Ceturtdiena, 19. Oktobris | Drosma, Drosmis, Elīna

Šonedēļ Latvijā uzturas pārstāvji no dažādiem Moldāvijas reģioniem. Vizītes mērķis ir , sadarbībā ar VARAM un Latvijas pašvaldībām, informēt moldāvu kolēģus par sasniegto uzņēmējdarbībā, tūrismā un ES fondu līdzekļu piesaistē.

10.augusta pēcpusdienā ciemiņi no Moldāvijas  viesojās arī Tērvetes novadā. Nelielās delegācijas sastāvā bija Sindžerejas pašvaldības vadītājs Virgils Mološags, kurš Tērveti apmeklēja jau pērn, kā arī Jelgavas novada sadarbības partneri no Moldāvijas un Jelgavas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Līga Lonerte.

Vizītes sākumā ciemiņi iepazinās ar Tērvetes dabas parka informācijas centru, kur novada domes vārdā viņus sagaidīja izpilddirektors Māris Berlands un uzņēmējdarbības speciāliste Monta Mantrova.

Viesi tika informēti par Tērvetes mājražotāju biedrības darbu un apmeklēja uzņēmēja Sandra Laizāna Tērvetes vīnu darītavu.

Dienas beigās ciemiņiem bija iespēja apskatīt jaunākos dabas parka objektus, kā arī baudīt Tērvetes ainavas no skatu torņa un izvizināties bānītī.

e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv