Trešdiena, 20. Marts | Irbe, Made
AAA

TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” startē Karlīna Veide no Augstkalnes vidusskolas 12. klases

Savā pieredzē dalās Augstkalnes vidusskolas 12. klases skolniece Karlīna Veide:

“Šogad viss mainījās 7. martā, jo devos uz LTV1 studiju, lai ierakstītu 12. klašu 1. pusfināla epizodi spēlei „Gudrs, vēl gudrāks”. Tas bija ļoti īpašs notikums, jo šai spēlei biju pieteikusies jau 4 gadus, taču man netika dota iespēja piedalīties. Pateicoties dažu cilvēku ieteikumiem, šajā gadā man tomēr izdevās nokļūt līdz spēles ierakstam. Mani atbalstīja mana klase un skolotāja Guntra Engelsone. Par to es saku viņiem lielo PALDIES!

Spēlē bija 4 kārtas, es spēju un tiku līdz trešajai kārtai, kas, pēc manām domām, ir ļoti liels sasniegums. Pirmajā kārtā, atbildot ar jā vai nē, es ieguvu 6 no 10 punktiem. 2.kārtā, sacenšoties ar pārējiem 7 dalībniekiem, pareizi atbildot ar kādu no 3 iespējamajām atbildēm, atkal spēju savākt 6 punktus no 16 iespējamajiem. 3. kārta man nebija veiksmīga, bet vismaz atbildot daļēji pareizi uz pēdējo jautājumu, ieguvu veikala TOP sagādāto mini balviņu.

Lai arī spēli beidzu 4.vietā, tas mani nesarūgtināja,  jo gūtā pieredze šādā erudīcijas spēlē ir ļoti nozīmīga. Liels paldies šī konkursa organizatoriem! Spēli var noskatīties Latvijas Televīzijas mājaslapā sadaļā Gudrs, vēl gudrāks.”

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM