Otrdiena, 16. Oktobris | Daiga, Dinija
LASĪT VAIRĀK
12 / 10
Noslēgusies ERASMUS+ projekta “Eko Aktīvs” dalībvalstu vizīte Annas Brigaderes pamatskolā

Laika posmā no 2016. – 2019. gadam aktīvi darbojas straptautiska mēroga projekts „Erasmus + projekts „EkoAktīvs” – starpskolu stratēģiskās partnerība”. Projektā ir iesaistītas 5 skolas no piecām dalībvalstīm: Itālija (Sicīlija): School Circolo Didattico Cavour Marsala, Latvija: Annas Brigaderes pamatskola, Nīderlande: Primary school De Weijerwereld, Polija: Szkola Podstawowa Nr 2 im. K.K.Baczynskiego w Pulawach un Slovēnija: Osnovna sola Toneta Pavcka. Projekta koordinētājvalsts – Polija. Laika posmā no 8. – 12. oktobrim projekta dalībvalstis tikās Annas Brigaderes pamatskolā, apmeklējot arī Tērvetes novada domi.

LASĪT VAIRĀK
10 / 10
Skolotāju dienā Tērvetes novada dome sumināja savus pedagogus

5.oktobrī, Skolotāju dienas priekšvakarā, Annas Brigaderes pamatskolas atjaunotajā aktu zālē vienkopus tikās Domes un pagastu pārvalžu vadītāji, pedagogi un skolu tehniskie darbinieki. Daudziem prieku sagādāja atkalredzēšanās ar saviem bijušajiem darba kolēģiem, kas ikdienu vairs nevada skolā, bet sirdīs joprojām ar to ir cieši saistīti. Par pedagogu dvēseles stiprumu, veicot šo atbildīgo un nozīmīgo darbu, par spēju saskatīt gaišo arī rūpju pilnajā ikdienā Tērvetes novada dome teica sirsnīgu paldies Augstkalnes vidusskolas un Annas Brigaderes pamatskolas pedagogiem.

LASĪT VAIRĀK
15 / 09
Aizvadīta Eiropas kultūras mantojuma diena Tērvetē

Š.g. 15. septembrī ikviens interesents tika  gaidīts uz izzinošu pasākumu rehabilitācijas centrā “Tērvete”.

Tautā dēvētajā sanatorijā notika pasākums “Ceļojums no vēstures līdz šodienai”, kas sniedza ieskatu sanatorijas ēkas tapšanā, ļāva izzināt  sanatorijas ēkas ciļņu autora K. Zemdegas veidotos stāstus, atskatīties uz medicīnas vēsturi un klātienē iepazīt rehabilitācijas centra “Tērvete” šodienu, iespējas un piedāvājumu. Kopīgi baudījām  sanatorijas laikā iecienīto kartupeļu putru ar gaļu.

LASĪT VAIRĀK
08 / 09
Iniciatīva “Latvijas skolas soma” – dāvana katram skolēnam

Skolas somas īstenotāji ir Latvijas Kultūras ministrija, kas sadarbībā ar Izglītības ministriju, Rīgas domi un Latvijas 100 – gades biroju šo projektu dāvina Latvijas 100. dzimšanas dienā katram Latvijas skolēnam.

LASĪT VAIRĀK
07 / 09
Latvijas ainavu dārgumu sarakstā arī Tērvetes parka ainava ar pilskalnu

5. septembrī Jelgavā notika reģionālās izstādes “Latvijas ainavu dārgumi”atklāšana un diskusija.

Latvijas ainavu dārgumu sarakstā iekļauti 50 nozīmīgākie Latvijas ainavu dārgumu objekti, kuri noskaidroti sabiedrības balsojuma un Ainavu ekspertu padomes vērtējuma rezultātā.

Lepojamies, ka  Tērvetes parka ainava ar pilskalnu arī ir iekļauta Latvijas ainavu dārgumu sarakstā.

LASĪT VAIRĀK
06 / 09
Komandas sastāvā Kristapam Mierlaukam sudrabs pasaules čempionātā

Augusta sākumā Latvijā norisinājās pasaules čempionāts orientēšanās sportā. Skrejošie orientieristi sacentās Rīgā un Siguldas apkaimē, taku orientieristi – Daugavpilī. Par lielu pārsteigumu parūpējās Latvijas taku orientieristu izlase, izcīnot sudraba medaļas stafetē. Pirmo etapu Latvijas izlasē pieaugušajiem veica piecpadsmitgadīgais Dobeles kluba “TSK Sprīdītis” pārstāvis, Annas Brigaderes pamatskolas 9. klases audzēknis Kristaps Mierlauks. Pasaules čempionātā no pirmās vietas (Norvēģija) Latvijas komandu šķīra vien 34 sekundes, bet 3. vieta (Somija) apsteigta par 15 sekundēm. Lepojamies!

LASĪT VAIRĀK
05 / 09
No sirds lepojamies ar Augstkalnes vidusskolas absolventes Alises Misules sasniegumiem!

Tērvetniece, LLU Pārtikas tehnoloģiju fakultātes 4. kursa studente  Alise Misule, savā studiju bakalaura programmā “Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība” pēc brīvas iniciatīvas izstrādāja zinātniski pētniecisko darbu “Mazpulki Latvijā 1918.-2018”, ar kuru vienlaikus pieteicās LLU izsludinātajai Kārļa Ulmaņa stipendijai. Alises  darbs tika atzīts par vienu no četriem labākajiem darbiem, kas viņai garantēja bijušā Latvijas Valsts un Ministru prezidenta Kārļa  Ulmaņa izcilnieka stipendiju 2018./2019. mācību gadam. Lepojamies!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM