Otrdiena, 21. Novembris | Andis, Zeltīte
19 / 11
Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību ir parakstīta

Latvijas dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā  2017. gada 17. novembrī Tērvetes novadā tika parakstīta Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību.

13 / 11
Tērvetes novada pašvaldība godināja savus cilvēkus

Tērvetes novada pašvaldības augstākais apbalvojums ATZINĪBAS RAKSTS saskaņā ar domes 2017. gada 26.oktobra lēmumu piešķirts: LVM dabas parka Tērvetē projektu vadītājam Normundam Namniekam, Vides pulciņa vadītājai Skaidrītei Urbānei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas audzinātājai Svetlanai Hartmanei, ģimenes ārstei Marutai Dosbergai, ārsta palīgiem Intai Lasenbergai un Ivetai Cēsniecei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas aprūpētājai Sarmītei Glaudiņai. Apbalvojumi tika pasniegti  svinīgā ceremonijā 2017. gada 17. novembrī Tērvetes novada kultūras namā.

25 / 10
2017. gada 26. oktobrī tika sasaukta kārtējā Tērvetes novada domes sēde

Sēdes darba kārtībā deputāti izskatīja 16 jautājumus.

21 / 10
Senioru diena Tērvetes novadā nosvinēta

Š.g. 20. oktobrī Tērvetes novada kultūras namā pulcējās prāvs pulciņš novada senioru ar saviem tuvākajiem cilvēkiem- pavisam 150 apmeklētāju, lai kopīgi atzīmētu senioru dienu.

19 / 10
Tērvetes novada dome aicina dzīvokļu īpašniekus uz kopsapulcēm

Galvenais darba kārtības jautājums par dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmēm 2018. gadam. Aicinām iedzīvotājus būt ieinteresētiem mūsu kopīgo jautājumu sakārtošanā un informētībā! Uz tikšanos!

18 / 10
Par Latvijas- Lietuvas starpvaldību komisijas sēdi Tērvetē

Latvijas- Lietuvas Starpvaldību komisijas sēde šodien notika mūsu pusē- restorāna “Zoltners” konferenču zālē. Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika ar savu uzrunu sanāksmes dalībniekus sveica Tērvetes novadā, īsumā pastāstot arī par mūsu novadu.  Sēdes laikā tika skatīti pierobežu pašvaldībām tik aktuāli jautājumi- piemēram, pierobežas ceļu rekonstrukcija, veselības jautājumi (pārrobežas ātrās palīdzības sadarbība) , klimata pārmaiņas jautājumi.

13 / 10
Kocēnu novada pašvaldības darbinieki viesojas Tērvetes novadā

13. oktobrī  Tērvetes novadā ciemojās kolēģi no Kocēnu novada, lai iepazītos ar Tērvetes pašvaldības darbu un apmainītos pieredzē.

NĀKAMAIS