Trešdiena, 22. Februāris | Adrians, Ārija, Rigonda
LEADER projektu konkursa 2.kārta

Dobeles lauku partnerība izsludina LEADER projektu konkursa 2.kārtu!
Sīkāka informācija sadaļā “AKTUĀLIE PROJEKTI UN PROJEKTU KONKURSI”

LASĪT VAIRĀK
Sveicam A/S “Tērvetes AL” – Latvijas alus gada balvas laureātu!

Piektdien, 3.februārī, svinīgā ceremonijā, kas norisinājās vienā no skaistākajām Latvijas pērlēm – Dikļu pilī, tika oficiāli nosaukti, apbalvoti un sumināti “Latvijas alus gada balvas 2016” laureāti.

Sveicam   A/S “Tērvetes AL”  par iegūto balvu nominācijā  “Videi draudzīgākais uzņēmums”,  nominācijā “Gada izaugsmes balva– gada veiksminieks” un nominācijā   “Lielākais  alus tirdzniecības kāpums veikalu grupā” (Lielo alus darītavu grupā)!

Ēnu diena 2017.gadā norisināsies 15.februārī

Biznesa izglītības biedrība “Junior Achievement Latvija” (JA Latvija) organizē ikgadējo karjeras izglītības programmu “Ēnu diena 2017”, kas šogad norisināsies 15.februārī. Arī Tērvetes novada domes vadība un speciālisti aicina jauniešus izmantot piedāvāto iespēju

Informācija par Valsts policijas darbu

No 2016.gada 31.decembra par noziedzīgiem nodarījumiem novadā informāciju saņems Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Operatīvās vadības nodaļa,  zvanot (Jelgava, Pētera iela 5) uz  telefona numuriem: 63004200,  63004202,  63004392, fakss 63024888 vai pa tālruņiem 110 vai 112 .

Dobeles iecirkņa operatīvās vadības (dežūrdaļas) tel. Nr. 63702200 un 63702202 tiks atslēgti, taču tas neietekmēs informācijas saņemšanu, reaģēšanas ātrumu un kvalitāti.

LASĪT VAIRĀK
Informācija par ģimenes ārsta maiņu Augstkalnes pagastā

No 2017. gada 1. janvāra tiek pārtrauktas līgumattiecības ar  ģimenes ārsti Raineldu Ogli  un viņas praksē reģistrētie pacienti tiek atreģistrēti. Atreģistrētie pacienti, kuru dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā- Tērvetes novada Augstkalnes pagastā, tiks piereģistrēti pie ģimenes ārstes ILZES LUBGĀNES, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja.

LASĪT VAIRĀK
Saldū diskutē par pašvaldību sadarbības teritoriju izveidi
Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika un Attīstības nodaļas vadītāja Linda Mierlauka  21. decembrī  Saldus novada pašvaldībā piedalījās diskusijā par pašvaldību sadarbības teritoriju izveidi.
Diskusiju  organizēja  un vadīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.
Noslēgusies Latvijas Valsts prezidenta vizīte Tērvetes novadā

2016. gada 13. decembrī Tērvetes novadā darba vizītē ieradās  Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni. Valsts prezidents Raimonds Vējonis iepazinās  ar pašvaldības darbu, viesojās izglītības iestādēs, iepazinās  ar uzņēmējdarbību Tērvetes novadā, savukārt prezidenta kundze Iveta Vējone  apmeklēja  izglītības iestāžu pirmsskolas izglītības grupas ,  viesojās SAC “Tērvete” un RC “Tērvete”.

17.00 Tērvetes novada kultūras namā  notika tikšanās ar Tērvetes novada iedzīvotājiem.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv