Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo

Aicinām piedalīties SOLO talkā, DUO talkā, ĢIMENES talkā

Lielās Talka un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina talciniekus ņemt aktīvu dalību jau tradicionālajā pavasara talkā un Vislatvijas vides sakopšanā, kas norisināsies šā gada 24. aprīlī. Ministrija arī atgādina par nepieciešamību ievērot valstī noteiktus epidemioloģiskās drošības noteikumus un aicina doties talkot atbilstoši tā brīža noteiktajiem ierobežojumiem.

Lai parūpētos par vidi, pasargājot arī sevi, organizatori aicina  talkot individuāli – “solo” talkas, divatā – “duo” talkas vai vienas mājsaimniecības ietvaros – “ģimenes talkas”.

“Taču tikpat labi, talkot var arī vienkārši dodoties pastaigā pa mežu un nepaejot garām zemē nomestiem gružiem, tos izmetot atkritumu tvertnē. Jo katrs Latvijas kvadrātmetrs ir mūsu zeme, mūsu sēta. Uzturēsim to tīru, zaļu un skaistu!” tā Vita Jaunzeme, Lielās Talkas vadītāja.

Ja esi piedalījies talkā un salasījis maisā citu izmestās lietas, atstāj tās vietā, kur var ērti piebraukt ar transportu. Par maisu atrašanās vietu paziņo pa tālruni 26552303 (Māris Berlands).

Tikpat labi vari piedalīties SOLO talkā, NENOMETOT aiz sevis to, kas tev ir lieks! Cieni sevi un līdzcilvēkus, cieni vidi, kurā atrodies!

Māris Berlands,

Lielās Talkas koordinators Tērvetes novadā