Svētdiena, 29. Marts | Agija, Aldonis
27 / 03
Tērvetes novada pašvaldībā tiek pārtraukta klientu apkalpošana klātienē!

No 17. marta līdz 14. aprīlim  pašvaldība iedzīvotājus aicina tikai nepieciešamības gadījumā sazināties ar speciālistiem telefoniski vai ar e-pasta starpniecību! Ievērosim  visus iespējamos piesardzības pasākumus valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā!  Būsim saprotoši un atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā! IEGAUMĒ!!! Ja esat bijis ārzemēs, pašizolācija uz 14 dienām ir obligāta!

20 / 03
Ar e-veselības risinājumu piedāvā drošas attālinātas ārstu konsultācijas

Sākot ar 23. martu Latvijas iedzīvotājiem tiks ieviesta iespēja attālināti pierakstīties pie ārsta, izmantojot veselības portālu datamed.lv, un saņemt attālinātas ārstu konsultācijas. Publicējam 6 soļus, kā rīkoties pacientam, lai saņemtu attālinātu ārsta konsultāciju.

16 / 03
Ar rīkojumu tiek noteikti ierobežojoši pasākumi Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Ar rīkojumu tiek noteikts laika posmā no 2020. gada 17. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim Tērvetes novada pašvaldības iestādēs un struktūrvienībās pilnībā pārtraukt klātienes pakalpojumu sniegšanu klientiem Tērvetes novada pašvaldības bibliotēkās, kā arī pārtraukt klātienes pakalpojumu sniegšanu Tērvetes novada domē un pagastu pārvaldēs IEPAZĪSTIES AR RĪKOJUMA SATURU!

16 / 03
Latvijas valdības paziņojums par paplašinātiem piesardzības un drošības pasākumiem

16. 03. 2020. ir izdots paplašināts paziņojums piesardzības un drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā. Ierobežojumi skar gan izglītības iestāžu darbu, gan pulcēšanos publiskās vietās, pārvietošanos ārpus valsts robežām un citas jomas. ATGĀDINĀJUMS – neatkarīgi no apmeklētāju skaita tiek aizliegti visi publiskie svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta un atpūtas pasākumi, tai skaitā naktsklubos un diskotēkās. Aizliegtas arī sapulces, gājieni, piketi un reliģiskā darbība pulcējoties. BRĪDINĀJUMS – gadījumos, kad netiks ievēroti visi minētie drošības pasākumi, tiks piemērota atbilstoša administratīvā vai kriminālā atbildība. Paziņojums lasāms latviešu, krievu un angļu valodās.

15 / 03
Bērnudārzs ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀM! Būsim atbildīgi!

Izglītības uz zinātnes ministrija norāda: Bērnudārzs ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀM!

Līdz 14.aprīlim pirmsskolas izglītības iestādēs darbosies tikai dežūrgrupas.

Ārkārtas situācijā bērnu uz dežūrgrupu vest tikai, ja nav iespējamas citas pieskatīšanas iespējas.

Būtiski samazinot cilvēku skaitu, kuri atrodas vienā telpā – samazināsies arī inficēšanās risks.

13 / 03
Par ierobežojošiem pasākumiem Tērvetes novadā

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 12. marta ārkārtas sēdes lēmumu Tērvetes novada domes priekšsēdētāja 2020. gada 13. martā ir izdevusi RĪKOJUMU par ierobežojošiem pasākumiem.

13 / 03
Ar Ministru kabineta lēmumu izsludināta ārkārtēja situācija visā valsts teritorijā

Visā valsts teritorijā izsludināta ārkārtēja situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā. Lūdzam ikvienu iepazīties un pildīt  Ministru kabineta apstiprināto rīkojumu.

NĀKAMAIS