Svētdiena, 28. Maijs | Vilhelms, Vilis
23 / 05
Pašvaldību vēlēšanām reģistrētie deputātu kandidātu saraksti un priekšvēlēšanu programmas 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām

Tērvetes novada vēlēšanu komisijā tika iesniegti 2 saraksti. Uz 9 deputātu vietām Tērvetes novada domē pretendē 21 deputātu kandidāts.

02 / 05
Baltā galdauta svētki Tērvetes novadā

Šogad Baltā galdauta svētki bija īpašāki ar aicinājumu “APSKAUJ LATVIJU! “. Bijām liecinieki skaistam notikumam – Latvijas ozolu sardzes tapšanai.

2017.gada 4.maijā pie Latvijas robežas esošo 45 pašvaldību teritorijās tika iestādīti ozoli, kam pievienota īpaša norāde kā apliecinājums, ka tas ir Latvijas simtgades ozols. Ozoliņi tika dēstīti arī Augstkalnes un Bukaišu pagastos.

28 / 04
Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017. Nu jau otro gadu šajā pasākumā sevi piesaka arī Tērvetes novads. Jelgavas olimpiskajā  centrā  divas dienas- 28. un 29. aprīlī  tiek  iezīmēti   katrai pilsētai un novadam raksturīgie  ražojumi un piedāvājumi.

27 / 04
Zemgales dienas Īrijā 2017

No 26.-30. aprīlim Tērvetes novada pašvaldības  Attīstības nodaļas vadītāja Linda Mierlauka  pēc Zemgales plānošanas reģiona uzaicinājuma piedalās  pasākumā “Zemgales dienas Īrijā  2017”. Pasākums “Zemgales dienas Īrijā 2017”  tiek rīkots sadarbībā ar latviešu biedrības Īrijā “LatWest” un Latvijas vēstniecības Īrijā atbalstu, kā projekta “Reģionālās dienas Īrijā 2015-2018” aktivitāte. Pasākuma mērķis ir vērsts,  sagaidot Latvijas 100 gadi , stiprināt valsts gribu, piederības sajūtu un stimulēt sadarbību. Pasākuma laikā plānots tikties ar Īrijas pašvaldību pārstāvjiem, parādīt īriem, ko ražo Zemgalē- Tērvetē, izveidojot Zemgales stendu, veicinot attiecības starp Īriju un Latviju arī kultūras, izglītības un sporta jomās, kā arī piedalīties seminārā – diskusijā Dublinā ar Īrijas pašvaldību savienības pārstāvjiem.

07 / 04
Zemgales reģiona senioru forums

Piektdien, 7.aprīlī Jelgavas novada pašvaldības ēkā notika Zemgales reģiona senioru forums, kurā tikās vairāk kā 150 seniori no dažādām organizācijām un Zemgales pašvaldībām, lai diskutētu par dzīves kvalitātes un veiksmīgas novecošanas jautājumiem, aktuālākajām senioru problēmām un to risinājumiem.

Pasākumā piedalījās arī Tērvetes novada senioru  klubiņa “Kamenītes” dalībnieces .

25 / 03
Izsūtītos pieminot

Pieminot 1949.gada 25.marta deportāciju un komunistiskā genocīda upurus,  Augstkalnē pie piemiņas akmens  notika atceres brīdis . “Svēti būsiet tautai savai”- tā skan vārdi, kas lasāmi uz piemiņas akmens. Pēc piemiņas brīža  bija iespēja apmeklēt Augstkalnes vidusskolu, kur  apskatāma izstāde “Sibīrijas bērni”. Tur ir stāsts arī par mūsu pensionēto skolotāju- represēto Lauru Zeimi.

24 / 03
E-prasmju nedēļa Latvijā un Tērvetes novadā

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un nacionālajiem partneriem 2017.gadā no 27. marta līdz 2.aprīlim rīko gadskārtējo E-prasmju nedēļu Latvijā.

E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas European Get Online Week 2017  ietvaros un notiek jau 8 reizi.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv