Ceturtdiena, 1. Oktobris | Lāsma, Zanda, Zandis
6

LVM Tērvetes ūdenskrātuve

Gleznainā 70 ha lielā ūdenskrātuve, ko apsaimnieko AS „Latvijas valsts meži”, atrodas netālu no Tērvetes sanatorijas, tā  ir makšķernieku un atpūtnieku iecienīta vieta. Tērvetes ūdenskrātuves bagātība ir karpas, kuru krājumi regulāri tiek papildināti. Šeit ir noķerti pat 1,5 kg smagi asari un līdz pat 10 kg smagas līdakas. Makšķerniekiem tiek piedāvātas astoņas laivas, ir izbūvētas vairāk nekā divdesmit laipas, kuras ir izvietotas vienmērīgi gar vienu ūdenskrātuves krastu, kas dod iespēju šeit makšķerēt ne tikai individuāli, bet arī rīkot sacensības. Tērvetes ūdenskrātuvi copētāji iecienījuši ne tikai kā vasaras makšķerēšanas vietu – pēc lielā loma uz zemledus makšķerēšanu šurp dodas arī ziemā.

Tie, kas priekšroku dod aktīvākiem atpūtas veidiem, šeit var iznomāt laivu vai ūdensvelosipēdu izbraukumam pa ezeru, sarīkot volejbola vai basketbola draudzības spēli, kā arī doties garākā pastaigā pa tuvējo apkārtni.  Dambja malā ierīkots ērts kempings, sporta laukumi, atpūtas vietas ar nojumēm, galdiem, soliem, ugunskura un telšu vietām. Putnu novērošanas tornis gādā par ērtībām putnu un dabas vērotājiem.

 LVM Tērvetes ūdenskrātuve

Cenas EUR:
  • SUP-dēļu noma 10.00/1.stunda, katra nākamā 5.00, laivu noma   5.00/stundā,  ūdens velosipēdu noma 6.00/stundā, telts vieta 4.00,   2- vietīgās mājiņas noma no 20.00/diennaktī,   4-vietīgas no 25.00, veļas komplekts 4.50.
  • Pārējās cenas skatīt: http://www.mammadaba.lv/objekti/top-12/tervetes-udenskratuve

Adrese: Tērvete, Tērvetes novads

Tālr. 26115333

tervete@lvm.lv

/    
DALIES:      
ATPAKAĻ UZ KARTI
OBJEKTU KATEGORIJAS
TĒRVETE - ŽAGARE (1)