Trešdiena, 19. Septembris | Muntis, Verners
AAA

Tērvetes novadā sumināja čempionus handbolā

 Š.g. 29. septembrī Augstkalnes vidusskolā pulcējās puiši, kas ne tikai šogad, bet arī iepriekš tika aicināti uz viņu sumināšanas pasākumu pie Tērvetes novada domes priekšsēdētājas Daces Reinikas. Arī šajā gadā puiši kļuvuši par absolūtākajiem uzvarētājiem handbolā gan Latvijas Jaunatnes olimpiādē “Cēsis 2017”, gan Jaunatnes čempionātā savās vecuma grupās. Tas nozīmē, ka jaunieši treneres Lindas Karlovičas vadībā sevi mērķtiecīgi pilnveido un nu jau trešo reizi Tērvetes novada domē tiek sumināti par augstiem un izciliem rezultātiem, kas gūti ne tikai savās mājās Latvijas mērogā, bet ar savu sniegumu nesuši Tērvetes novada vārdu arī starptautiskā mērogā.

Domes priekšsēdētāja Dace Reinika sacīja: “ Šogad tā bija lieliska iespēja pirmajā dienā skatīties mūsu zēnu spēli Valmieras sporta centrā Jaunatnes olimpiādes ietvaros. Man personīgi vieglāk ir uzzināt spēles rezultātu nevis skatīties pašu spēli. Noteikti grūtāk ir klātienē līdzi just, jo tu vienkārši ļaujies, esi tiešajā spēles norisē un emocijas, ko tu gribi pateikt, tās nāk uz āru. Mēs, nelielais skaits līdzjutēji, viennozīmīgi pārkliedzām abas Ludzas meiteņu komandas, kas juta līdzi Tērvetes puišu sīvākajiem pretiniekiem – Ludzas jauniešu komandai. Šī uzvara mūsu puišiem bija ļoti svarīga.” Vislielākais prieks bija uzzināt, ka šajā olimpiādē jauniešu  U-17 grupā ir uzvarējuši tērvetnieki. Komandā spēlēja – Kristiāns Kelerts (komandas kapteinis), Ivo Čižauskis (vārtsargs), Ralfs Grickevičs, Antons Šuleiko, Toms Rolands Ābelīte, Ričards Dargužs, Kārlis Krūmiņš, Zigmunds Liljē, Mārtiņš Unferihts, Ingus Jonuška un Elvis Ēriks Vilsons.

Vienlaikus pasākumā tika sumināti arī tikko aizvadītās sporta sezonas Latvijas jaunatnes čempionāta handbolā 1. vietas ieguvēji – Tērvetes novada jauniešu komanda U -18 grupā. Komandas sastāvā spēlēja: Ričards Mucinieks (komandas kapteinis), Emīls Granauskis (vārtsargs), Uldis Jansons (vārtsargs), Kristiāns Vilciņš, Kristiāns Pavļenko, Kims Berezovojs, Uvis Strazdiņš un Gustavs Podnieks.

Tērvetes novada domes priekšsēdētāja komandām pasniedza kopīgu dāvanu – nepieciešamo finansējumu darba formu, divu krāsu vestu iegādei, lai treniņos puiši varētu saprast, kurš kurā komandā spēlē.

Katrs sportists saņēma Tērvetes novada domes pateicības rakstu un noformētu komandas foto, kas iemūžināts olimpiādē tūlīt pēc tik ļoti svarīgās un ilgi gaidītās uzvaras pār Ludzu. Šī foto atmiņa ik dienu zēniem atgādinās par augstajiem sasniegumiem.

Tērvetes novada domes pateicības raksts par jauniešu handbola komandu U-17 un U-18 grupās sagatavošanu Latvijas Jaunatnes olimpiādei “Cēsis 2017” un Latvijas Jaunatnes čempionātam tika pasniegts arī komandu trenerei Lindai Karlovičai. Suminot treneri, Domes priekšsēdētāja, kas pati pēc profesijas ir pedagogs, piebilda, ka skolotāja darba alga ir labi sagatavoti bērni, kas trenerei Lindai, mērķtiecīgi strādājot, izauguši par čempioniem.

Saņemot pateicības rakstu,  trenere Linda teica: “Olimpiādē un čempionātā startējām kā komandas, kurās valda liels spēks, kas salīdzināms ar koku. Un, ja visi ir kā viens vesels, tad neviens vējš, neviens pretinieks nespēj mūs salauzt. Tik spēcīgas un saliedētas komandas bijām gan dvēselē, gan garā. Līdz pašai spēles izskaņai, vērojot jūsu attieksmi, es zināju, ka uzvara būs mūsu!”

Savukārt Augstkalnes vidusskolas direktores vietnieks Jānis Izaks pauda arī savu gandarījumu par šo jauno sportistu augstajiem sasniegumiem. Tā kā komanda ir savas karjeras ceļa pirmajos pakāpienos, tad skolotājs komandai  vēlēja nesaslimstiet ar zvaigžņu slimību un nepazaudēt motivāciju – būt labākajiem! Skolotājs, pats būdams sportists,  atzina, ka sasniegt nākošo pakāpi Junioru un pieaugušo grupām būs daudz grūtāk, tādēļ vēlēja izturību un visaugstākos rezultātus arī turpmāk!

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM