Piektdiena, 23. Oktobris | Daina, Dainida, Dainis
16 / 10
Atjaunots garākais koka tilts LVM dabas parkā Tērvetē

Gulbju tilts pirmo reizi tika atklāts pirms vairāk nekā 50 gadiem – 1969. gada vēlā rudenī, kam sekoja vairākkārēja tā atjaunošana. Šogad oktobrī tilts atkal ieguvis savu kārtējo atjaunotni, tilta kopējais garums pārsniedz 100 metru, un iespaidīgās kraujas tilta kāpņu laidienos izmantots vairāk nekā 150 pakāpienu, savukārt divas sānu platformas nodrošina iespēju dabas mīļiem nesteidzīgi vērot ainavu. Savulaik nosaukumu tilts ieguvis, pateicoties gulbju ģimenēm, kas, ceļojot uz dzimtajām vietām, pavasara palos te sākotnēji atpūtušas.

08 / 10
Tērvetes novada pašvaldība AICINA PIETEIKT PRETENDENTUS uz 2020. gada pašvaldības apbalvojumiem

Ierosinājumus lūdzam iesniegt pagastu pārvaldēs vai novada domes sekretārei līdz 2020.gada 20.oktobrim.
Papildu informāciju un iesnieguma veidlapu var saņemt pie pagastu pārvalžu vadītājiem, novada mājaslapā   sadaļā pašvaldība/dokumenti/nolikumi/Tērvetes novada domes apbalvojumi vai pa tālr. 29284561, Sandra Latiša

17 / 09
Tērvetes novadā viesojas Jonišķu rajona pašvaldības mērs

17. septembrī tika atklāts  jaunizbūvētais   ceļš   no Tērvetes līdz Lietuvas robežai. Uz   atklāšanas pasākumu ieradās arī Jonišķu rajona pašvaldības mērs  Vitalijus Gailius. Pirms atklāšanas pasākuma mērs satikās ar novada domes deputātiem.

15 / 09
Labrenča tirgū svinam rudeni
Jau sesto gadu pēc kārtas biedrība “Tērvetes mājražotāji un amatnieki” sadarbībā ar Tērvetes novada kultūras namu rīko rudens svētkus Tērvetē. Rudens svētki kā ierasts noritēs Labrenča tirgus ietvaros, iekļaujot andelēšanos, ķirbju svēršanu, piedalīšanos izzinošās meistarklasēs, un protams-arī gardu maltīti!
Gaidīsim Jūs Tērvetē jau 26.septembrī no plkst.12.00, šoreiz brīvdienu mājas “Apartamenti “Ores”” pagalmā ! Būs arī jaunatklāšanas un citi pārsteigumi!
Uz tikšanos!
AICINĀM MĀJRAŽOTĀJUS PIETEIKTIES TIRDZIŅAM!
14 / 09
Svinīgi atklāts atjaunotais autoceļa Jelgava – Tērvete – Lietuvas robeža posms

17. septembrī VAS “Latvijas Valsts ceļi”   atklāja jaunizbūvēto ceļu Jelgava—Tērvete—Lietuvas robeža (Žagare)  posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (28,36.-43,55. km).  Projektu līdzfinansēja ERAF.

04 / 08
Aizvadīti Zemgaļu svētki – 2020

Šai gadā Zemgaļu svētki iezīmējās ar unikālu vēsturisku notikumu liecībām un Tērvetes koka pils ekspozīciju jaunieguvumiem. Par visu vairāk skaties fotogalerijā.

29 / 07
Augstkalnes pagasta sporta svētki 2020

Turpinam svinēt svētkus! TIEKAMIES AUGSTKALNĒ !

NĀKAMAIS