Piektdiena, 2. Jūnijs | Emma, Lība
5

Pālena muižas teritorija robežojas ar Tērvetes dabas parku un atrodas līdzās viduslaiku pilsdrupām, un zemgaļu pilskalniem. Tuvumā ir daudzstāvu koka guļbūves XII gs. zemgaļu pils,  RC „Tērvete”, A.Brigaderes muzejs Sprīdīši. Pie muižas ir iespējamas izjādes ar zirgiem vai izbraukumi pajūgos (divjūgā), kamanās.

Muižas ēkas atjaunotajā daļā piedāvājam izbaudīt atpūtu divos 40 kv.m. un 30 kv.m.  studiju tipa apartamentos ar atsevišķām guļamistabām.  Virtuve iekārtota ar visu nepieciešamo maltītes pagatavošanai, produktu uzglabāšanai ir ledusskapis. Atjaunotās muižas krāsnis sniegs dzīvās uguns baudījumu.  Ērtībām – duša. WC. Pieejams bezmaksas WiFi. Ir radio. Varam uzņemt kompānijas  līdz 9 personām.

Āra terase. Piknikam pieejams grils. Pa logiem paveras plašs skats uz bijušo muižas parku ar vairāku simtu gadu veciem ozoliem un liepu figurāliem stādījumiem, un seno muižas apbūvi. Bērnu aktīvām rotaļām parkā ierīkots rotaļu laukums. Ir sporta laukums.

Cenas: 2 personām 59 EUR, papildus vieta 15 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem 7 EUR, par mazuļiem, kuri guļ ar vecākiem nav jāmaksā.

Adrese: “ Sanatorija 2-24”, Tērvete, Tērvetes novads

GPS 56.481554, 23.389951

Tālr. 29297084

www.palenaapartamenti.lv

skalbina@inbox.lv

/    
DALIES:      
ATPAKAĻ UZ KARTI
OBJEKTU KATEGORIJAS