Piektdiena, 3. Decembris | Evija, Jogita, Raita
29 / 11
Rūķa svētku jampadracis

1.decembrī nāc un vēro krēslas stundās līdz pat pl. 21.00!

23 / 11
Piedalies un izzini savu novadu!

Aktivitāte norisināsies no 1.12.2021.- 30.12.2022.līdz pulkst. 24.00. Komandās dalībnieku  skaits ir neierobežots, var startēt arī viens dalībnieks. Reģistrācija aktivitātei –  līdz 30.11.2021. Nāc un izzini Dobeles pilsētā- 15 objektus, Tērvetē-10 objektus, bijušajā Auces novada teritorijā 10  objektus!

17 / 11
Dobeles novada dome sveic svētkos!

Lai sirdīs un domās gaiši svētki!

Svētku pastaiga 18. novembrī

Gada uzņēmējs Zemgalē 2021 Dobeles novadā

2016. gada 18. novembrī kā dāvana Latvijai dzimšanas dienā – Augstkalnes pagastā durvis vēra aptieka, kas šogad jau atskatās uz pieciem darba gadiem, kas liecina par vienu vienīgu izaugsmi un veiksmes stāstu. Ivetas Kurlovičas sapnis par uzdrīkstēšanos uzsākt un nodrošināt aptiekas sniegtos pakalpojumus mazā pierobežas ciematiņā ir izaudzis līdz apjomīgam klientu lokam ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvas Republikā.

16 / 11
Godināsim, pieminēsim, sirdīs un savā pārliecībā būsim vienoti!

Mūsu sirds gaisma un labās domas Latvijai ir nepieciešamas, jo īpaši šajā laikā. Ja arī nepulcēsimies kopā, būsim vienoti Latvijas dzimšanas dienā savās sajūtās savu vistuvāko cilvēku lokā! Atgādinājums ikvienas publiskās norises apmeklētājiem – Būsim atbildīgi par savu un apkārtējo veselību! Ievērosim valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus!

12 / 11
Dobeles novadā Lāčplēša diena tika godināta ar Brīvības cīņu piemiņas vietu apmeklējumu

Dobeles novada pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Fecers kopā ar Zemessardzes 51. kājnieku bataljona komandieri Aivi Vāceru, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Dobeles daļas komandieri Dairi Briedi un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa priekšnieci Danu Landsbergu aizdedza sveces vairākās brīvības cīnītāju piemiņas vietās. Izrādot cieņu, godu un pateicību piemiņas sveces tika iedegtas arī Tērvetē, Kalnamuižas kapos Lāčplēša ordeņa kavaliera Jāņa Erdmaņa atdusas vietā. Šai mirklī pateicības vārdus savam vectēvam, Lāčplēša ordeņa kavalierim, teica arī Tērvetes administrācijas vadītājs Māris Berlands.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730