Svētdiena, 31. Maijs | Alīda, Jūsma
28 / 05
TĒRVETES NOVADA SPORTA HALLĒ DARBĪBU ATSĀK TRENAŽIERU ZĀLE

Lūgums pievērst uzmanību trenažieru zāles darbības laikiem un noteikumiem!

25 / 05
Virtuālais sporta un veselības veicināšanas pasākums “Esi aktīvs Tērvetes novadā!” noslēdzies

No 15. aprīļa līdz 14. maijam Tērvetes novada ceļi, takas un taciņas tika izskrieti, izsoļoti un izbraukti. Pasākuma dalībnieki ne tikai veica savas distances, kas summējās vairākos tūkstošos km. Ne tikai stiprināja savu fizisko veselību. Vairums viņu  iepazina Tērveti no jauna.

Paldies par atbalstu AS “Tērvetes AL”, kafejnīcai “Sprīdīši”, SIA “A.R.D. Mēnestiņš” un “Kristīnes picērijai un beķerejai”.

21 / 05
Piedalies Vislatvijas akcijā “Elektronikas šķiratlons” un laimē!

Jūnija mēnesī Tērvetes novada iedzīvotājiem, būs iespēja nodot savu veco vai neizmantoto elektroniku, piesakot izvešanu no mājām vai uzņēmuma.  Pieteikšanās elektroiekārtu izvešanai Tērvetes novadā notiks līdz 15.jūnijam, bet iekārtu izvešana no pieteiktajām adresēm notiks 25. un 26.jūnijā.

18 / 05
Ar 18. maiju Tērvetes novada pirmsskolas izglītības grupas “Sprīdītis” un “Zvaniņi” atsāk 5-6 gadus vecu bērnu sagatavošanu klātienē pamatizglītības ieguvei

Ar Tērvetes novada domes 2020. gada 14. maija ārkārtas sēdes lēmumu 18. maijā tiek atsākta 5-6 gadus vecu bērnu sagatavošana klātienē pamatizglītības ieguvei. Šobrīd pēc bērnu vecāku vai likumiskā pārstāvja vēlmes mācības var notikt gan klātienē, gan arī attālināti. Mācības notiek stingri vadoties pēc Veselības ministrijas ieteikumiem pirmsskolas izglītības iestādēm un bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzējiem.

12 / 05
Ar rīkojumu tiek noteikti ierobežojoši pasākumi Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 7. maija lēmumu ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 2020. gada 9.jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā. 2020. gada 12. maijā ir izdots Tērvetes novada domes priekšsēdētājas Daces Reinikas rīkojums “Par ierobežojošo pasākumu termiņa pagarināšanu līdz 2020. gada 9.jūnijam”.

10 / 05
Lasi maijā!

Jūnijā turpināsim iepazīties ar skolēnu radošajiem darbiem, leposimies ar mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem, ieskatīsimies caur fotoobjektīvu skolu izlaidumos, uzzināsim pasākuma “Esi aktīvs” rezultātus un vērosim Lielajā Talkā labi paveiktos darbus.

09 / 05
Ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 2020. gada 9. jūnijam. Tērvetes novada pašvaldībā ir pārtraukta klientu apkalpošana klātienē!

Līdz 9. jūnijam  pašvaldība iedzīvotājus aicina tikai nepieciešamības gadījumā sazināties ar speciālistiem telefoniski vai ar e-pasta starpniecību! Ievērosim  visus iespējamos piesardzības pasākumus valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā!  Būsim saprotoši un atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā!

NĀKAMAIS