Otrdiena, 21. Novembris | Andis, Zeltīte
21 / 11
Tērvetes amatierteātra PIRMIZRĀDE

Ingas Ābeles luga “Labās asinis”.

Šo stāstu var uzskatīt par ģimenes sāgu – turklāt par vairāk ģimenisku, kā to uztver paši varoņi. Vējkalnu Glorijai pieder dzirnavas, noslēpums un kaimiņi, kas ir arī radi, kuriem nākas tikt skaidrībā, kā, ar ko un kā vārdā tālāk dzīvot, kuram kuru mīlēt un kas ir labās asinis. Inga Ābele ironiski un tajā pašā laikā saudzīgi spēlējas ar replikām un tēliem, radot pa pusei mītu – pa pusei reālitāti, pa pusei sapni, pa pusei īstenību.

19 / 11
Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību ir parakstīta

Latvijas dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā  2017. gada 17. novembrī Tērvetes novadā tika parakstīta Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību.

13 / 11
Tērvetes novada pašvaldība godināja savus cilvēkus

Tērvetes novada pašvaldības augstākais apbalvojums ATZINĪBAS RAKSTS saskaņā ar domes 2017. gada 26.oktobra lēmumu piešķirts: LVM dabas parka Tērvetē projektu vadītājam Normundam Namniekam, Vides pulciņa vadītājai Skaidrītei Urbānei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas audzinātājai Svetlanai Hartmanei, ģimenes ārstei Marutai Dosbergai, ārsta palīgiem Intai Lasenbergai un Ivetai Cēsniecei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas aprūpētājai Sarmītei Glaudiņai. Apbalvojumi tika pasniegti  svinīgā ceremonijā 2017. gada 17. novembrī Tērvetes novada kultūras namā.

11 / 11
“LATVIEŠI PASAULES KALNOS” – aizraujošs alpīnistu Kristapa un Kristīnes Liepiņu fotostāsts Tērvetes kultūras namā

Līdz 2017. gada 31. decembrim Tērvetes novada kultūras namā skatāma fotoizstāde “Latvieši pasaules kalnos”. Šī ceļojošā izstāde būs vērojama daudzviet Latvijā, tomēr vislielākais gandarījums, ka tās atklāšana notika  Tērvetes novadā, jo Kristīne Liepiņa ir tērvetniece.

02 / 11
Jelgavas studentu teātra viesizrāde Bukaišu tautas namā

Staro Bukaiši! – ar tādu moto piektdienas vakarā aizsākas valsts svētku mēnesis Tērvetes novadā!

Nenokavē mirkli pirms izrādes , kad pl. 19.30 Tautas nams iemirdzēsies svētku rotā.

Pl.20.00 aicinām noskatīties izrādi.

01 / 11
11. novembris- LĀČPLĒŠA DIENA!

Godinot Latvijas brīvības cīņās kritušos,

AICINĀM NOVADA IEDZĪVOTĀJUS PIEVIENOTIES  LĀPU GĀJIENAM AUGSTKALNĒ!

01 / 11

Aicinām 10. novembrī pl. 18.00 uz  IZSTĀDES “LATVIEŠI PASAULES KALNOS” ATKLĀŠANU un TIKŠANOS AR IZSTĀDES AUTORIEM

Lepojamies, ka Kristīne Liepiņa ( dzimusi Duļbinska) ir tērvetniece – meitene, kas spējusi doties nezināmajā un īstenot dzīvē savus sapņus.

Izstāde apskatāma līdz gada nogalei.

NĀKAMAIS