Piektdiena, 22. Jūnijs | Laimdots, Laimiņš, Ludmila
LASĪT VAIRĀK
15 / 05
Vienoti izskrējām Tērvetes novadu!

Ar vislielāko prieku un azartu gan mazi, gan lieli  esam kopā aizvadījuši 19. maija notikumu – pasākumu, kura tradīciju aizsākām Latvijas simtgadē – skrējienā pa Tērvetes novadu. Mūsu mērķis nebija ātrums, bet vienotība, PALDIES visiem, kas atbalstīja un pievienojās skrējienam!

 

 

LASĪT VAIRĀK
30 / 04
Tērvetes novadā viesojās skolēni un pedagogi no Lasilas skolas Igaunijā

No 26. – 28. aprīlim Tērvetes novadā ciemojās Annas Brigaderes pamatskolas sadraudzības partneri no Lasilas skolas Igaunijā. Starp visām aktivitātēm, kas vizītes laikā bija paredzētas, viesi atrada laiku uz neilgu brīdi paciemoties arī Tērvetes novada domē un tikties ar tās priekšsēdētāju Daci Reiniku.

LASĪT VAIRĀK
18 / 04
Aizvadīta Lielā Talka! Tiekamies Pasaules Lielajā Talkā – 15. septembrī!

Paldies ikvienam, kas piedalījās Lielās Talkas aktivitātēs! Tiekamies 15. septembrī, kad notiks lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē, kas vienos cilvēkus visapkārt zemeslodei.

LASĪT VAIRĀK
09 / 04
Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti

Publiskajai apspriešanai tiek nodoti Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti: Tērvetes novada Attīstības programma 2018.-2024.gadam un Tērvetes novada Teritorijas plānojums. Publiskās apspriešanas sanāksme- 2018. gada 26. aprīlī pl. 11:00  Tērvetes novada kultūras namā.

LASĪT VAIRĀK
31 / 03
TV spēlē”Gudrs, vēl gudrāks” startē Karlīna Veide no Augstkalnes vidusskolas 12. klases

Savā pieredzē dalās Augstkalnes vidusskolas 12. klases skolniece Karlīna Veide: ” Lai arī spēli beidzu 4. vietā, tas mani nesarūgtināja,  jo gūtā pieredze šādā erudīcijas spēlē ir ļoti nozīmīga.”

LASĪT VAIRĀK
31 / 03
Kopā sauli ritinājām!

Š.g. 29. martā Tērvetes novada kultūras namā notika Tērvetes novada izglītības iestāžu interešu izglītības pulciņu koncerts – skate. 6. aprīlī Augstkalnes vidusskolā savus talantus demmonstrēs teātra pulciņu dalībnieki, savukārt 13. aprīlī uz Tērvetes novada kultūras nama skatuves kāps skolu pirmsskolas izglītības grupu audzēkņi no “Sprīdīša” un “Zvaniņiem”. Uz tikšanos!

LASĪT VAIRĀK
30 / 01
Pirmsskolas izglītības grupa “Zvaniņi” izzinās meža noslēpumus

Š.g. 1. februārī Augstkalnes vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas “Zvaniņi” mazuļi tiksies ar LVM Dabas parka Tērvetē vides speciālistiem, lai izzinātu, kas notiek mežā.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *