Otrdiena, 24. Aprīlis | Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
09 / 04
Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti

Publiskajai apspriešanai tiek nodoti Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti: Tērvetes novada Attīstības programma 2018.-2024.gadam un Tērvetes novada Teritorijas plānojums. Publiskās apspriešanas sanāksme- 2018. gada 26. aprīlī pl. 11:00  Tērvetes novada kultūras namā.

12 / 03
Amatierteātru “Gada izrāde” Zemgales reģiona skate noslēgusies

APSVEICAM!

10.martā Bauskas kultūras centrā notika Zemgales reģiona amatierteātru skate «Gada izrāde», kurā piedalījās mūsu novada amatierteātris “Trīne”ar Ādolfa Alunāna lugas “Skolotāja tupeles” iestudējumu.

Kolektīvs saņēmis  I pakāpes diplomu ( 40 p).

Uz tikšanos 2. un 3. jūlijā Rīgā, Vērmanes dārzā  šīsvasaras Dziesmu un Deju svētku laikā  !

18 / 02
Sveicam! Tērvetes korim- 40!

Jauktais koris “Tērvete” 17. februārī  kopā ar saviem draugiem  izdziedāja savus 40 !!!! Ar dziesmu plaukstā un sirdī koris ir izgājis cauri gadu desmitiem! Prieks, ka lauku novadā esam spējuši saglabāt kori, jo mums ir tik fantastiski un dziesmu mīloši cilvēki!

09 / 02
Lietuvas simtgadi sagaidot

Dobeles lietuviešu kultūras biedrība  9. februārī  Dobeles muzejā ieskandināja Lietuvas 100 gades svinības.  Sveicienu no Lietuvas pierobežas- Tērvetes novada atveda domes priekšsēdētāja Dace Reinika un Augstkalnes vidusskolas vadības pārstāvji- Rudīte Dude un Jānis Izaks. ! Prieks, ka biedrībā aktīvi darbojas arī Tērvetes novadā dzīvojošie lietuvieši.

04 / 02
Apsveicam! Tērvetes alus saņem balvu nominācijā “Lielākais tirdzniecības pieaugums veikalu grupā”

3. februārī  VEF kultūras pilī notika Latvijas Alus gada balvas” 2017 pasniegšanas ceremonija. Pasākumā tika  godināti Latvijas  labākie aldari. Sveicam TĒRVETES ALU   ar uzvaru nominācijā “Lielākais tirdzniecības pieaugums veikalu grupā”! Balvu saņēma AS “Tērvetes Al” valdes priekšsēdētājs Valters Paškausks.

04 / 02
Tērvetes novads izstādē Balttour 2018

Izstāde- gadatirgus Balttour 2018 Ķīpsalā  šogad notiek no 2.-4. februārim.  Gaumīgajā un skaisti noformētajā Zemgales stendā  Tērvetes novada tūrisma informācijas centra vadītāja  Ilona Līduma kopā ar novada uzņēmējiem prezentē  tūrisma iespējas Tērvetes novadā. Skaisti, ka katram novadam izstrādāta arī sava tūrisma pastmarka!

28 / 01
Tērvetes novada pašdarbības kolektīvu II sporta spēles noslēgušās

27. janvāra pēcpusdienā Tērvetes novada sporta hallē pulcējās  krietns pulciņš novada pašdarbnieku, lai pozitīvā, sportiskā, draudzīgā un azartiskā gaisotnē pavadītu nu jau otrās pašdarbnieku sporta spēles.

NĀKAMAIS