Sestdiena, 27. Februāris | Andra, Līva, Līvija
LASĪT VAIRĀK
26 / 02
Ģimenes aicina uz jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda” piektdienās

Ar mērķi sniegt vecākiem emocionālu atbalstu attālināto mācību laikā vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) ik piektdienu plkst. 14.30 kanālā “Re:TV” piedāvā jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda”. Raidījums veidots kā divu speciālistu tematiska saruna, kurā sniegtas atbildes arī uz vecāku jautājumiem. Raidījumu vada pazīstamais psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs.

LASĪT VAIRĀK
26 / 02
VUGD informē un brīdina

Esi uzmanīgs un piesardzīgs ūdens tilpņu tuvumā! Nekāp uz ledus! VUGD informē par iespējamiem plūdiem Latvijā, kas var veidoties ilgstošu nokrišņu, sniega kušanas vai ledus sastrēgumu rezultātā, kad strauji ceļas ūdens līmenis un ūdens appludina apkārtējās teritorijas.

LASĪT VAIRĀK
25 / 02
Rīkojums par ēdināšanas pabalsta piešķiršanu pārtikas produktu iegādei attālināto mācību laikā par periodu no 8. februāra līdz 12. martam

Saskaņā ar 2021.gada 25. februāra  Tērvetes novada domes priekšsēdētājas rīkojumu Nr. TND/2021/3-1/9/DPR   “Par ēdināšanas pabalstu izmaksu”  tiek piešķirts ēdināšanas pabalsts pārtikas produktu iegādei attālināto mācību laikā (skolēniem, sākot no 5. klases)  par  periodu no 2021. gada 8. februāra  līdz 2021. gada 12. martam.

 

LASĪT VAIRĀK
22 / 02
Ārkārtējo situāciju Latvijā pagarina līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta

Ārkārtējo situāciju Latvijā pagarina līdz 6. aprīlim! Tērvetes novada pašvaldībā pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta.

LASĪT VAIRĀK
19 / 02
AICINĀJUMS PIEDALĪTIES APTAUJĀ PAR JAUNIZVEIDOJAMĀ DOBELES NOVADA TERITORIJAS ATTĪSTĪBU

Aicinām sniegt viedokli, aizpildot anketu, tādējādi iesaistoties jaunā Dobeles novada attīstības plānošanā! Aptaujas rezultāti tiks izmantoti Dobeles novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021.-2045.gadam un Dobeles novada attīstības programmas 2021.-2027.gadam izstrādē.

 

LASĪT VAIRĀK
16 / 02
Iesaistāmies sadarbības projektā “TAD tālāk kopā!” jaunatnes politikas īstenošanai ilgtermiņā jaunizveidojamajā Dobeles novadā

Dobeles novada pašvaldība sadarbībā ar Tērvetes un Auces novadu uzsāk projektu “TAD tālāk kopā!”, projekts tiek  īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas, Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Projekta aktivitātes plānots īstenot no 07.12.2020. līdz 08.11.2021. Projekta mērķis: Izstrādāt darba ar jaunatni modeli un pierādījumos balstītas rekomendācijas rīcības plānam jaunatnes politikas īstenošanai ilgtermiņā jaunizveidotajā Dobeles novadā.

LASĪT VAIRĀK
09 / 02
Aicinājums piedalīties aptaujā

Ar šo aptauju vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli par, Jūsuprāt, labāko naudas balvas izlietojumu, veidojot ģimenei draudzīgu vietu Tērvetes novadā. Atverot jaunumu, ir iespēja aizpildīt aptaujas anketu!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
TUVĀKIE PASĀKUMI
PIETEIKTIES JAUNUMIEM