Pirmdiena, 2. Oktobris | Ilma, Skaidris
5

Viesnīca, restorāns, alus darītava “Zoltners”

Viesnīca “Zoltners” apdzīvo pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados būvētu privātmāju un saglabājusi tās silto, mājīgo gaisotni. Viesnīcas pirmajā stāvā pieejami  ērti numuri, kas sniedz visu nepieciešamo harmoniskai atpūtai – no augstvērtīga dizaina iekštelpās līdz brīnišķīgam skatam pa logu. Savukārt ēkas otrajā stāvā mājvietu raduši  plašāki apartamenti, kas piemēroti gan ģimenei, gan klusumu alkstošam vientuļniekam. Apartamenti iekārtoti, domājot, lai viesis var šeit justies kā mājās, baudot ” Zoltnera” atmosfēru arī ilgāku laiku. Kopā viesnīcā “Zolners” ir 13 numuriņi, t.sk. 5 apartamentu numuri.

Gardu maltīti var ieturēt līdzās esošajā restorānā. Dabiskums un nesamākslotība ir “Zoltners” ēdienkartes būtiskākie elementi, kas apvienojumā ar šefpavāra Naura Malāhova aizrautīgo pieeju rada Ziemeļeiropai raksturīgas garšu kombinācijas un atklāj aizvien jaunas vietējo produktu garšu nianses.

“Zoltners” Alus darītava piedāvā trīs oriģinālas alus šķirnes, ideālas baudīšanai kopā ar ēdienu. Pašu radītas, no grauda līdz kausam. “Zoltners” atmosfēra ir baudāma ne vien vienatnē vai šaurā lokā, bet arī plašākā pasākumā kopā ar kolēģiem, draugiem un ģimeni.

Kamīnzāle ir izcila vide mājīgiem ģimenes svētkiem, Lielā zāle ļauj pulcēt līdz 50 viesiem, bet periodā no maija līdz septembrim Zoltners Vasaras šķūnis ir lieliska vieta svinībām 100 viesiem. Viesnīca Zoltners piedāvā naktsmītnes 60 viesiem.

 

Viesnica Zoltners Restorāns "Zoltners"

 

 

Cena: 75 – 90 EUR/numuriņš 2 personām, iespējama papildvieta.

Adrese: “Zoltners” Kroņauce, Dobeles novads

GPS 56.497601, 23.306069

Tālr. 27331108

www.zoltners.lv

/    
DALIES:      
ATPAKAĻ UZ KARTI
OBJEKTU KATEGORIJAS