Otrdiena, 24. Aprīlis | Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
LASĪT VAIRĀK
18 / 04
28. aprīlī – Nāc un piedalies Lielajā Talkā!

Lielā Talka norisināsies vienlaicīgi visā Latvijā, par tās vadmotīvu izvēlēts sauklis “MAINĀM LATVIJU! MAINĀMIES PAŠI!”, tā atgādinot, ka pārmaiņas mums visapkārt iespējamas tikai tad, ja mēs paši tās vēlamies. Atcerēsimies, ka Tērvetes novads ir tūristu iecienīta vieta Latvijas kartē, tādēļ paskatīsimies uz savu tuvāko apkārtni arī viesu acīm! Talkojam – 21. aprīlī Bukaišos, 25. aprīlī – Augstkalnē, 28. aprīlī – Tērvetē un LVM dabas parka Tērvetē teritorijā.

 

LASĪT VAIRĀK
09 / 04
Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti

Publiskajai apspriešanai tiek nodoti Tērvetes novada plānošanas dokumentu projekti: Tērvetes novada Attīstības programma 2018.-2024.gadam un Tērvetes novada Teritorijas plānojums. Publiskās apspriešanas sanāksme- 2018. gada 26. aprīlī pl. 11:00  Tērvetes novada kultūras namā.

LASĪT VAIRĀK
31 / 03
TV spēlē”Gudrs, vēl gudrāks” startē Karlīna Veide no Augstkalnes vidusskolas 12. klases

Savā pieredzē dalās Augstkalnes vidusskolas 12. klases skolniece Karlīna Veide: ” Lai arī spēli beidzu 4. vietā, tas mani nesarūgtināja,  jo gūtā pieredze šādā erudīcijas spēlē ir ļoti nozīmīga.”

LASĪT VAIRĀK
31 / 03
Kopā sauli ritinājām!

Š.g. 29. martā Tērvetes novada kultūras namā notika Tērvetes novada izglītības iestāžu interešu izglītības pulciņu koncerts – skate. 6. aprīlī Augstkalnes vidusskolā savus talantus demmonstrēs teātra pulciņu dalībnieki, savukārt 13. aprīlī uz Tērvetes novada kultūras nama skatuves kāps skolu pirmsskolas izglītības grupu audzēkņi no “Sprīdīša” un “Zvaniņiem”. Uz tikšanos!

LASĪT VAIRĀK
30 / 01
Pirmsskolas izglītības grupa “Zvaniņi” izzinās meža noslēpumus

Š.g. 1. februārī Augstkalnes vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas “Zvaniņi” mazuļi tiksies ar LVM Dabas parka Tērvetē vides speciālistiem, lai izzinātu, kas notiek mežā.

LASĪT VAIRĀK
30 / 01
Vecāku diena Augstkalnes vidusskolā

Aicinām Augstkalnes vidusskolas audzēkņu vecākus izmantot šo iespēju, lai tiktos ar skolotājiem individuālās sarunās par savu bērnu sasniegumiem.

LASĪT VAIRĀK
29 / 01
Skolēnu vecākiem piedāvājam semināru par pusaudžu atkarības pazīmju agrīnu atpazīšanu

Š.g. 14. februārī pl. 16.00 seminārs plānots Annas Brigaderes pamatskolā un 15. februārī pl. 18.00 seminārs plānots Augstkalnes vidusskolā. Seminārus vadīs psiholoģe psihoterapeite Benita Griškevičanārs. Uz tikšanos!

NĀKAMAIS
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *