Ceturtdiena, 19. Oktobris | Drosma, Drosmis, Elīna
11 / 10
10. klašu skolēni tiks iecelti vidusskolēnu godā

Š.g. 13. oktobrī Augstkalnes vidusskolas 10. klašu godā tiks iecelti jaunie vidusskolēni. Paākumā viņiem būs tas gods tikties ar Oskara balvas ieguvējiem.

11 / 10
Aicinām pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumiem!

Novērtēt un godināt personu ieguldījumu Tērvetes novada attīstībā, nozīmīgu darbību saimnieciskajā, sabiedriskajā un publiskajā sektorā un novada atpazīstamības veidošanā, kā arī nopelnus citās novadam nozīmīgās darbības jomās. Ierosinājumus lūdzam iesniegt pagastu pārvaldēs vai novada domes sekretārei līdz 17.oktobrim.

03 / 10
Nāc un piedalies Ideju forumā!

Tērvetes novada Attīstības programmas 2018. – 2024. gadam izstrādes ietvaros š.g. 9. oktobrī pl. 14.00 Tērvetes novada domē tiek organizēts Ideju forums ar mērķi sniegt savas idejas un priekšlikumus turpmākai un veiksmīgai mūsu pašvaldības attīstībai. Nāc un piedalies!

03 / 10
Tērvetes novadā sumināja čempionus handbolā

Komandu puiši 2016./ 2017. gada sezonā kļuvuši par absolūtajiem uzvarētājiem handbolā gan Latvijas Jaunatnes olimpiādē “Cēsis 2017”, gan Jaunatnes čempionātā savās vecuma grupās. Lai jauniešiem un viņu trenerei Linda Karlovičai teiktu īpašu  paldies par izcilajiem sasniegumiem, uz sumināšanas pasākumu visus aicināja Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika.

Skolotāju dienai veltīts pasākums Augstkalnē

Š.g. 6. septembrī ikviens Tērvetes novada skolotājs, gan tāds, kas ikdienā veic šo grūto un atbildīgo darbu, gan tāds, kas joprojām sirdī jūtas pedagogs, kaut darba gaitas vairs nav saistītas ar skolu, tiek mīļi aicināts piedalīties īpaši Jums veltītā Skolotāju dienas pasākumā. Jūsu ikdiena nav iedomājama bez kolektīvu atbalsta cilvēkiem, tādēļ laipni aicināti un mīļi gaidīti visi skolu darbinieki! Mūsi vakara viešņas – Ira un Rūta Dūdumas. Uz tikšanos!

02 / 10
13. oktobrī Tērvetes novada kultūras namā izrāde bērniem

13. oktobrī pl. 11.00 Tērvetes novada k/n leļļu izrāde bērniem un vecākiem SARKANGALVĪTE UN VILKS, Ieejas maksa EUR 2 . Lelles veidojuši animācijas studijas Avārijas Brigāde mākslinieki  Izrādes garums: 50 min

Sarkangalvīte nav parasta meitene. Viņa prot karatē, dzied un mācās svešvalodas. Mežā Sarkangalvītei ir daudz draugu, par kuriem viņa rūpējas un kurus aizstāv. Bet kāpēc ceļš pie vecmāmiņas izrādās tik noslēpumu pilns? Un no kā tad mežā visi īsti baidās? To jūs uzzināsiet jaunajā leļļu izrādē.

28 / 09
28. septembrī atklājām atjaunoto valsts ceļa posmu Tērvetē, tiltu pār Tērvetes upi un atjaunotās autobusu pieturvietas

2017. gada 28. septembrī  pie Latvijas valsts mežu dabas parka  Tērvetē  notika oficiāla atjaunotā ceļa posma Tērvetē,  atjaunoto autobusu pieturvietu  un tilta pār Tērvetes upi  atklāšana. Svinīgajā pasākumā piedalījās satiksmes ministrs Uldis Augulis, VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un būvnieki.

NĀKAMAIS
  e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv