Ceturtdiena, 14. Decembris | Auseklis, Gaisma
19 / 11
Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību ir parakstīta

Latvijas dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā  2017. gada 17. novembrī Tērvetes novadā tika parakstīta Vienošanās par sadarbību starp Singureņ pašvaldību (Moldovas Republika) un Tērvetes novada pašvaldību.

14 / 11
Starpnovadu skolu administrāciju pārstāvju pieredzes apmaiņas seminārs Baltkrievijā

Oktobra mēneša izskaņā un novembra sākumā Tērvetes novada skolu direktoru vietniecēm izglītības jomā Valentīnai Ciganovičai no Augstkalnes vidusskolas un Maijai Klāsupai no Annas Brigaderes pamatskolas bija iespēja piedalīties pieredzes apmaiņas seminārā Baltkrievijā, kuru organizēja Dobeles Valsts ģimnāzija sadarbībā ar Dobeles novada Izglītības pārvaldi.

13 / 11
Tērvetes novada pašvaldība godināja savus cilvēkus

Tērvetes novada pašvaldības augstākais apbalvojums ATZINĪBAS RAKSTS saskaņā ar domes 2017. gada 26.oktobra lēmumu piešķirts: LVM dabas parka Tērvetē projektu vadītājam Normundam Namniekam, Vides pulciņa vadītājai Skaidrītei Urbānei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas audzinātājai Svetlanai Hartmanei, ģimenes ārstei Marutai Dosbergai, ārsta palīgiem Intai Lasenbergai un Ivetai Cēsniecei, SAC “Tērvete” Bērnu nodaļas aprūpētājai Sarmītei Glaudiņai. Apbalvojumi tika pasniegti  svinīgā ceremonijā 2017. gada 17. novembrī Tērvetes novada kultūras namā.

27 / 10
Svinēsim Dievaines jeb godināsim savas dzimtas senčus Veļu laikā

Godināsim savas dzimtas senčus stāstos un dziesmās. Godināsim arī novada izcilos cilvēkus.

27 / 10
Annas Brigaderes pamatskolas delegācijas vizīte Slovēnijā

Erasmus+ projekta „EkoAktīvs” ietvaros oktobra pirmajā nedēļā Annas Brigaderes pamatskolas komanda – angļu valodas skolotāja Evita Deičmane, skolotāja Sandra Geislere, 6.klases puiši Niks Kaufmanis un Eduards Tutiņš, kā arī šī projekta koordinatore Maija Klāsupa – cītīgi sagatavojusi projekta mājas darbus, devās uz Toneta Pavčka pamatskolu Slovēnijas pilsētā Mirna Peč, lai piedalītos slovēņu komandas sagatavotajās ekonedēļas aktivitātēs.

21 / 10
Aizvadīta Putras diena Annas Brigaderes pamatskolā

Putras dienā diskutējām ne tikai par veselīgiem ēšanas paradumiem, bet degustējām trīs ļoti garšīgi pagatavotas putras. Par Annas Brigaderes sākumskolas skolēnu Putruputru tika izvēlēta Rīsu pārslu biezputra.

11 / 10
10. klašu skolēni tiks iecelti vidusskolēnu godā

Š.g. 13. oktobrī Augstkalnes vidusskolas 10. klašu godā tiks iecelti jaunie vidusskolēni. Paākumā viņiem būs tas gods tikties ar Oskara balvas ieguvējiem.

NĀKAMAIS