Svētdiena, 25. Februāris | Alma, Annemarija
30 / 01
Pirmsskolas izglītības grupa “Zvaniņi” izzinās meža noslēpumus

Š.g. 1. februārī Augstkalnes vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas “Zvaniņi” mazuļi tiksies ar LVM Dabas parka Tērvetē vides speciālistiem, lai izzinātu, kas notiek mežā.

30 / 01
Vecāku diena Augstkalnes vidusskolā

Aicinām Augstkalnes vidusskolas audzēkņu vecākus izmantot šo iespēju, lai tiktos ar skolotājiem individuālās sarunās par savu bērnu sasniegumiem.

29 / 01
Skolēnu vecākiem piedāvājam semināru par pusaudžu atkarības pazīmju agrīnu atpazīšanu

Š.g. 14. februārī pl. 16.00 seminārs plānots Annas Brigaderes pamatskolā un 15. februārī pl. 18.00 seminārs plānots Augstkalnes vidusskolā. Seminārus vadīs psiholoģe psihoterapeite Benita Griškevičanārs. Uz tikšanos!

Latvijas 100 – gades pasākumu ietvaros izzinām Latvijas vēsturi

Š.g. 19. janvārī Barikāžu atceres dienas ietvaros Augstkalnes vidusskolas 7. – 12. klašu skolēni pl. 12.20 aicināti noskatīties Ilonas Brūveres Latvijas 100 – gadei veltīto filmu “Ievainotais jātnieks”, kas ir stāsts par Brīvības pieminekļa celtniecību.

Augstkalnes vidusskolā – Barikāžu atceres diena

Š.g. 19. janvārī pl. 9.10 Augstkalnes vidusskolas saime veltīs īpašu mirkli Barikāžu skaudro notikumu atcerei.

Projekts “Garšīgie likumi” viesojas Annas Brigaderes pamatskolā

Kopš 2016. gada projektā iesaistījušās 103 vispārizglītojošās skolas no Latgales līdz pat Kurzemei, t.sk. arī Annas Brigaderes pamatskola. “Garšīgie likumi” projektā skolas saņem mācību materiālus par aktuālām pārtikas drošuma tēmām, diskutē ar izciliem nozares speciālistiem un degustē veselīgu pārtiku. Projekta ietvaros tiekamies š.g. 17. janvārī – uzzini, noskaidro, gūsti priekšstatu un izpratni!

08 / 01
Kas mums jādara, lai, dzīvojot vai ciemojoties Tērvetes novadā, esam laimīgi?

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties darba semināros pašvaldības pagasta pārvaldēs ar mērķi apspriest priekšlikumus par veicamajiem darbiem un Tērvetes novada Rīcības un Investīciju plāna izstrādi.

NĀKAMAIS