Piektdiena, 3. Decembris | Evija, Jogita, Raita
23 / 11
Piedalies un izzini savu novadu!

Aktivitāte norisināsies no 1.12.2021.- 30.12.2022.līdz pulkst. 24.00. Komandās dalībnieku  skaits ir neierobežots, var startēt arī viens dalībnieks. Reģistrācija aktivitātei –  līdz 30.11.2021. Nāc un izzini Dobeles pilsētā- 15 objektus, Tērvetē-10 objektus, bijušajā Auces novada teritorijā 10  objektus!

22 / 11
Aptauja par sabiedriskās kārtības un drošības situāciju Dobeles novada teritorijā

Lai veiksmīgāk attīstītu Dobeles novada pašvaldības Koordinācijas centru, esam sagatavojuši aptauju novada iedzīvotājiem.

Lūgums pašiem aizpildīt un padalīties tālāk!

16 / 11
Svētku pastaiga 18. novembrī

Mūsu sirds gaisma un labās domas Latvijai ir nepieciešamas, jo īpaši šajā laikā. Ja arī nepulcēsimies kopā, būsim vienoti Latvijas dzimšanas dienā savās sajūtās savu vistuvāko cilvēku lokā!

12 / 11
Dobeles novadā Lāčplēša diena tika godināta ar Brīvības cīņu piemiņas vietu apmeklējumu

Dobeles novada pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Fecers kopā ar Zemessardzes 51. kājnieku bataljona komandieri Aivi Vāceru, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Dobeles daļas komandieri Dairi Briedi un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa priekšnieci Danu Landsbergu aizdedza sveces vairākās brīvības cīnītāju piemiņas vietās. Izrādot cieņu, godu un pateicību piemiņas sveces tika iedegtas arī Tērvetē, Kalnamuižas kapos Lāčplēša ordeņa kavaliera Jāņa Erdmaņa atdusas vietā. Šai mirklī pateicības vārdus savam vectēvam, Lāčplēša ordeņa kavalierim, teica arī Tērvetes administrācijas vadītājs Māris Berlands.

11 / 11
Dobeles novada dome ikvienu sveic Lāčplēša dienā!

Šodien godināsim un pieminēsim Latvijas kareivjus, kuri vēstures līkločos nesavtīgā cīņā nosargāja jauno Latvijas valsti!

03 / 11
E-ADRESE. SAZINIES AR VALSTS UN PAŠVALDĪBU IESTĀDĒM ĒRTĀK UN DROŠĀK!

E-adrese ir drošas saziņas pakalpojums – tava digitālā pastkastīte portālā Latvija.lv. Tas ir ērts, drošs un efektīvs veids, kā sazināties ar vairāk nekā 3000 valsts un pašvaldību iestādēm jebkurā laikā un no jebkuras atrašanās vietas.

11 / 10
No 11. oktobra uz trim mēnešiem Latvijā izsludina ārkārtējo situāciju

No šodienas, 11. oktobra, Latvijā uz trim mēnešiem izsludina ārkārtējo situāciju, lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu, nepārslogotu veselības aprūpi un glābtu iespējami vairāk cilvēku dzīvības. Lasi vairāk un iepazīsties ar Rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730