Trešdiena, 28. Oktobris | Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana
26 / 10
Izmaiņas sporta jomā un ierobežojumi interešu izglītībā

Izglītības un zinātnes ministrija vērš uzmanību, ka ierobežojumi pārsvarā noteikti tikai uz 3 nedēļām! Ja būsim atbildīgi, pavisam drīz atgriezīsimies ierastajā režīmā.

16 / 10
Atjaunots garākais koka tilts LVM dabas parkā Tērvetē

Gulbju tilts pirmo reizi tika atklāts pirms vairāk nekā 50 gadiem – 1969. gada vēlā rudenī, kam sekoja vairākkārēja tā atjaunošana. Šogad oktobrī tilts atkal ieguvis savu kārtējo atjaunotni, tilta kopējais garums pārsniedz 100 metru, un iespaidīgās kraujas tilta kāpņu laidienos izmantots vairāk nekā 150 pakāpienu, savukārt divas sānu platformas nodrošina iespēju dabas mīļiem nesteidzīgi vērot ainavu. Savulaik nosaukumu tilts ieguvis, pateicoties gulbju ģimenēm, kas, ceļojot uz dzimtajām vietām, pavasara palos te sākotnēji atpūtušas.

08 / 10
Tērvetes novada pašvaldība AICINA PIETEIKT PRETENDENTUS uz 2020. gada pašvaldības apbalvojumiem

Ierosinājumus lūdzam iesniegt pagastu pārvaldēs vai novada domes sekretārei līdz 2020.gada 20.oktobrim.
Papildu informāciju un iesnieguma veidlapu var saņemt pie pagastu pārvalžu vadītājiem, novada mājaslapā   sadaļā pašvaldība/dokumenti/nolikumi/Tērvetes novada domes apbalvojumi vai pa tālr. 29284561, Sandra Latiša

15 / 09
Labrenča tirgū svinam rudeni
Jau sesto gadu pēc kārtas biedrība “Tērvetes mājražotāji un amatnieki” sadarbībā ar Tērvetes novada kultūras namu rīko rudens svētkus Tērvetē. Rudens svētki kā ierasts noritēs Labrenča tirgus ietvaros, iekļaujot andelēšanos, ķirbju svēršanu, piedalīšanos izzinošās meistarklasēs, un protams-arī gardu maltīti!
Gaidīsim Jūs Tērvetē jau 26.septembrī no plkst.12.00, šoreiz brīvdienu mājas “Apartamenti “Ores”” pagalmā ! Būs arī jaunatklāšanas un citi pārsteigumi!
Uz tikšanos!
AICINĀM MĀJRAŽOTĀJUS PIETEIKTIES TIRDZIŅAM!
14 / 09
Svinīgi atklāts atjaunotais autoceļa Jelgava – Tērvete – Lietuvas robeža posms

17. septembrī VAS “Latvijas Valsts ceļi”   atklāja jaunizbūvēto ceļu Jelgava—Tērvete—Lietuvas robeža (Žagare)  posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (28,36.-43,55. km).  Projektu līdzfinansēja ERAF.

08 / 09
Tērvetes Zelta rudens pārgājens

Piesakies līdz 1. oktobrim, lai dotos kopīgā atpūtā!

08 / 09
Augstkalnes bibliotēkā piestāj bibliokuģis

BIBLIOKUĢA “KRIŠJĀNIS VALDEMĀRS” KOMANDA TIEKAS AR INTERESENTIEM (runāsim par latviskumu, par jūrniecību) Pasākums tiek īstenots projekta “Ar zīmolu LATVIETIS Leišmalītes ceļos” ietvaros. Gaidīts ikviens interesents! Ieeja bez maksas!

NĀKAMAIS