Ceturtdiena, 1. Oktobris | Lāsma, Zanda, Zandis
5

Viesnīca, restorāns, alus darītava “Zoltners”

Viesnīca “Zoltners” apdzīvo pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados būvētu privātmāju un saglabājusi tās silto, mājīgo gaisotni. Viesnīcas pirmajā stāvā pieejami četri ērti numuri, kas sniedz
visu nepieciešamo harmoniskai atpūtai – no augstvērtīga dizaina iekštelpās līdz brīnišķīgam skatam pa logu. Savukārt ēkas otrajā stāvā mājvietu raduši arī divi plašāki apartamenti, kas
piemēroti gan ģimenei, gan klusumu alkstošam vientuļniekam. Apartamenti iekārtoti, domājot, lai viesis var šeit justies kā mājās, baudot ” Zoltnera” atmosfēru arī ilgāku laiku.

Gardu maltīti var ieturēt līdzās esošajā restorānā. Dabiskums un nesamākslotība ir “Zoltners” ēdienkartes būtiskākie elementi, kas apvienojumā ar šefpavāra Naura Malāhova aizrautīgo pieeju rada Ziemeļeiropai raksturīgas garšu kombinācijas un atklāj aizvien jaunas vietējo produktu garšu nianses.

“Zoltners” Alus darītava piedāvā trīs oriģinālas alus šķirnes, ideālas baudīšanai kopā ar ēdienu. Pašu radītas, no grauda līdz kausam. “Zoltners” atmosfēra ir baudāma ne vien vienatnē vai šaurā lokā, bet arī plašākā pasākumā kopā ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. Kamīnzāle būs izcila vide mājīgiem ģimenes svētkiem, lietišķām pusdienām, vai radošām darba sapulcēm. Savukārt Lielā zāle ļauj pulcēt pat 70 cilvēku, kļūstot par vietu koncertiem, mākslas pasākumiem, konferencēm un banketiem.

Viesnica Zoltners Restorāns "Zoltners"

 

 

Cena: 75 – 90 EUR/numuriņš 2 personām, iespējama papildvieta.

Adrese: “Zoltners” Kroņauce, Tērvetes novads

GPS 56.497601, 23.306069

Tālr. 27331108

www.zoltners.lv

/    
DALIES:      
ATPAKAĻ UZ KARTI
OBJEKTU KATEGORIJAS
TĒRVETE - ŽAGARE (1)