Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo
FOTO IZSTĀDE TĒRVETES TAUTAS NAMĀ

Apsveicam Jāni Švītiņu ar PIRMO FOTO IZSTĀDI!

Jau agrā bērnībā, pateicoties tēvam Gunāram Švītiņam, tika iepazīta fotografēšana, tomēr bija jāpaiet daudziem, daudziem  gadiem, līdz fotogrāfija kļūtu par viņa aizraušanos un darbu. Iemaņas apgūtas pašmācības ceļā, un tā jau 15 gadus Jānis pasauli vēro caur foto objektīvu.

Dobeles novada mājas lapa

.

“Zelta rudens pārgājiens 2021” jau šonedēļ

PĀRGĀJIENAM MAINĪTS SĀKUMA LAIKS UZ 10.00!

Ceļā uz Annas Brigaderes 160. jubileju

1. oktobris ir Annas Brigaderes dzimšanas diena. Pirmais pasākums, kas veltīts skaistajam notikumam, jau ir ceļā pie jums.

LASĪT VAIRĀK
Dobeles novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli

Jau iepriekš aizsākto diskusiju pamatā ir zviedru kompānijas “Eolus” nodoms Dobeles un Tukuma novados uz auglīgām, augstvērtīgām lauksaimniecības zemēm, tuvu blīvi apdzīvotām vietām izbūvēt vēja elektrostaciju parku 245 m augstumā ar 13 ģeneratoriem Dobeles novadā un 23 ģeneratoriem Tukuma novadā.   Dobeles novada pašvaldība aicina savus iedzīvotājus līdz 10. septembrim izteikt viedokli ar saviem parakstiem. Veidlapas pieejamas pagastu pārvaldēs un citviet Tērvetes administrācijas pagastu teritorijās. Viedokli iespējams izteikt arī Dobeles novada mājas lapā.

LASĪT VAIRĀK
Ievēlēti Dobeles novada domes pastāvīgo komiteju sastāvi

Š.gada 19. jūlijā domes ārkārtas sēdē deputāti ievēlēja domes pastāvīgo komiteju locekļus, bet 22. jūlijā pastāvīgo komiteju pirmajās sēdēs ievēlēti priekšsēdētāji un viņu vietnieki.

Mājražotāju un amatnieku TIRGUS

Kad Tērvetes koka pilī norisinās tradicionālie Zemgaļu svētki, Tērvetes estrādē notiek tirgus. Arī šogad gaidām gan tirgotājus, gan pircējus. PIETEIKŠANĀS TIRGUM LĪDZ 10.08., zvanot pa tel. 29396589 Uzņēmējdarbības speciālistei Dacei Laizānei.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730