Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo
FOTO IZSTĀDE TĒRVETES TAUTAS NAMĀ

Apsveicam Jāni Švītiņu ar PIRMO FOTO IZSTĀDI!

Jau agrā bērnībā, pateicoties tēvam Gunāram Švītiņam, tika iepazīta fotografēšana, tomēr bija jāpaiet daudziem, daudziem  gadiem, līdz fotogrāfija kļūtu par viņa aizraušanos un darbu. Iemaņas apgūtas pašmācības ceļā, un tā jau 15 gadus Jānis pasauli vēro caur foto objektīvu.

Dobeles novada mājas lapa

.

“Zelta rudens pārgājiens 2021” jau šonedēļ

PĀRGĀJIENAM MAINĪTS SĀKUMA LAIKS UZ 10.00!

Ceļā uz Annas Brigaderes 160. jubileju

1. oktobris ir Annas Brigaderes dzimšanas diena. Pirmais pasākums, kas veltīts skaistajam notikumam, jau ir ceļā pie jums.

LASĪT VAIRĀK
Augusts ar īpašajām nedēļas nogalēm LVM dabas parkā Tērvetē turpinās!

Par godu literātes Annas Brigaderes 160. jubilejai visu augusta mēnesi LVM dabas parkā Tērvetē nedēļas nogalēs notiek īpašas vides stāstu dienas. Svētdien, 22. augustā, vides stāstu diena “Sprīdīša vārda diena”.

Mājražotāju un amatnieku TIRGUS

Kad Tērvetes koka pilī norisinās tradicionālie Zemgaļu svētki, Tērvetes estrādē notiek tirgus. Arī šogad gaidām gan tirgotājus, gan pircējus. PIETEIKŠANĀS TIRGUM LĪDZ 10.08., zvanot pa tel. 29396589 Uzņēmējdarbības speciālistei Dacei Laizānei.

Par iesniegumu sagatavošanu pašvaldībai

Informējam, ka Dobeles novada pašvaldība pieņem arī elektroniski sagatavotus iesniegumus. To veidlapas pieejamas Dobeles novada mājas lapā. Lūgums brīvās formas iesniegumus rakstīt, tos adresējot Dobeles novada pašvaldībai un precīzi norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi un telefona numuru.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730