Sestdiena, 23. Februāris | Almants, Haralds
Draudziņu diena pie Runča Herkulesa

Š.g. 21. februārī Runcis Herkuless pie sevis bija aicinājis lielus un mazus draudziņus gan no Dobeles un Penkules, gan no Augstkalnes un Tērvetes. Draudziņu dienā ikvienam bija iespēja demonstrēt savas mūzikas instrumentu spēlēšanas prasmes, kuras par labām atzina pat Dobeles mūzikas skolas audzēkņi.

LASĪT VAIRĀK
Tērvetes novada domē ēnoja četri skolu jaunieši

Š.g. 13. februārī notikušajā Ēnu dienā arī Tērvetes novada domē viesojās ”ēnas”. 5. klases skolēni Anna, Laura un Kristers no Vilces pamatskolas bija izvēlējušies ēnot Tērvetes novada domes priekšsēdētāju Daci Reiniku, savukārt 9. klases skolēns Kristaps no Annas Brigaderes pamatskolas ēnoja pašvaldības IT speciālistu.

Puteņu un gaismas stāsti LVM dabas parkā Tērvetē

Ziemas pēdējais mēnesis LVM dabas parkā Tērvetē ienācis ar vides stāstiem: “Putenim pa pēdām” un “Sveķainis, svece un citi”.

Izskanējis Žetonu vakars Augstkalnes vidusskolā

Š.g. 8. februārī mājīgajā un vienlaikus tik svinīgajā Augstkalnes vidusskolas zālē Žetonu vakarā pulcējās 11 topošie Augstkalnes vidusskolas absolventi, viņu vecāki un skolas darbinieku kolektīvs.

LASĪT VAIRĀK
Danci veda liels un mazs

Š.g. 25. janvāra vakarā Annas Brigaderes pamatskolā notika deju koncerts, uz kuru bija sapulcējies neparasti liels skaits dažāda vecuma dejotāju un viņu vecāki.

LASĪT VAIRĀK
Dabas parka vides izziņas nodarbība pirmsskolas izglītības grupās “Sprīdītis”

LVM dabas parka Tērvetē vides izglītības speciālistes viesojās Tērvetes novada pirmsskolas izglītības grupās “Sprīdītis” ar vides izglītības programmu “Izzini mežu”. Mazuļu grupas no 4 – 6  gadu vecumam tikās ar gādīgo Meža māti un zinošo Žagatiņu nodarbībā “Mežs ziemā”.

Nodarbību cikls jauniešiem Augstkalnes vidusskolā

ESF projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” ietvaros 7. un 15. februārī norisināsies izglītojošu nodarbību kopums pusaudžiem (8.-9.klase) par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām

NĀKAMAIS