Ceturtdiena, 1. Jūnijs | Bernedīne, Biruta, Mairita
5

Tērvetes Tarzāna parks – jaunākais no Tarzāna ģimenes –  izveidots, ņemot vērā ilggadējo pieredzi un apmeklētāju atsauksmes. Tērvetes Tarzānā ir deviņas dažādu grūtības līmeņu trases ar vairāk nekā 100 šķēršļiem! Aktīvās atpūtas cienītājiem pieejamas divas zaļās, divas zilās, viena sarkanā un viena melnā trase. Abās grūtākajās trasēs pārbaudījums ir ne vien drosmei, bet arī izveicībai, jo, atrodoties 7-10 metru augstumā virs zemes, jāveic gan brauciens ar velosipēdu, gan Tarzāna lēciens tīklā, gan jāpaļaujas uz savu roku spēku. Melnās trases noslēgumā īpašu adrenalīna devu sniegs lēciens no 10 metru augstuma ar evakuācijas iekārtu.

Tērvetes Tarzāna bērnu parks 3-6 gadus jauniem apmeklētājiem sastāv no trīs trasītēm un izveidots 1-2 metru augstumā. Arī šeit grūtības līmeņi atšķiras, katrā nākamajā trasē iekļaujot sarežģītākus šķēršļus jeb spēles, noslēdzot ar “apbalvojumu” – troses nobraucienu, kas īpaši iepriecina mazos kāpelētājus.

Kopumā Tērvetes Tarzāna parkā ir 7 trošu nobraucieni un garākais no tiem sasniedz 60 metrus.  Šķēršļu parks ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices kompānijas Kanopeo drošības sistēmu, kura nodrošina, ka katrs parka apmeklētājs ir nepārtrauktā sasaistē ar drošības trosi visas konkrētās trases garumā, tas savukārt padarīs drošu visu piedzīvojumu laiku.

Darba laiks: maijs – oktobris, katru dienu 10-20.

Cenas:

Bērni 3-6 gadi 8 eur, 7-10 gadi 12 eur, 11-17 gadi 14 eur, 18+ gadi 18 eur

Biļetes var iegādāties online

https://www.tervete.tarzans.lv/

Adrese: “Tērvetes sils”, Tērvete

GPS: 56.486011, 23.367552

T’ālr. +371 25757744

 

 

/    
DALIES:      
ATPAKAĻ UZ KARTI
OBJEKTU KATEGORIJAS