Otrdiena, 28. Marts | Ginta, Gunda, Gunta
Marts
Piektdiena
Teātra izrāde Tērvetes kultūras namā – Martina Valzera luga “Kauja četrās sienās “

Ieejas maksa – EUR 5,50 , pensionāriem – EUR 3,- .

KURSĒS AUTOBUSS: 18.00 – Bukaisu pagasta pārvalde, 18.10 – Augstkalnes pagasta pārvalde, 18.30 – Kroņauce.

Ir iespēja būt par aculieciniekiem kādam cīkstiņam, par kuru uzreiz ir skaidrs, ka uzvarētāju nebūs. Tā ir vācu dramaturga Martina Valzera luga Kauja četrās sienās (tulkojusi Astra Moora), ko Kristīnes Klētnieces režijā piedāvā aktieri Dace Makovska un Leons Leščinskis.

Šis ir divu profesionālu aktieru neatkarīgs projekts, kas tapis režisores Kristīnes Klētnieces vadībā. Kauja četrās sienās ir luga par laulātu pāri, kas pavadījis kopā divdesmit gadus. Bērni izauguši, ģimenes draugi ne vien šķīrušies, bet arī izraudzījušies citas otrās puses. Vārdu sakot, dzīve beidzot piespiedusi divus cilvēkus… sākt sarunāties un saprast, kas viņiem bijis vai ir, vai būs kopīgs. Kā parasti tādās situācijās, patiesība ir reizē traģiska un smieklīga: rūpīgi zem paklāja paslaucītie mazie laulības dzīves noslēpumi tumsā izauguši par īstiem monstriem. Bet vienlaikus šādas kaujas ļauj saskatīt, ka blakus ir dzīvs cilvēks, nevis ērta mēbele.

Dace Makovska un Leons Leščinskis ir bijuši ilggadīgi skatuves partneri Liepājas teātrī, turklāt abi ir Oļģerta Krodera audzēkņi. Dace Makovska ilgus gadus bijusi Liepājas teātra vadošā aktrise, pēc aiziešanas uz Rīgu piedalījusies dažādos projektos, kā arī vadījusi profesionālo aktieru atbalsta fondu, kas rūpējas par vientuļo pensionēto skatuves mākslinieku mūža nogali. Leons Leščinskis joprojām ir viens no Liepājas skatuves mākslas pilāriem.

ATPAKAĻ UZ VISIEM PASĀKUMIEM
KALENDĀRS