Pirmdiena, 2. Oktobris | Ilma, Skaidris
3

RESTORĀNS SLĒGTS COVID situācijas sakarā!

Restorāns, alus darītava, viesnīca “Zoltners”

Atrodas Kroņaucē, 5,4 km no Tērvetes dabas parka
Darba laiks: katru dienu no plkst. 11:00 līdz 22:00

Restorāns “Zoltners” piedāvā iespēju baudīt izsmalcinātu maltīti no vienmēr svaigiem sezonas produktiem. Dabiskums un nesamākslotība ir “Zoltners” ēdienkartes būtiskākie elementi, kas apvienojumā ar šefpavāra Naura Malāhova aizrautīgo pieeju rada Ziemeļeiropai raksturīgas garšu kombinācijas un atklāj aizvien jaunas vietējo produktu garšu nianses.
Lai garantētu patīkamu atpūtu, lūdz veikt iepriekšēju rezervāciju.

“Zoltners” Alus darītava piedāvā trīs oriģinālas alus šķirnes, ideālas baudīšanai kopā ar ēdienu. Pašu radītas, no grauda līdz kausam. “Zoltners” atmosfēra ir baudāma ne vien vienatnē vai šaurā lokā, bet arī plašākā pasākumā kopā ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. Kamīnzāle būs izcila vide mājīgiem ģimenes svētkiem, lietišķām pusdienām, vai radošām darba sapulcēm. Savukārt Lielā
zāle ļauj pulcēt pat 70 cilvēku, kļūstot par vietu koncertiem, mākslas pasākumiem, konferencēm un banketiem.

Viesnīca “Zoltners” apdzīvo pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados būvētu privātmāju un saglabājusi tās silto, mājīgo gaisotni. Viesnīcas pirmajā stāvā pieejami četri ērti numuri, kas sniedz visu nepieciešamo harmoniskai atpūtai – no augstvērtīga dizaina iekštelpās līdz brīnišķīgam skatam pa logu. Savukārt ēkas otrajā stāvā mājvietu raduši arī divi plašāki apartamenti, kas piemēroti gan ģimenei, gan klusumu alkstošam vientuļniekam. Apartamenti iekārtoti, domājot, lai viesis var šeit justies kā mājās, baudot ” Zoltnera” atmosfēru arī ilgāku laiku.

Kamīnzāle ir izcila vide mājīgiem ģimenes svētkiem, Lielā zāle ļauj pulcēt līdz 50 viesiem, bet periodā no maija līdz septembrim Zoltners Vasaras šķūnis ir lieliska vieta svinībām 100 viesiem. Viesnīca Zoltners piedāvā naktsmītnes 60 viesiem.

 

 Restorāns Zoltners

Adrese: “Zoltners”, Kroņauce, Tērvetes novads

GPS 56.497601,

Tālr. 27331109

www.zoltners.lv

 

/    
DALIES:      
ATPAKAĻ UZ KARTI
OBJEKTU KATEGORIJAS