Trešdiena, 8. Aprīlis | Dana, Dans, Danute, Edgars
31 / 03
Kā vecākiem sarunāties ar bērniem par Corona vīrusu?

Kas jāzina bērnu vecākiem? Izlasi, jo bērni un pusaudži nopietni reaģē uz vecāku un pieaugušo emocijām. Vecāku un pieaugušo miers un pārliecība var būt labākais atbalsts bērniem vīrusa uzliesmojuma laikā. Katrs bērns un pusaudzis stresa situācijās reaģē atšķirīgi.

30 / 03
Aicinām skolēnu vecākus saņemt ēdināšanas pabalstu!

Tērvetes novada dome ar 2020. gada 26. marta lēmumu Jums rod iespēju, uzrakstot iesniegumu, saņemt ēdināšanas pabalstu pārtikas produktu iegādei par laika periodu no 2020. gada 23. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim. Informācijai pievienotas iesniegumu veidlapas. Aicinām skolēnu vecākus būt atsaucīgiem!

27 / 03
Tērvetes novada pašvaldībā tiek pārtraukta klientu apkalpošana klātienē!

No 17. marta līdz 14. aprīlim  pašvaldība iedzīvotājus aicina tikai nepieciešamības gadījumā sazināties ar speciālistiem telefoniski vai ar e-pasta starpniecību! Ievērosim  visus iespējamos piesardzības pasākumus valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā!  Būsim saprotoši un atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā! IEGAUMĒ!!! Ja esat bijis ārzemēs, pašizolācija uz 14 dienām ir obligāta!

27 / 03
No 27. marta tiks ierobežots pasažieru skaits vienā autobusā, tādējādi nodrošinot lielāku distanci starp pasažieriem

Uz ārkārtējās situācijas laiku reģionālajos maršrutos tiks ierobežots pārvadāto pasažieru skaits vienā autobusā, tādējādi nodrošinot lielāku distanci starp pasažieriem. Plānots, ka autobusā katra otrā sēdvieta, kuru nedrīkstēs ieņemt, būs iezīmēta. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus rūpīgi izvērtēt sava brauciena nepieciešamību sabiedriskajā transportā!

25 / 03
Iesniedz dokumentus attālināti ar e – parakstu

Piesakies un saņem eParakstu vai sāc izmantot savu eID karti, ja tā ir aktīva!

24 / 03
Vai vecāki vienmēr pajautā bērnam atļauju publiskot viņa foto?

Vecāku vēlme dalīties ar bērna ikdienas piedzīvojumiem varētu pastiprināties laikā, kad ģimenes ārkārtas situācijas dēļ spiestas ievērojami vairāk laika pavadīt kopā. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bērna fotogrāfiju un video publicēšana tiešsaistē vienmēr ir nopietni jāapsver. Samsung Skola nākotnei eksperti apkopojuši piecus jautājumus, kurus vecākiem vajadzētu uzdot pirms ievietot bērna foto vai video kādā sociālās tīklošanās vietnē.

23 / 03
Par attālināta mācību darba organizēšanu Annas Brigaderes pamatskolā

Informācija pedagogiem, skolēniem un viņu vecākiem mācību procesa vadīšanai un organizēšanai attālināti! VADĀMIES PĒC IERAKSTIEM E – KLASĒ, nepieciešamības gadījumā sazināmies telefoniski un VISI KOPĀ ESAM ATBILDĪGI!

NĀKAMAIS