Pirmdiena, 10. Decembris | Guna, Judīte
02 / 12
Lai jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Pie Tērvetes pilskalna iemirdzas eglīte

Pirmajā adventē Tērvetes senvēstures centrā tika iedegta Ziemassvētku egle. Līdz pat Jaunajam gadam tā priecēs ikvienu tērvetnieku un tās ciemiņu!  Lai jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

14 / 11
Sveicam Latvijas dzimšanas dienā!

11 / 11
Lāčplēša dienas piemiņas pasākumi Tērvetes novadā

Lāčplēša dienā  arī Tērvetes novada ļaudis vienojās kopīgā Lāpu gājienā, lai pieminētu skaudrās vēstures lappuses! Piemiņas pasākumi sākās Tērvetes kapsētā, kur tika iedegtas sveces un nolikti ziedi Lāčplēša ordeņa kavaliera Jāņa Erdmaņa atdusas vietā.

08 / 11
Pie Augstkalnes vidusskolas atklāts jauns un moderns sporta laukums

8. novembrī pie Augstkalnes vidusskolas atklāts jauns un moderns sporta laukums. Ir piepildījies Augstkalnes vidusskolas saimes sen lolotais sapnis par šādu sporta laukumu.

07 / 11
Lepojamies un sirsnīgi sveicam Artūru Reiniku ar piešķirto Latvijas valsts augsto apbalvojumu!

Latvijas Valsts prezidents un Ordeņu kapituls š.g. 19 oktobrī nolēma par nopelniem Latvijas valsts labā Artūram Reinikam  piešķirt Atzinības krusta V šķiru un iecelt par ordeņa kavalieri! Lepojamies un sveicam!

25 / 10
Izglītojoša nodarbība “Starp mums sievietēm runājot”

AICINĀM PIETEIKTIES pa tel. 26377122 ( Alise).Nodarbība ir divas stundas gara, paredzēta 6-12 apmeklētājām.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA „OnPlate” uzsācis īstenot izglītojošus pasākumus sievietēm par sieviešu reproduktīvo veselību. Nodarbībās tiks runāts par veselīga dzīvesveida ietekmi uz reproduktīvo veselību; kontracepciju, to veidiem un efektivitāti; seksuāli transmisīvām infekcijām, simptomiem, to profilaksi; intīmās higiēnas nozīmi; profilaktisko pārbaužu veikšanas nepieciešamību, menopauzi, grūtniecību un citiem ar reproduktīvo veselību saistītiem jautājamiem. Nodarbības tiks īstenotas brīvā atmosfērā. Katrai apmeklētājai būs arī iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt speciālistu atbildes. Dalība ir bezmaksas.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2/16/I/106) ietvaros.

12 / 10
Noslēgusies ERASMUS+ projekta “Eko Aktīvs” dalībvalstu vizīte Annas Brigaderes pamatskolā

Laika posmā no 2016. – 2019. gadam aktīvi darbojas straptautiska mēroga projekts „Erasmus + projekts „EkoAktīvs” – starpskolu stratēģiskās partnerība”. Projektā ir iesaistītas 5 skolas no piecām dalībvalstīm: Itālija (Sicīlija): School Circolo Didattico Cavour Marsala, Latvija: Annas Brigaderes pamatskola, Nīderlande: Primary school De Weijerwereld, Polija: Szkola Podstawowa Nr 2 im. K.K.Baczynskiego w Pulawach un Slovēnija: Osnovna sola Toneta Pavcka. Projekta koordinētājvalsts – Polija. Laika posmā no 8. – 12. oktobrim projekta dalībvalstis tikās Annas Brigaderes pamatskolā, apmeklējot arī Tērvetes novada domi.

NĀKAMAIS