Piektdiena, 28. Aprīlis | Gundega, Terēze
24 / 04
Baltā galdauta svētki Tērvetes novadā

Šogad Baltā galdauta svētki īpašāki ar aicinājumu “APSKAUJ LATVIJU! “. Būsim liecinieki skaistam notikumam – Latvijas ozolu sardzes tapšanai.

2017.gada 4.maijā pie Latvijas robežas esošo 45 pašvaldību teritorijās stādīsim ozolus, kam būs pievienota īpaša norāde, kas apliecinās, ka tas ir Latvijas simtgades ozols. Stādīšanas darbi tiks vienlaicīgi uzsākti no četriem galējiem Latvijas punktiem, kuros par piemiņu valsts astoņdesmitajai jubilejai (1998.gadā) tēlnieks Vilis Titāns izveidoja skulpturālu grupu “Latvija saules zīmē”. Meikšānu ciemā Zilupes – Šķaunes ceļa malā atrodas viena no četrām zīmēm “Austras koks”. “Saules puķe” – Latvijas tālākais dienvidu punkts – atrodas Demenes pagastā, Daugavpils novadā. “Zaļais stars” – Latvijas galējais rietumu punkts – atrodas Bernātos, Nīcas novadā. “Baltās naktis” – Latvijas tālākais ziemeļu punkts – atrodas Ipiķu pagastā, Rūjienas novadā.

Akciju “Apskauj Latviju” rīko Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju, organizācijām – Latvijas mazpulki un Jaunsardze un Latvijas pašvaldībām. “

24 / 04
Ūsiņdiena Tērvetē

Aicinām pavadīt 7. maija svētdienu brīvā dabā, brīvā atmosfērā,  izzinot gadskārtu tradīcijas caur dziesmu, caur darbošanos, caur garšu un sajūtām.

10 / 04
Tērvetes novada izglītības iestāžu koncerts “Kopā darām. Kopā varam. Kopā nākam dižoties!”

13. aprīlī pl. 12.30 – Tērvetes novada izglītības iestāžu skolēnu koncerts un radošo darbu izstāde

21. aprīlī pl. 9.30 – Tērvetes novada pirmsskolas izglītības grupu audzēkņu koncerts

06 / 04
Lieldienu balle Augstkalnē

muzicē Raimonds Bulmers

06 / 04
Radošās Lieldienas Bukaišos

Gaidīsim mazos bukaišniekus uz Lieldienu radošajām darbnīcām.

Neizpaliks arī olu meklēšana, ripināšana, piparmētru tējas baudīšana

05 / 04
Lieldienas Tērvetē

ja 16. aprīlī  redzi zaķi rosāmies , tad zini – Lieldienas klāt!

29 / 03
Jauniešu deju kolektīvu sadancis IEDEJOSIM PAVASARĪ

Tērvetes novada jauniešu deju kolektīvs “Avots” sasauc kopā deju draugus no Jelgavas, Skultes, Engures, Rīgas un Tērvetes.

Ieeja koncertā – bez maksas

NĀKAMAIS