Otrdiena, 21. Novembris | Andis, Zeltīte
AAA

VII Latvijas jaunatnes olimpiādē tērvetnieki – ZELTA MEDAĻU ieguvēji

Š.g. 7. jūlijā Tērvetes U-17 handbola komandai, izcīnot uzvaru pār sīvākajiem pretiniekiem Ludzas komandu, radās iespēja iekļūt spēļu finālā.

Š.g. 9. jūlijā finālspēli pret Vaiņodes komandu veiksmīgāk iesāka Tērvetes novads, kas pirmo sešu minūšu laikā panāca 4:1, bet vēlāk, pēc Zigmunda Liljē realizētā soda metiena panāca jau piecu vārtu pārsvaru – 8:3. Taču tad tērvetnieki nopelnīja vairākus noraidījumus, ko Vaiņode veiksmīgi izmantoja, pietuvojoties vien līdz minimumam – 11:10. Puslaika izskaņu gan atkal nedaudz veiksmīgāk izdevās nospēlēt Tērvetei, kas pārtraukumā devās ar divu vārtu pārsvaru – 13:11.

Pēc diviem vārtiem otrā puslaika ievadā Tērvetes novads atjaunoja +4, bet puslaika vidū pēc Kristiāna Kelerta un Ričarda Darguža vārtiem pārsvars sasniedza jau septiņus vārtus – 21:14. Izmantojot daudzos Vaiņodes noraidījumus, kā arī vairākkārt aizskrienot ātrajos uzbrukumos Tērvete turpināja atrauties, sasniedzot +10 spēles 44. minūtē.

Neilgi pirms spēles beigām tērvetnieki panāca maksimālo pārsva un triumfēja mačā ar 28:17, kļūstot par jaunatnes olimpiādes čempioniem.