Svētdiena, 12. Jūlijs | Indriķis, Ints, Namejs
02 / 07
Ministru kabinets no 1. jūlija samazina atsevišķus Covid-19 izplatības ierobežojumus

Ministru kabinets 30. jūnijā pieņēma lēmumu par atsevišķu Covid-19 izplatību ierobežojošu pasākumu daļēju samazināšanu, ņemot vērā, ka ir stiprināta veselības aprūpes sistēma un epidemioloģiskās drošības pasākumu rezultātā Latvijā saslimstība ar Covid-19 ir samērā zema. Infekcijas izplatība tiks monitorēta arī turpmāk un situācijas pasliktināšanās gadījumā ierobežojumi tiks atjaunoti.

22 / 06
Priecīgus un siltus Līgo svētkus un skanīgu Jāņu dienu!

Ņem spēku no Jāņu gaismas,

Kas pakalnos gaiši spīd!

Priecīgus un siltus Jums Līgo svētkus un skanīgu Jāņu dienu!

12 / 06
Kā rīkoties krīzes gadījumā

Krīzes situācijā ikdienas dzīve kardināli mainās, jo var nebūt pieejami kritiskie pakalpojumi – elektrība, gāze, apkure, komunālie pakalpojumi, internets un mobilie sakari. Var nestrādāt veikali un benzīntanki, nedarboties bankomāti un maksājumu kartes. Varētu tikt  apgrūtināta ārstniecības iestāžu un glābšanas dienestu darbība.

Krīzes situācijā atbildīgie dienesti un bruņotie spēki īstenos apdraudējuma pārvarēšanas pasākumus, tāpēc ikvienam jābūt spējīgam noturēties pirmās krīzes dienas – vismaz 72 stundas.

10 / 06
NVA organizētie skolēnu nodarbinātības pasākumi šovasar notiks

Skolēni pasākumam varēs reģistrēties elektroniski NVA tīmekļvietnē. No 10. jūnija reģistrācija sākas Latgales reģionam, no 11. jūnija – Vidzemes reģionam. Darbam Rīgas reģionā varēs pieteikties no 12. jūnija, savukārt Kurzemes un Zemgales reģionos reģistrēšanās sāksies 13. jūnijā.

28 / 05
TĒRVETES NOVADA SPORTA HALLĒ DARBĪBU ATSĀK TRENAŽIERU ZĀLE

Lūgums pievērst uzmanību trenažieru zāles darbības laikiem un noteikumiem!

25 / 05
LVM dabas parkā Tērvetē atklāts Baltijā lielākais tīklu parks un Tērvetes Tarzāna parks

Sākot ar 23. maiju ikvienam apmeklētājam ir iespēja gūt piedzīvojumus Tērvetes Tarzāna parkā, kas ir piemērots visām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem un pārteidz ar kokos izveidotām 8 šķēršļu trasēm, kurās ir vairāk nekā 100 dažādu šķēršļu. Trases izvietotas no 1 līdz 10 metru augstumā virs zemes. Savukārt, blakus Tērvetes Tarzānam interesenti atradīs lielāko tīklu parku Baltijā – Tērvetes tīklu parku. Tīklu parka trases veidotas kokos aptuveni 6 metru augstumā, un tajās var baudīt aizraujošas pastaigas ­– divu līmeņu labirintu, batutus, bumbu laukumus, tīklu torni, un namiņus kokos augstu virs zemes. Esi laipni gaidīts uz jauniem piedzīvojumiem Tērvetē!

21 / 05
Tērvetes novada pašvaldība ārkārtas situācijas laikā skolēniem nodrošina pārtikas pakas un ēdināšanas pabalstus

Turpinoties ārkārtējai  situācijai, pārtikas pakas tiks nodrošinātas arī turpmāk par periodiem no  5. – 15. maijam un par periodu  no 18. – 29. maijam. Tās tiek sagatavotas atbilstoši datiem, ko sniedz Sociālais dienests par daudzbērnu, trūcīgajām un maznodrošinātajām  ģimenēm, kuru deklarētā dzīves vieta ir Tērvetes novadā. Visiem  pārējiem izglītojamajiem atbilstoši saņemtajam iesniegumam  joprojām tiek piešķirts  Tērvetes novada pašvaldības ēdināšanas pabalsts pārtikas produktu iegādei par laika periodu no 5. – 29. maijam.

NĀKAMAIS