Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo
03 / 09
Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde piedalīsies militārajās mācībās “Namejs 2021” Dobelē, Tērvetē, Aucē un Tukumā

Militāro mācību aktīvā fāze notiks  no 8. līdz 12. septembrim Dobelē, Tērvetē, Aucē un Tukumā. Šai laikā plānots, ka pa autoceļiem pārvietosies bruņoto spēku militārā tehnika, karavīri un zemessargi. Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem pārvietošanās īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties mācību laikā. Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

03 / 09
2021./2022. mācību gada Zinību dienā atkalsatikšanās klātienē

Kopumā 392 mazuļi un skolēni ar lielu atkalsatikšanās prieku 1. septembrī – Zinību dienā durvis vēra Annas Brigaderes pamatskolā ( 133 skolēni) un pirmsskolas izglītības grupā “Sprīdītis” ( 94 mazuļi), kā arī Augstkalnes pamatskolā (119 skolēni) un pirmsskolas izglītības grupā “Zvaniņi” (46 mazuļi).

31 / 08
Dobeles novada mājas lapa

.

27 / 08
Ceļā uz Annas Brigaderes 160. jubileju

1. oktobris ir Annas Brigaderes dzimšanas diena. Pirmais pasākums, kas veltīts skaistajam notikumam, jau ir ceļā pie jums.

24 / 08
Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” piešķirtā naudas balva ieguldīta bērnu aktīvās atpūtas laukumu paplašināšanai Tērvetes pagastā

Š.g. 18. augustā Tērvetes pagasta Kroņauces ciemata bērnu rotaļlaukumā tika atklāts jauns rotaļlaukuma elements – vingrošanas komplekss, savukārt sporta stadionā bērnu aktīvās atpūtas zonā tika atklāta rotaļu tīkla iekārta. Jaunie atpūtas objekti bērniem turpmāk vēstīs, ka Sabiedrības integrācijas fonda organizētajā konkursā līdz šim bijusī Tērvetes novada pašvaldība Zemgales plānošanas reģionā ieguva titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”. Ar lepnumu par komandā kopīgi padarīto darbu un iegūto titulu konkursā visus pasākumā uzrunāja un rotaļelementus kopā ar mazuļiem atklāja bijusī Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika.

19 / 08
Augusts ar īpašajām nedēļas nogalēm LVM dabas parkā Tērvetē turpinās!

Par godu literātes Annas Brigaderes 160. jubilejai visu augusta mēnesi LVM dabas parkā Tērvetē nedēļas nogalēs notiek īpašas vides stāstu dienas. Svētdien, 22. augustā, vides stāstu diena “Sprīdīša vārda diena”.

12 / 08
IZMAIŅAS veicot maksājumus i-bankā

Veicot maksājumus par NĪN, par komunālajiem pakalpojumiem un par pirmsskolas izglītības grupā saņemtajiem ēdināšanas pakalpojumiem, kā MAKSĀJUMA SAŅĒMĒJU norādīt TĒRVETES ADMINISTRĀCIJA. Citas izmaiņas šobrīd rekvizītos nav.

NĀKAMAIS
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730