Otrdiena, 24. Aprīlis | Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
LASĪT VAIRĀK
18 / 04
28. aprīlī – Nāc un piedalies Lielajā Talkā!

Lielā Talka norisināsies vienlaicīgi visā Latvijā, par tās vadmotīvu izvēlēts sauklis “MAINĀM LATVIJU! MAINĀMIES PAŠI!”, tā atgādinot, ka pārmaiņas mums visapkārt iespējamas tikai tad, ja mēs paši tās vēlamies. Atcerēsimies, ka Tērvetes novads ir tūristu iecienīta vieta Latvijas kartē, tādēļ paskatīsimies uz savu tuvāko apkārtni arī viesu acīm! Talkojam – 21. aprīlī Bukaišos, 25. aprīlī – Augstkalnē, 28. aprīlī – Tērvetē un LVM dabas parka Tērvetē teritorijā.

 

LASĪT VAIRĀK
10 / 04
Kinorežisora Ivara Selecka dokumentālā filma “Turpinājums” Bukaišu tautas namā

 Latviešu dokumentālā kino vecmeistars Ivars Seleckis turpina simtgades filmu pirmizrāžu maratonu. Savā filmā «Turpinājums»  Seleckis turpina dokumentēt mūsu līdzcilvēkus, un šoreiz tie ir pieci mazi un vitāli pirmklasnieki.

Vienīgais seanss Tērvetes novadā – Bukaišu tautas namā.

LASĪT VAIRĀK
09 / 04
Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti

Publiskajai apspriešanai tiek nodoti Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti: Tērvetes novada Attīstības programma 2018.-2024.gadam un Tērvetes novada Teritorijas plānojums. Publiskās apspriešanas sanāksme- 2018. gada 26. aprīlī pl. 11:00  Tērvetes novada kultūras namā.

LASĪT VAIRĀK
12 / 03
Amatierteātru “Gada izrāde” Zemgales reģiona skate noslēgusies

APSVEICAM!

10.martā Bauskas kultūras centrā notika Zemgales reģiona amatierteātru skate «Gada izrāde», kurā piedalījās mūsu novada amatierteātris “Trīne”ar Ādolfa Alunāna lugas “Skolotāja tupeles” iestudējumu.

Kolektīvs saņēmis  I pakāpes diplomu ( 40 p).

Uz tikšanos 2. un 3. jūlijā Rīgā, Vērmanes dārzā  šīsvasaras Dziesmu un Deju svētku laikā  !

 

LASĪT VAIRĀK
11 / 03
Izstāde “Simts cimdu pāri Latvijas simtgadei” Tērvetes novada kultūras namā

100 krāšņie cimdu pāri tapuši  Ventspils novada  Ances pagastā. Tā Ances rokdarbu kopa “Paukers”  sveic Latviju  dzimšanas dienā.

Iztāde apskatāma Tērvetes novada kultūras namā līdz 24. martam katru darbadienu līdz 16.00 un pasākumu laikos.Iepriekš sazvanot kultūras nama darbiniekus, par izstādes apmeklējuma laiku iespējams vienoties.

LASĪT VAIRĀK
06 / 03
Rodam iedvesmu Tērvetē arī šogad!

Ja vēlies uzzināt, kas ir kvilings, Rucavas robiņi, pērļošana, audenes vai kāda datoram saistība ar suvenīru izgatavošanu… Ja vēlies nopirkt mūsu mājražotāju gardumus brīvdienām… Ja vēlies dzirdēt, kā skan “ventiņmēl'”…Ja garšo kurzemnieku sklandrauši…Ja vēlies redzēt mūsu novada pašdarbniekus dejojam un dziedam..

Nāc uz pasākumu RODI IEDVESMU TĒRVETĒ!

LASĪT VAIRĀK
21 / 02
Tērvetes amatierteātris “Trīne” šosezon iepriecina ar otru PIRMIZRĀDI

 

Ar izrādi “Skolotāja tupeles” kolektīvs startēs 2018. gada amatierteātru skatē, lai izcīnītu iespēju  piedalīties XXVI Vispārējos Dziesmu un XVI Deju svētkos Rīgā.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *