Trešdiena, 19. Septembris | Muntis, Verners
Sestdiena
filma “Nameja gredzens” Tērvetes novada KN

Ieejas maksa– 3,- eiro

Filma ir angļu valodā ar tulkojumu (voice over) divās balsīs latviski

Līdz 12 g.v. – neiesakām (filmā ir daudz kauju ainu)

Scenārija autori: Aigars Grauba, Max Kinings (Lielbritānija)

Režisors: Aigars Grauba

Filma “Nameja gredzens” ir leģenda par 13. gadsimtu, kad bagātās un varenās baltu pagānu zemes kļūst par iekārojamu mērķi Romai. Īpaši Zemgale, kura kontrolē tirdzniecības ceļus un nekad nepakļaujas nevienam. Pāvesta bastards Maksis ir gatavs iesaistīties cīņā par iespēju valdīt Zemgalē. Nodevīgi tiek noindēts valdnieks Viesturs. Taču varas gredzens un tiesības valdīt tiek jaunajam Namejam. Pieredzes trūkumam un nodevībai Namejs liek pretī drosmi. Vai Namejs un viņa tauta kļūs par leģendu?

“Nameja gredzens” runā par vērtībām, ko svarīgi apzināties ikvienam. Tās veido mūsu nacionālo pašapziņu un izceļ unikālo brīvības kodu, ar ko varam lepoties. Filma nav vēsturiska rekonstrukcija, bet asu piedzīvojumu pilna leģenda.

ATPAKAĻ UZ VISIEM PASĀKUMIEM
KALENDĀRS