Sestdiena, 10. Aprīlis | Anita, Anitra, Zīle
10 / 04
Ierobežojošie pasākumi no 2021. gada 7.aprīļa
01 / 04
Gaišas, saulainas un priecīgas Lieldienas!

Priecīgas Lieldienas !

28 / 03
Piesakies sportiski azartiskajai aktivitātei “Esi aktīvs Tērvetes novadā!”

2020. gadā šis bija   Tērvetes novada sporta nodaļas un  kultūras nama  kopā organizētais  “mājsēdes” perioda pirmais pasākums, kas nu jau veidojas par  tradīciju- būt aktīviem, azartiskiem, tādā veidā vairojot pozitīvās emocijas.

Klāt jau otrais “Esi aktīvs Tērvetes novadā!” pasākums. PIESAKIES UN PIEDALIES – KOPĀ JAUTRĀK! Informācija par pasākuma norisēm, svarīgiem organizatoriskiem jautājumiem un tml.- Tērvetes novada kultūras nama  Facebook lapā vai pa telefonu 26413219, Ineta Strazdiņa, Tērvetes novada kultūras nama kultūras pasākumu organizatore

22 / 03
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

25.marts ir kļuvis par vienu no latviešu vēsturiskās apziņas stūrakmeņiem, ko Latvijā atzīmē kā sēru dienu un piemin 1949.gada deportācijās cietušos komunistiskā genocīda upurus. Šajā dienā karogus rotā sēru lentes, bet izsūtīšanu piedzīvojušie mājās atgriezušies cilvēki, viņu radinieki un politiski represētās personas piemin šos notikumus un tajos cietušo tautiešu likteņus. Valstī noteikto epidemioloģisko drošības noteikumu dēļ publisks pasākums netiek organizēts. Vēsturiskos notikumus aicinām pieminēt ģimenēs, savu namu logos kā piemiņas zīmi iededzot gaismiņas, individuāli noliekot ziedus pie piemiņas akmens Augstkalnē.

15 / 03
Ārkārtējā situācija Latvijā noteikta līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta

Ārkārtējā situācija  Latvijā ir noteikta līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta.

19 / 02
AICINĀJUMS PIEDALĪTIES APTAUJĀ PAR JAUNIZVEIDOJAMĀ DOBELES NOVADA TERITORIJAS ATTĪSTĪBU

Aicinām sniegt viedokli, aizpildot anketu, tādējādi iesaistoties jaunā Dobeles novada attīstības plānošanā! Aptaujas rezultāti tiks izmantoti Dobeles novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021.-2045.gadam un Dobeles novada attīstības programmas 2021.-2027.gadam izstrādē.

28 / 01
Februāris Tērvetes novadā-KUSTĪBAS MĒNESIS

Labdien jaunajā gadā! Tērvetes novada kultūras nams arī 2021. gadā turpinās dzīvot ar moto: Svētki IR! Svētki ir labās sajūtas, emocijas. Tie ir kas vairāk kā ikdienišķais. Vairākas lietas notiek, tikai citādāk. Turpinot superīgo sadarbību ar novada Sporta nodaļu, piedāvājam dažādot jūsu aktīvo ikdienu. Joprojām netiksimies klātienē, bet kopā tomēr būsim. Aktivitātē var piedalīties ikviens, bet azartiskajiem par prieku aktivitātēs ir arī  vieta sacensību garam. Līdz 3. februārim iepazīsties ar nolikumu, mēneša plānu un PIESAKIES!

NĀKAMAIS
TUVĀKIE PASĀKUMI