Pirmdiena, 27. Marts | Gustavs, Gusts, Tālrīts
24 / 03
E-prasmju nedēļa Latvijā un Tērvetes novadā

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un nacionālajiem partneriem 2017.gadā no 27. marta līdz 2.aprīlim rīko gadskārtējo E-prasmju nedēļu Latvijā.

E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas European Get Online Week 2017  ietvaros un notiek jau 8 reizi.

14 / 03
Skolēniem sācies pavasara brīvlaiks

MK noteikumi Nr. 729 “Noteikumi par 2016./2017. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku” paredz, ka no š.g. 13. līdz 17. martam izglītības iestādēs skolēniem ir pavasara brīvlaiks.

01 / 03
Tērvetes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Mēs- Tērvetes novadam” 2017

Konkursa nolikums atrodams  mājas lapas sadaļā  http://www.tervetesnovads.lv/projekti/aktualie-projekti/.  Projektu iesniegšanas termiņš 2017. gada 13. aprīlis.

27 / 02
Pavasarīgās noskaņās aizvadīts Žetonu vakars Augstkalnes vidusskolā

Š.g. 24. februārī Augstkalnes vidusskolas vienpadsmit 12. klases jaunieši saņēma žetonu, kas viņiem vienmēr atgādinās par skolu, kurā vairāku gadu garumā krātas zinības, kuru viņi šobrīd gatavojas absolvēt un kuru viņi vienmēr sauks par savējo.

21 / 02
Augstkalnes vidusskolā ir iespēja apmeklēt ceļojošo izstādi “Sibīrijas bērni”

Izstādē ir iespēja iepazīties ar 1941. gadā no Latvijas uz Sibīriju aizvesto bērnu atmiņām. No aizvadītā gada novembra ceļojošā izstāde ir bijusi skatāma visās Dobeles un Auces izglītības iestādēs. Janvārī to varēja skatīties Annas Brigaderes pamatskolā, bet šobrīd ir sasniegts izstādes galamērķis – Augstkalnes vidusskola.

Žetonu vakars Augstkalnes vidusskolā

Pavasarīgās noskaņās pasākumu organizē paši 12. klases jaunieši un klases audzinātāja Selga Tisenkopfa.

Vecāku diena Augstkalnes vidusskolā

Augstkalnes vidusskolā laipni gaidīts ikviens skolēnu vecāks! Tā ir iespēja individuāli tikties gan ar klases audzinātāju, gan mācību priekšmetu skolotājiem.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv