Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo
Ceļā uz Annas Brigaderes 160. jubileju

1. oktobris ir Annas Brigaderes dzimšanas diena. Pirmais pasākums, kas veltīts skaistajam notikumam, jau ir ceļā pie jums.

IZMAIŅAS veicot maksājumus i-bankā

Veicot maksājumus par NĪN, par komunālajiem pakalpojumiem un par pirmsskolas izglītības grupā saņemtajiem ēdināšanas pakalpojumiem, kā MAKSĀJUMA SAŅĒMĒJU norādīt TĒRVETES ADMINISTRĀCIJA. Citas izmaiņas šobrīd rekvizītos nav.

LASĪT VAIRĀK
Dobeles novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli

Jau iepriekš aizsākto diskusiju pamatā ir zviedru kompānijas “Eolus” nodoms Dobeles un Tukuma novados uz auglīgām, augstvērtīgām lauksaimniecības zemēm, tuvu blīvi apdzīvotām vietām izbūvēt vēja elektrostaciju parku 245 m augstumā ar 13 ģeneratoriem Dobeles novadā un 23 ģeneratoriem Tukuma novadā.   Dobeles novada pašvaldība aicina savus iedzīvotājus līdz 10. septembrim izteikt viedokli ar saviem parakstiem. Veidlapas pieejamas pagastu pārvaldēs un citviet Tērvetes administrācijas pagastu teritorijās. Viedokli iespējams izteikt arī Dobeles novada mājas lapā.

LASĪT VAIRĀK
Ievēlēti Dobeles novada domes pastāvīgo komiteju sastāvi

Š.gada 19. jūlijā domes ārkārtas sēdē deputāti ievēlēja domes pastāvīgo komiteju locekļus, bet 22. jūlijā pastāvīgo komiteju pirmajās sēdēs ievēlēti priekšsēdētāji un viņu vietnieki.

Mājražotāju un amatnieku TIRGUS

Kad Tērvetes koka pilī norisinās tradicionālie Zemgaļu svētki, Tērvetes estrādē notiek tirgus. Arī šogad gaidām gan tirgotājus, gan pircējus. PIETEIKŠANĀS TIRGUM LĪDZ 10.08., zvanot pa tel. 29396589 Uzņēmējdarbības speciālistei Dacei Laizānei.

Par iesniegumu sagatavošanu pašvaldībai

Informējam, ka Dobeles novada pašvaldība pieņem arī elektroniski sagatavotus iesniegumus. To veidlapas pieejamas Dobeles novada mājas lapā. Lūgums brīvās formas iesniegumus rakstīt, tos adresējot Dobeles novada pašvaldībai un precīzi norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi un telefona numuru.

Digitālā Covid-19 sertifikāta izdruka

No 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730