Ceturtdiena, 21. Septembris | Mariss, Matīss, Modris
24 / 08
Īstenoti pirmie pašvaldības finansētie projekti “Mēs- Tērvetes novadam”

Pašvaldības  projektu konkursa “Mēs – Tērvetes novadam” ietvaros ir īstenoti pirmie divi projekti. : iedzīvotāju iniciatīvu grupas „Dzeguzēni” projekts “Bērnu un jauniešu rotaļu laukuma izveide Augstkalnes pagastā, Dzeguzēnos”( 1273,70 EUR ) un biedrības „Labrenči” projekts „Aktīvs sportists liels un mazs” (823,22 EUR).

17 / 08
Aptauja – Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien un rīt

Visas Latvijas ainavu dārgumiem pieteiktās ainavas ir izvērtētas, ņemot vērā to vizuālo vērtību un nozīmi Latvijas vēsturē un   243 ainavas tiek izvirzītas turpmākam sabiedrības vērtējumam. Turpmāko mēnešu laikā no tām ir jāatlasa 50 nozīmīgākās Latvijas ainavas, par kurām Latvijas Nacionālās bibliotēkas ainavu dārgumu krātuvē tiks apkopota papildus informācija un gatavota izstāde.

Ainavu dārgumiem pieteiktas arī divas mūsu novada ainavas:

– Tērvetes parka ainava ar pilskalnu;

– ozolu, ošu un mežābeļu gāršas ainava Ukru un Bukaiši pagastā.

11 / 08
Tērvetes novadā viesojas sadarbības partneri no Moldāvijas

Šonedēļ Latvijā uzturas pārstāvji no dažādiem Moldāvijas reģioniem. Vizītes mērķis ir , sadarbībā ar VARAM un Latvijas pašvaldībām, informēt moldāvu kolēģus par sasniegto uzņēmējdarbībā, tūrismā un ES fondu līdzekļu piesaistē.

10.augusta pēcpusdienā ciemiņi no Moldāvijas  viesojās arī Tērvetes novadā.

02 / 08
12.- 13. augustā ZEMGAĻU SVĒTKI TĒRVETĒ

Aicinam uz Zemgaļu svētkiem!

Svētku norises divu dienu garumā Tērvetes koka pils teritorijā un Tērvetes brīvdabas estrādē ( skatīt programmu).

26 / 06
1. jūlijā aizvadīti Tērvetes novada sporta svētki

Ielu basketbols, pludmales volejbols, futbols, skriešanas sacensības, ugunsdzēsēju sacensības, jautrās atrakcijas „ELVI telts”, piepūšamās atrakcijas bērniem un orientēšanās sacensības.

22 / 06
Priecīgus Līgo svētkus!

Vēlam Jums skanīgus un skaistus Līgo svētkus!

15 / 06
Darbu uzsāk jaunievēlētā Tērvetes novada dome, par Tērvetes novada domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta Dace Reinika

Šodien, 15. jūnijā,  norisinājās Tērvetes novada domes jaunā sasaukuma pirmā sēde.  Domē darbosies 9 deputāti-   Dace Reinika, Ieva Krūmiņa, Arvīds Bruss, Linda Karloviča, Ainārs Miķelsons, Dzintra Sirsone, Sandris Laizāns,  Indriķis Vēveris   un  Madara  Darguža.

Par Tērvetes novada domes priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēta Dace Reinika, savukārt domes priekšsēdētāja vietnieka amats  tika uzticēts Ievai Krūmiņai.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv