11
Rūķa svētku jampadracis

1.decembrī nāc un vēro krēslas stundās līdz pat pl. 21.00!

17 / 11
Dobeles novada dome sveic svētkos!

Lai sirdīs un domās gaiši svētki!

16 / 11
Gada uzņēmējs Zemgalē 2021 Dobeles novadā

2016. gada 18. novembrī kā dāvana Latvijai dzimšanas dienā – Augstkalnes pagastā durvis vēra aptieka, kas šogad jau atskatās uz pieciem darba gadiem, kas liecina par vienu vienīgu izaugsmi un veiksmes stāstu. Ivetas Kurlovičas sapnis par uzdrīkstēšanos uzsākt un nodrošināt aptiekas sniegtos pakalpojumus mazā pierobežas ciematiņā ir izaudzis līdz apjomīgam klientu lokam ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvas Republikā.

16 / 11
Godināsim, pieminēsim, sirdīs un savā pārliecībā būsim vienoti!

Mūsu sirds gaisma un labās domas Latvijai ir nepieciešamas, jo īpaši šajā laikā. Ja arī nepulcēsimies kopā, būsim vienoti Latvijas dzimšanas dienā savās sajūtās savu vistuvāko cilvēku lokā! Atgādinājums ikvienas publiskās norises apmeklētājiem – Būsim atbildīgi par savu un apkārtējo veselību! Ievērosim valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus!

12 / 11
Dobeles novadā Lāčplēša diena tika godināta ar Brīvības cīņu piemiņas vietu apmeklējumu

Dobeles novada pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Fecers kopā ar Zemessardzes 51. kājnieku bataljona komandieri Aivi Vāceru, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Dobeles daļas komandieri Dairi Briedi un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa priekšnieci Danu Landsbergu aizdedza sveces vairākās brīvības cīnītāju piemiņas vietās. Izrādot cieņu, godu un pateicību piemiņas sveces tika iedegtas arī Tērvetē, Kalnamuižas kapos Lāčplēša ordeņa kavaliera Jāņa Erdmaņa atdusas vietā. Šai mirklī pateicības vārdus savam vectēvam, Lāčplēša ordeņa kavalierim, teica arī Tērvetes administrācijas vadītājs Māris Berlands.

11 / 11
Dobeles novada dome ikvienu sveic Lāčplēša dienā!

Šodien godināsim un pieminēsim Latvijas kareivjus, kuri vēstures līkločos nesavtīgā cīņā nosargāja jauno Latvijas valsti!

03 / 11
E-ADRESE. SAZINIES AR VALSTS UN PAŠVALDĪBU IESTĀDĒM ĒRTĀK UN DROŠĀK!

E-adrese ir drošas saziņas pakalpojums – tava digitālā pastkastīte portālā Latvija.lv. Tas ir ērts, drošs un efektīvs veids, kā sazināties ar vairāk nekā 3000 valsts un pašvaldību iestādēm jebkurā laikā un no jebkuras atrašanās vietas.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730