Otrdiena, 23. Jūlijs | Magda, Magdalēna, Magone, Mērija
LASĪT VAIRĀK
23 / 07
Aicinām Latvijas iedzīvotājus piedalīties izstādes ”Dzimtas grāmata” veidošanā

Baltic International Banka projekta “Bibliotēka” ietvaros, aicina ikvienu interesentu līdz šī gada 31. augustam iesūtīt savas dzimtas stāstu un aprakstu par grāmatu, kas ģimenei ir īpaši nozīmīga, kā arī grāmatas fotogrāfiju. Projekts “Bibliotēka” ir latviešu literatūras mecenāta “Baltic International Bank” iniciēts sociāls projekts ar mērķi veicināt lasīšanu, rakstniecību un ģimenes tradīcijas Latvijā.

LASĪT VAIRĀK
22 / 07
Zemgaļu svētki 2019

Jau sešpadsmito gadu Tērvetē notiks Zemgaļu svētki, kas norisināsies trīs dienu garumā!

LASĪT VAIRĀK
08 / 07
Tērvetes novada svētki 2019

18.- 20 jūlijā, tiekoties daudzveidīgos kultūras pasākumos un svētku gājienā, tika aizvadīti Tērvetes novada svētki! Paldies visiem, kas piedalījās svētku norisēs, paldies ikvienam, kas sadevās rokās svētku gājienā, lai tā vēlreiz pārliecinātos, cik spējam būt vienoti!

LASĪT VAIRĀK
30 / 06
Salidojums Tērvetes skolā

Sagaidot Tērvetes skolas ēkas 150 gadu jubileju, š.g. 6.jūlijā bijušie skolotāji, absolventi, tehniskie darbinieki tika aicināti uz atkalredzēšanos skolas gadu atmiņu salidojumā.

LASĪT VAIRĀK
30 / 06
Nākošais izdevums “Laikam līdzi” iznāks AUGUSTĀ

Sakarā ar to, ka izdevuma “Laikam līdzi” atbildīgā persona ir atvaļinājumā, nākošo izdevumu lasīsim augusta mēnesī. Tērvetes novada  svētku norisei jūlijā sekojiet līdzi informatīvajos bukletos avīžu izvietošanas vietās. Uz tikšanos novada svētkos un informatīvā izdevuma lappusēs augustā!

LASĪT VAIRĀK
28 / 06
Tērvetes novada sporta spēles

Jūlijs ir Tērvetes novada svētku mēnesis.  13., 14. jūlijā aicinām piedalīties un atbalstīt sporta svētku norises gan Kroņaucē, gan Tērvetē.

Novada svētku  kultūras programma pēc sporta svētkiem no  18.- 20. jūlijam.

————————————————————-

Rakstam pievienots sacensību medaļnieku saraksts.

LASĪT VAIRĀK
23 / 06
Vasaras saulgriežu dziesmas Tērvetē izdziedātas

Kad gada visgarākajai dienai seko visīsākā nakts, Tērvetē svin vasaras saulgriežus.  21. jūnijā svētki tika ieskandināti ar Līgo dziesmām un dejām Tērvetes estrādē . Tuvojoties saulrietam, ugunis tika degtas arī Tērvetes pilskalnā.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM