Ceturtdiena, 17. Janvāris | Dravis, Tenis
AAA

 

Sestdien, 12.maijā, no plkst. 12:00 Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē – vasaras sezonas atklāšanas svētki “Pasakas modināšana” ar teatrāliem uzvedumiem un radošajām darbnīcām “Nāc uzziedi!”. Būs sastopami sirsnīgie un izdarīgie Rūķu saimes pārstāvji un latviešu rakstnieces Annas Brigaderes pasaku lugu varoņi.

Svētdien, 13. maijā plkst. 13:00 parka kafejnīcas “Lutauša galds” terasē Mātes dienai veltīts koncerts, kurā ar koklēm un dziesmām apmeklētājus priecēs folkloras kopas “Laiva” un “Ceļteka” Andas Ābeles vadībā.

Aktīvās atpūtas cienītājus gaida “Tērvetes Gaisa takas” – virvju konstrukcijas kokos. Tās pa spēkam ikvienam, kam piemīt Sprīdīša spars un atklājēja gars. Tieši 12. maijā Tērvetes Gaisa takās īpaša diena – plkst. 18.00 dzejas vakars kopā ar Egiju Hofmani, un visas dienas garumā pārsteigums suņu saimniekiem.

Divu dienu garumā – sestdien un svētdien norisināsies jau tradicionālie Tulpju svētki “Viestardos”  – tulpju kolekcijā te apskatāmas gandrīz 400 tulpju šķirnes. Svētkos darbosies Tērvetes amatnieku un mājražotāju tirdziņš, pusdienās visi tiks cienāti ar zupu, bet svētku noslēgumā ar mājas saimnieces Kristīnes cepto kūku. Darbosies radošās darbnīcas bērniem,  būs apskatāmi un samīļojami mājdzīvnieki.  Abas dienas  viesus priecēs tuvāko novadu amatierkolektīvi ar neskaitāmām izrādēm, dziesmām un dejām.

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM