Sestdiena, 16. Janvāris | Lida, Lidija
08 / 01
Par ierobežojošo pasākumu termiņa pagarināšanu Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Saskaņā ar Ministru kabineta  2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”  ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz         2021. gada 7. februārim  ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā.

08 / 01
Kur zvanīt ārkārtas situāciju gadījumos

Kur zvanīt ārkārtas  situāciju  gadījumos?

Glābšanas dienests (ugunsdzēsēji, policija, mediķi) – 112.
Zvanot uz 112, vispirms jānosauc precīza notikuma vieta, kur atgadījusies nelaime (pilsēta, novads vai pagasts) un jānorāda vai ir cietušie. Jo precīzāka būs sniegtā informācija, jo ātrāk operatīvie dienesti steigsies uz notikuma vietu.

Policija – 110.
Zvaniet uz 110, ja nepieciešama tūlītēja policijas palīdzība (noticis nopietns sabiedriskās kārtības apdraudējums, noziegums vai ceļu satiksmes negadījums).

Gāzes avāriju dienests -114

Tērvetes novada pašvaldības policija –  20280114, 26557068

Pašvaldības policijas darba laiks:  Darba dienās no 8.00-16.30.

31 / 12
Laimīgu, veselīgu un veiksmīgu Jauno 2021. gadu!

30 / 12
Lepojamies! Tērvetes novada pašvaldība-“Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” Zemgales reģionā

Tērvetes  novads atzīts par 2020. gada ģimenei draudzīgāko pašvaldību Zemgales  reģionā!   Trešajā konkursa kārtā pēc desmit pašvaldību attālinātām prezentācijām konkursa komisija visaugstāk novērtēja pašvaldības, kas pierādīja savu neatlaidīgo darbu 2020. gadā atbilstoši savām iespējām un individuālajai situācijai, uzlabojot pakalpojumus un piedāvājumus ģimenēm. Un kā pierādījums tam ir iedzīvotāju atsauksmes. Paldies, ka mūsu kopējais darbs ir  tik augstu novērtēts!

20 / 12
Gaišus, mierīgus un ģimeniskus Ziemassvētkus!

18 / 12
Ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 2021. gada 11. janvārim. Ar rīkojumiem tiek noteikti ierobežojoši pasākumi Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Saskaņā ar Ministru kabineta  2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”  ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz     2021. gada 11. janvārim.    Ir noteikta virkne  ierobežojošu pasākumu.  Ar Tērvetes novada domes priekšsēdētājas 2020.gada  3. decembra  rīkojumu  Nr. TND/2020/3-1/21/DPR  “Par ierobežojošo pasākumu termiņa pagarināšanu  līdz 2021. gada 11. janvārim”   ir noteikts, kā tiek organizēts darbs pašvaldības iestādēs un  struktūrvienībās.  Pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta.

09 / 12
No Zemgales plānošanas reģiona konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” finālā iekļūst Rundāle un Tērvete

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”, ko Sabiedrības integrācijas fonds organizē, lai kopā ar iedzīvotājiem izvērtētu un godinātu pašvaldības, kas īpaši rūpējas par ģimeņu labklājību un rāda labu piemēru citām pašvaldībām, tuvojas noslēgumam. Konkursa vērtēšanas komisija otrajā konkursa kārtā izskatīja 25 pašvaldību ieguldījumu ģimeņu labklājības veicināšanā un iedzīvotāju atsauksmes, finālam nominējot desmit pašvaldības. Zemgales plānošanas reģiona līderi ir Rundāles novads un Tērvetes novads. Fināla kārtā ZOOM tiešsaistē Tērvetes novads ar vērtēšanas komisiju tiksies 10. decembrī.

NĀKAMAIS
TUVĀKIE PASĀKUMI