Piektdiena, 17. Augusts | Oļegs, Vineta
LASĪT VAIRĀK
27 / 07
Uzmanīgi ar uguni mežos, purvos, pļavās, krūmājos un izcirtumos!

Sakarā ar silto un sauso laiku Valsts meža dienests atkārtoti informē, ka šobrīd ir noteikts meža ugunsnedrošais laika posms visā valsts teritorijā. Atgādinām, ka katrs iedzīvotājs ir atbildīgs par savu rīcību un ugunsdrošības prasību ievērošanu. Lai mazinātu meža ugunsgrēku izcelšanās iespējas, ir noteikti daži aizliegumi un ierobežojumi, par kuru neievērošanu var piemērot administratīvo, civiltiesisko un arī kriminālatbildību.

LASĪT VAIRĀK
23 / 07
Tērvetes novada svētki 2018 izskanējuši

Tērvetes novada  svētki izskanējuši.  No Mežmuižas pils līdz Tērvetes pilskalnam-  tāds bija mūsu svētku ceļš divu dienu garumā, priecējot gan bērnus, gan pieaugušos. Svētku atspoguļojums skatāms mūsu mājas lapas fotogalerijās.

LASĪT VAIRĀK
01 / 07
XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki ir sākušies

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki ir sākušies. No Tērvetes novada uz svētkiem šodien devās pieci kolektīvi- jauktais koris “Tērvete”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Avots”, jauniešu deju kolektīvs”Avots”, senioru deju kolektīvs “Vārpa”un amatierteātris “Tŗīne” . Lai skanīgi un deju rakstiem rotāti šie svētki!

LASĪT VAIRĀK
22 / 06
Priecīgus un gaišus Līgo svētkus!

Ar skanīgu līgo lai Jāņu nakts zied!

Lai uguns uz sauli un vasaru iet!

 

Priecīgus un gaišus Līgo svētkus!

Tērvetes novada dome

LASĪT VAIRĀK
15 / 05
Vienoti izskrējām Tērvetes novadu!

Ar vislielāko prieku un azartu gan mazi, gan lieli  esam kopā aizvadījuši 19. maija notikumu – pasākumu, kura tradīciju aizsākām Latvijas simtgadē – skrējienā pa Tērvetes novadu. Mūsu mērķis nebija ātrums, bet vienotība, PALDIES visiem, kas atbalstīja un pievienojās skrējienam!

 

 

LASĪT VAIRĀK
30 / 04
Tērvetes novadā viesojās skolēni un pedagogi no Lasilas skolas Igaunijā

No 26. – 28. aprīlim Tērvetes novadā ciemojās Annas Brigaderes pamatskolas sadraudzības partneri no Lasilas skolas Igaunijā. Starp visām aktivitātēm, kas vizītes laikā bija paredzētas, viesi atrada laiku uz neilgu brīdi paciemoties arī Tērvetes novada domē un tikties ar tās priekšsēdētāju Daci Reiniku.

LASĪT VAIRĀK
18 / 04
Aizvadīta Lielā Talka! Tiekamies Pasaules Lielajā Talkā – 15. septembrī!

Paldies ikvienam, kas piedalījās Lielās Talkas aktivitātēs! Tiekamies 15. septembrī, kad notiks lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē, kas vienos cilvēkus visapkārt zemeslodei.

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *