Ceturtdiena, 19. Oktobris | Drosma, Drosmis, Elīna
13 / 10
Tērvetes novada kultūras namā CIRKS- sākusies biļešu IEPRIEKŠPĀRDOŠANA!

23. oktobrī pl. 18.00 Tērvetes novada kultūras namā Cirka šovs “ANNAS UN ELZAS PIEDZĪVOJUMI”.

Programmas garums 90 min, pārtraukums 15 min. Biļetes cena iepriekšpārdošanā uzrādot flajeri – EUR 5, izrādes dienā- EUR 6. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja bez maksas.Biļetes iegādāties kultūras namā darbadienās no 9.00-16.00 ( piektdienā līdz 14.30).

11 / 10
Aicinām pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumiem!

Novērtēt un godināt personu ieguldījumu Tērvetes novada attīstībā, nozīmīgu darbību saimnieciskajā, sabiedriskajā un publiskajā sektorā un novada atpazīstamības veidošanā, kā arī nopelnus citās novadam nozīmīgās darbības jomās. Ierosinājumus lūdzam iesniegt pagastu pārvaldēs vai novada domes sekretārei līdz 17.oktobrim.

03 / 10
Nāc un piedalies Ideju forumā!

Tērvetes novada Attīstības programmas 2018. – 2024. gadam izstrādes ietvaros š.g. 9. oktobrī pl. 14.00 Tērvetes novada domē tiek organizēts Ideju forums ar mērķi sniegt savas idejas un priekšlikumus turpmākai un veiksmīgai mūsu pašvaldības attīstībai. Nāc un piedalies!

02 / 10
13. oktobrī Tērvetes novada kultūras namā izrāde bērniem

13. oktobrī pl. 11.00 Tērvetes novada k/n leļļu izrāde bērniem un vecākiem SARKANGALVĪTE UN VILKS, Ieejas maksa EUR 2 . Lelles veidojuši animācijas studijas Avārijas Brigāde mākslinieki  Izrādes garums: 50 min

Sarkangalvīte nav parasta meitene. Viņa prot karatē, dzied un mācās svešvalodas. Mežā Sarkangalvītei ir daudz draugu, par kuriem viņa rūpējas un kurus aizstāv. Bet kāpēc ceļš pie vecmāmiņas izrādās tik noslēpumu pilns? Un no kā tad mežā visi īsti baidās? To jūs uzzināsiet jaunajā leļļu izrādē.

28 / 09
28. septembrī atklājām atjaunoto valsts ceļa posmu Tērvetē, tiltu pār Tērvetes upi un atjaunotās autobusu pieturvietas

2017. gada 28. septembrī  pie Latvijas valsts mežu dabas parka  Tērvetē  notika oficiāla atjaunotā ceļa posma Tērvetē,  atjaunoto autobusu pieturvietu  un tilta pār Tērvetes upi  atklāšana. Svinīgajā pasākumā piedalījās satiksmes ministrs Uldis Augulis, VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un būvnieki.

14 / 09
22. septembrī – Baltu vienības diena Augstkalnē

“Baltas kaijas, baltām burām kuģi un mākoņi balti, balti …

Šai krastā mums pienākas būt, stāvēt kā marmorā kaltiem!”

( O. Ulmanis)

31 / 08
Zinību dienā pirmklasnieki dabas parkā Tērvetē tiks sagaidīti ar brīvbiļeti

Tradicionāli 1. septembrī LVM dabas parks Tērvetē un brīnumainā meža sadarbības partneri suminās pašus mazākos skolniekus – pirmklasniekus! LVM dabas parks Tērvetē un draugi ir sarūpējis dažādus pārsteigumus.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv