Piektdiena, 20. Septembris | Ginters, Guntra, Marianna
5

AS “TērvetesAL” 

Viesošanās Tērvetes alus darītavā

Viesošanās laikā Latvijā lielākajā daudznozaru lauksaimniecības uzņēmumā jums būs iespēja kļūt par labākiem Tērvetes alus pazinējiem, iepazīties ar alus tapšanas procesu un nobaudīt visas Tērvetes alus šķirnes, kā arī iegādāties īpašos uzņēmuma suvenīrus un alu.

Alus darītava, kurā tiek ražots populārais Tērvetes alus un kvass, interesentu grupām piedāvā iepazīties ar uzņēmuma un alus darītavas vēsturi un darbību šodien, ar alus tapšanas procesu, un nobaudīt visas Tērvetes alus šķirnes kopā ar gardām uzkodām, kā arī iegādāties īpašos uzņēmuma suvenīrus un alu. Grupas uzņem darba dienās un sestdienās no 10.00-18.00, iepriekšēja pieteikšanās. Pasākuma ilgums – 1.5 stundas

Piedāvā telpas semināriem.

Uzņēmuma viesu grupām piedāvā  kompleksās pusdienas uzņēmuma ēdnīcā, maksa – 9.0 EUR no personas. Pusdienu komplektā ietilpst zupa, otrais ēdiens, saldais, maize,sula, ūdens, kafija.

Iepriekšēja pieteikšanās

Cena grupām: 7.00 EUR no personas.

alus

Lielfermas TĒRCES informatīva apskate

Lielferma “Tērces”- lielākais Baltijā, mūsdienu tehnoloģijām aprīkots piena ražošanas komplekss, kura ietilpība ir 3000 slaucamas govis.

Grupas uzņemam darba dienās un sestdienās no 10.00- 17.00 , bet ieteicamais laiks ir no 12.00-13.00 un no 16.00-17.00, jo šajos laikos notiek govju slaukšana karuseļa tipa slaukšanas iekārtā.

Līdzās esošajā zirgaudzētavā tiek piedāvātas izjādes ar zirgiem.

Cena grupām:
– līdz 10 pers.  43.00 EUR no grupas
– virs 10 pers.  4.30 EUR no personas

Iepriekšēja pieteikšanās

resizedimage362304-govz


Adrese: Kroņauce, Tērvetes novads

Tālr. 29615337

 www.tervetesal.lv

agita@tervete.lv

/    
DALIES:      
ATPAKAĻ UZ KARTI
OBJEKTU KATEGORIJAS
GIDA PAKALPOJUMI (1)