Sestdiena, 10. Aprīlis | Anita, Anitra, Zīle
10 / 04
Ierobežojošie pasākumi no 2021. gada 7.aprīļa
01 / 04
Gaišas, saulainas un priecīgas Lieldienas!

Priecīgas Lieldienas !

29 / 03
LIELAJĀ TALKĀ 24. APRĪLĪ kopīgi sakopsim LATVIJU!

Lielās Talka un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina talciniekus ņemt aktīvu dalību jau tradicionālajā pavasara talkā un Vislatvijas vides sakopšanā, kas norisināsies šā gada 24. aprīlī. Ministrija arī atgādina par nepieciešamību ievērot valstī noteiktus epidemioloģiskās drošības noteikumus un aicina doties talkot atbilstoši tā brīža noteiktajiem ierobežojumiem. Lai parūpētos par vidi, pasargājot arī sevi, organizatori aicina  talkot individuāli – “solo” talkas, divatā – “duo” talkas vai vienas mājsaimniecības ietvaros – “ģimenes talkas”.

28 / 03
Piesakies sportiski azartiskajai aktivitātei “Esi aktīvs Tērvetes novadā!”

2020. gadā šis bija   Tērvetes novada sporta nodaļas un  kultūras nama  kopā organizētais  “mājsēdes” perioda pirmais pasākums, kas nu jau veidojas par  tradīciju- būt aktīviem, azartiskiem, tādā veidā vairojot pozitīvās emocijas.

Klāt jau otrais “Esi aktīvs Tērvetes novadā!” pasākums. PIESAKIES UN PIEDALIES – KOPĀ JAUTRĀK! Informācija par pasākuma norisēm, svarīgiem organizatoriskiem jautājumiem un tml.- Tērvetes novada kultūras nama  Facebook lapā vai pa telefonu 26413219, Ineta Strazdiņa, Tērvetes novada kultūras nama kultūras pasākumu organizatore

22 / 03
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

25.marts ir kļuvis par vienu no latviešu vēsturiskās apziņas stūrakmeņiem, ko Latvijā atzīmē kā sēru dienu un piemin 1949.gada deportācijās cietušos komunistiskā genocīda upurus. Šajā dienā karogus rotā sēru lentes, bet izsūtīšanu piedzīvojušie mājās atgriezušies cilvēki, viņu radinieki un politiski represētās personas piemin šos notikumus un tajos cietušo tautiešu likteņus. Valstī noteikto epidemioloģisko drošības noteikumu dēļ publisks pasākums netiek organizēts. Vēsturiskos notikumus aicinām pieminēt ģimenēs, savu namu logos kā piemiņas zīmi iededzot gaismiņas, individuāli noliekot ziedus pie piemiņas akmens Augstkalnē.

17 / 03
Iedzīvotāji aicināti apgūt jaunas digitālās prasmes

Lai uzsvērtu, cik svarīgas ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir digitālās prasmes, rosinātu tās pilnveidot un arī aicinātu izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus darbā un ikdienā, no 22. līdz 26. martam norisināsies ikgadējā informatīvi izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2021”, kuras ievaros notiks tiešsaistes pasākumi, diskusijas un citas aktivitātes.

15 / 03
Ārkārtējā situācija Latvijā noteikta līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta

Ārkārtējā situācija  Latvijā ir noteikta līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta.

NĀKAMAIS
TUVĀKIE PASĀKUMI