Svētdiena, 25. Februāris | Alma, Annemarija
LASĪT VAIRĀK
22 / 02
Radošās apvienības “Pali” koncerts

Anda Ābele  vada vairākas folkloras kopas (no 2015.g. – arī Tērvetes folkloras kopu).Galvenā no Andas vadītājām kopām – ” Laiva” .

Pirms vairākiem gadiem, savienojoties “Laivai” ar ģitāristu Andreju Grimmu, tapa radošā apvienība “Pali”.

 

LASĪT VAIRĀK
21 / 02
Tērvetes amatierteātris “Trīne” šosezon iepriecina ar otru PIRMIZRĀDI

 

Ar izrādi “Skolotāja tupeles” kolektīvs startēs 2018. gada amatierteātru skatē, lai izcīnītu iespēju  piedalīties XXVI Vispārējos Dziesmu un XVI Deju svētkos Rīgā.

LASĪT VAIRĀK
18 / 02
Sveicam! Tērvetes korim- 40!

Jauktais koris “Tērvete” 17. februārī  kopā ar saviem draugiem  izdziedāja savus 40 !!!! Ar dziesmu plaukstā un sirdī koris ir izgājis cauri gadu desmitiem! Prieks, ka lauku novadā esam spējuši saglabāt kori, jo mums ir tik fantastiski un dziesmu mīloši cilvēki!

LASĪT VAIRĀK
14 / 02
SADANCĪ deju draugi tikās Tērvetē

Š.g. 10. februārī Tērvetes novada kultūras namā lielais SADANCIS uz skatuves pulcēja 9 tautas deju kolektīvus no Rīgas, Vaives, Džūkstes, Krimūnām, Penkules, Bukaišiem un Tērvetes. Daudzi pasākumu dēvēja par Mazajiem deju svētkiem, jo šis gads ir īpašs arī ar Latvijas simtgades pasākuma vēstījumu – “Es esmu Latvija!”. Koncertā dejotāji to pauda tā, kā vislabāk prot, kā to izjūt dejā – priecīgi, sirsnīgi, lustīgi un laimīgi…  Uz tikšanos un sadancošanu Latvijas Dziesmu un Deju svētkos!

LASĪT VAIRĀK
09 / 02
Lietuvas simtgadi sagaidot

Dobeles lietuviešu kultūras biedrība  9. februārī  Dobeles muzejā ieskandināja Lietuvas 100 gades svinības.  Sveicienu no Lietuvas pierobežas- Tērvetes novada atveda domes priekšsēdētāja Dace Reinika un Augstkalnes vidusskolas vadības pārstāvji- Rudīte Dude un Jānis Izaks. ! Prieks, ka biedrībā aktīvi darbojas arī Tērvetes novadā dzīvojošie lietuvieši.

LASĪT VAIRĀK
28 / 01
Tērvetes novada pašdarbības kolektīvu II sporta spēles noslēgušās

27. janvāra pēcpusdienā Tērvetes novada sporta hallē pulcējās  krietns pulciņš novada pašdarbnieku, lai pozitīvā, sportiskā, draudzīgā un azartiskā gaisotnē pavadītu nu jau otrās pašdarbnieku sporta spēles.

LASĪT VAIRĀK
17 / 01
Tērvetes novada pašdarbnieku II SPORTA SPĒLES

Tērvetes novada amatiermākslas kolektīvi Dziesmu un Deju svētku gadu iesāk ne tikai ar ierastajiem mēģinājumiem, bet arī ar neierastāku kopābūšanu – Sporta spēlēm.

Sacensību iecere – ieskandināt Dziesmu un Deju svētku gadu , pavadot kopā laiku aktīvā darbībā ne tikai ar sportisku, bet arī ar jautrības piedevu.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *