Svētdiena, 28. Maijs | Vilhelms, Vilis
25. maijā tiek sasaukta kārtējā domes sēde

Darba kārtībā paredzēts izskatīt 23  jautājumus

23 / 05
Pašvaldību vēlēšanām reģistrētie deputātu kandidātu saraksti un priekšvēlēšanu programmas 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām

Tērvetes novada vēlēšanu komisijā tika iesniegti 2 saraksti. Uz 9 deputātu vietām Tērvetes novada domē pretendē 21 deputātu kandidāts.

28 / 04
Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017. Nu jau otro gadu šajā pasākumā sevi piesaka arī Tērvetes novads. Jelgavas olimpiskajā  centrā  divas dienas- 28. un 29. aprīlī  tiek  iezīmēti   katrai pilsētai un novadam raksturīgie  ražojumi un piedāvājumi.

27 / 04
Zemgales dienas Īrijā 2017

No 26.-30. aprīlim Tērvetes novada pašvaldības  Attīstības nodaļas vadītāja Linda Mierlauka  pēc Zemgales plānošanas reģiona uzaicinājuma piedalās  pasākumā “Zemgales dienas Īrijā  2017”. Pasākums “Zemgales dienas Īrijā 2017”  tiek rīkots sadarbībā ar latviešu biedrības Īrijā “LatWest” un Latvijas vēstniecības Īrijā atbalstu, kā projekta “Reģionālās dienas Īrijā 2015-2018” aktivitāte. Pasākuma mērķis ir vērsts,  sagaidot Latvijas 100 gadi , stiprināt valsts gribu, piederības sajūtu un stimulēt sadarbību. Pasākuma laikā plānots tikties ar Īrijas pašvaldību pārstāvjiem, parādīt īriem, ko ražo Zemgalē- Tērvetē, izveidojot Zemgales stendu, veicinot attiecības starp Īriju un Latviju arī kultūras, izglītības un sporta jomās, kā arī piedalīties seminārā – diskusijā Dublinā ar Īrijas pašvaldību savienības pārstāvjiem.

25 / 04
27. aprīlī tiek sasaukta kārtējā domes sēde

Darba kārtībā izskatāmi 12  jautājumi.

11 / 04
Deputātu kandidātu sarakstu pieņemšana

Tērvetes novada vēlēšanu komisija līdz 24. aprīlim (ieskaitot) pieņem deputātu kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām.

07 / 04
Zemgales reģiona senioru forums

Piektdien, 7.aprīlī Jelgavas novada pašvaldības ēkā notika Zemgales reģiona senioru forums, kurā tikās vairāk kā 150 seniori no dažādām organizācijām un Zemgales pašvaldībām, lai diskutētu par dzīves kvalitātes un veiksmīgas novecošanas jautājumiem, aktuālākajām senioru problēmām un to risinājumiem.

Pasākumā piedalījās arī Tērvetes novada senioru  klubiņa “Kamenītes” dalībnieces .

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv