Otrdiena, 24. Aprīlis | Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
AAA

 

Tērvetes novada Tūrisma informācijas centram (TIC)  pastāv cieša sadarbība ar Dobeles novada TIC, regulāri tiek veidoti un apmeklētājiem izplatīti kopēji informatīvi izdevumi un kopā strādāts tūrisma izstādēs. Pateicoties Dobeles TIC iniciatīvai, abu TICu darbinieki apmeklēja tūrisma informācijas centrus Lietuvā – Jonišķos un Biržos, kur apmainījās ar tūrisma informāciju un pārrunāja sadarbības iespējas.

Tūristiem, izvēloties apmeklēt Lietuvu,  iesakām iegriezties abās pilsētas, kuras ir skaisti sakoptas. Īpaši jāatzīmē Birži, informāciju, kura pieejama latviešu valodā,  var iegūt mājas lapā http://www.visitbirzai.lt/lv/attractions_lv.

Viens no iespaidīgākajiem objektiem ir Biržu reģionālā parka teritorijā pie Kirkilu karsta ezeriņiem uzceltais novērošanas tornis, kura forma atgādina  grimstošu laivu. Torņa augstums – gandrīz 32 metri. Novērošanas torņa ierīkošanas mērķis – radīt labvēlīgus apstākļus apmeklētājiem iepazīties ar vienām no galvenajām Biržu parka vērtībām – Kirkilu ainavas liegumā esošo karsta kriteņu reljefu. No novērošanas torņa paveras brīnišķīgs skats – 30 ar ūdeni pilnu karsta kriteņu, kuras sauc par Kirkilu lieguma ezeriņiem, to diametrs ir aptuveni 35 m un vairāk. Dažreiz, zināmos apstākļos, vasarā tie krāsojas dažādās krāsās.

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *