Ceturtdiena, 4. Jūnijs | Elfrīda, Sindija, Sintija
25 / 05
Virtuālais sporta un veselības veicināšanas pasākums “Esi aktīvs Tērvetes novadā!” noslēdzies

No 15. aprīļa līdz 14. maijam Tērvetes novada ceļi, takas un taciņas tika izskrieti, izsoļoti un izbraukti. Pasākuma dalībnieki ne tikai veica savas distances, kas summējās vairākos tūkstošos km. Ne tikai stiprināja savu fizisko veselību. Vairums viņu  iepazina Tērveti no jauna.

Paldies par atbalstu AS “Tērvetes AL”, kafejnīcai “Sprīdīši”, SIA “A.R.D. Mēnestiņš” un “Kristīnes picērijai un beķerejai”.

12 / 05
No 12. maija tiek atļauts organizēt nelielu kultūras pasākumu norisi un, atbilstoši sanitārā protokola prasībām, reglamentētu kultūras iestāžu darbību

Ministru kabinets lēma no 12. maija atļaut publisku pasākumu, tostarp kultūras pasākumu organizēšanu gan iekštelpās, gan ārtelpās, vienlaikus nosakot, ka dalībnieku skaits tajos nedrīkst būt lielāks par 25 personām, ilgums iekštelpās organizētos pasākumos – pārsniegt 3 stundas, un starp pasākuma dalībniekiem nodrošināma 2 metru distance, kā arī dezinfekcijas līdzekļu pieejamība pasākuma norises vietā.

12 / 05
Ar rīkojumu tiek noteikti ierobežojoši pasākumi Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 7. maija lēmumu ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 2020. gada 9.jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā. 2020. gada 12. maijā ir izdots Tērvetes novada domes priekšsēdētājas Daces Reinikas rīkojums “Par ierobežojošo pasākumu termiņa pagarināšanu līdz 2020. gada 9.jūnijam”.

10 / 05
Lasi maijā!

Jūnijā turpināsim iepazīties ar skolēnu radošajiem darbiem, leposimies ar mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem, ieskatīsimies caur fotoobjektīvu skolu izlaidumos, uzzināsim pasākuma “Esi aktīvs” rezultātus un vērosim Lielajā Talkā labi paveiktos darbus.

09 / 05
Ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 2020. gada 9. jūnijam. Tērvetes novada pašvaldībā ir pārtraukta klientu apkalpošana klātienē!

Līdz 9. jūnijam  pašvaldība iedzīvotājus aicina tikai nepieciešamības gadījumā sazināties ar speciālistiem telefoniski vai ar e-pasta starpniecību! Ievērosim  visus iespējamos piesardzības pasākumus valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā!  Būsim saprotoši un atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā!

04 / 05
Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai!

Tērvetes novada amatiermākslas kolektīvi šogad piedalās virtuālajā tautas tērpu gājienā, kas veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 30. gadadienai.

02 / 05
Sveicam Latvijas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienā!

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30. gadadiena tiek atzīmēta laikā, kad mūsu ikdiena rit neierastāk kā līdz šim.  Ārkārtējā situācija valstī liedz mums satikties klātienē, lai kopā svinētu šos svētkus, taču  ikvienam no  mums ir iespēja šo svētku noskaņu un sajūtu radīt pašiem  savās mājās, kopā ar savējiem. Svinot katram atsevišķi,  novēlam Jums  sajusties vienotiem mūsu novadā, mūsu Latvijā!

NĀKAMAIS