Pirmdiena, 19. Augusts | Imanta, Melānija
AAA

Tērvetes novada domē ēnoja četri skolu jaunieši

Š.g. 13. februārī notikušajā Ēnu dienā arī Tērvetes novada domē viesojās ”ēnas”. 5. klases skolēni Anna, Laura un Kristers no Vilces pamatskolas bija izvēlējušies ēnot Tērvetes novada domes priekšsēdētāju Daci Reiniku.

Darba diena izvērtās ļoti spraiga – no Domes priekšsēdētājas intervijas televīzijai līdz pat Baltijā lielākā pasākuma Meža dienu – 2019 plānošanai Latvijas Valsts mežu dabas parkā Tēvete. Šiem skolēniem bija liels pārsteigums par to, cik daudzveidīga un atbildīga ir Domes priekšsēdētāja katra darba dienas minūte.

Vienlaikus pie Tērvetes novada domes IT speciālista Aivara Narvaiša ēnoja Annas Brigaderes pamatskolas 9. klases jaunietis Kristaps Mierlauks, kas iepazinās gan ar datortehnikas un datorprogrammu lietošanu, apkopi un uzturēšanu, gan ar videonovērošanas organizēšanu novadā no sporta stadiona līdz pat apkures sistēmas uzraudzīšanai. Kristaps iepazinās ar to, kā tiek nodrošināts WI – FI pieslēgums ēkai un telpām, kā arī pats iemēģināja roku ievietot informāciju novada mājas lapā.

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM