Pirmdiena, 23. Novembris | Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
17 / 11
Sveicam Latvijas 102. dzimšanas dienā!

No sirds sveicam Jūs Latvijas 102. dzimšanas dienā!

Lai gaiša un mierīga šī svētku diena!

09 / 11
Ar rīkojumu tiek noteikti ierobežojoši pasākumi Tērvetes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbībā

Saskaņā ar Ministru kabineta  2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”  visā valsts teritorijā  no 2020. gada 9. novembra līdz  6. decembrim ir izsludināta  ārkārtējā situācija, nosakot virkni ierobežojošu pasākumu. Sākot ar 9. novembri Tērvetes novada domē un pagastu pārvaldēs tiek pārtraukta klātienes pakalpojumu sniegšana. Pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti vai pēc pieraksta.

02 / 11
Piešķirts ēdināšanas pabalsts pārtikas produktu iegādei attālināto mācību laikā

Pabalsts tiek piešķirts 7.-12. klašu izglītojamajiem, kuri apgūst pamatizglītības programmu Tērvetes novada izglītības iestādēs, kā arī  izglītojamajiem,  kuri  apgūst  pamatizglītības programmu  citu  pašvaldību vispārējās izglītības  iestādēs  un  kuru  deklarētā  un  faktiskā  dzīves  vieta  ir  Tērvetes  pašvaldības administratīvajā  teritorijā, kā arī izglītojamajiem no daudzbērnu  ģimenēm, kuri apgūst vispārējās vidējās  izglītības programmu  no 10. līdz 12. klasei citu pašvaldību vispārējās vidējās izglītības iestādēs un kuru deklarētā un faktiskā dzīves vieta ir Tērvetes pašvaldības administratīvajā teritorijā.

02 / 11
Paziņojums par jaunizveidojamā Dobeles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu

Saskaņā ar Auces, Dobeles un Tērvetes novada pašvaldību deputātu kopsapulces 2020.gada 29.oktobra lēmumu “Par jaunizveidojamā Dobeles novada vēlēšanu komisijas locekļu skaitu un komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu”: Dobeles novada vēlēšanu komisija 2021. gada pašvaldību vēlēšanām ir noteikta 9 locekļu sastāvā; Dobeles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņš ir 2020. gada 16. novembris. Informācijas atvērumā lasi paziņojumu un komisijas kandidātu pieteikšanas kārtību.

28 / 10
Līdz 15. novembrim pagarinātas attālinātās mācības 7. – 12. klašu skolēniem

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, līdz 15. novembrim nolemts pagarināt attālinātās mācības 7.-12. klašu skolēniem, kā arī interešu izglītībai noteiktos ierobežojumus, tā pēc otrdienas, 27. oktobra, Krīzes vadības padomes un Ministru kabineta kopsēdes informējis ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

26 / 10
Izmaiņas sporta jomā un ierobežojumi interešu izglītībā

Izglītības un zinātnes ministrija vērš uzmanību, ka ierobežojumi pārsvarā noteikti tikai uz 3 nedēļām! Ja būsim atbildīgi, pavisam drīz atgriezīsimies ierastajā režīmā.

26 / 10
Pēc skolēnu brīvlaika 7.-12.klašu skolēni vienu nedēļu mācīsies attālināti

No 2020. gada 26.oktobra līdz 30.oktobrim izglītības iestādēs pamatizglītības un vidējās izglītības programmu apguve 7.–12. klasē notiks attālināti – to paredz 2020.gada 13.oktobrī, valdībā pieņemtie grozījumi MK noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

NĀKAMAIS