Ceturtdiena, 19. Oktobris | Drosma, Drosmis, Elīna

Saskaņā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības  ministrijas uzaicinājumu domes priekšsēdētāja Dace  Reinika  un domes deputāts Sandris Laizāns piedalījās uzņēmējdarbības veicinošajos pasākumos Moldovā no 2017. gada 2. līdz 8. oktobrim. Vizītes brauciens tika organizēts sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (turpmāk- LIAA),  piesaistot LIAA pārziņā esošo finansējumu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” (uzņēmējdarbība) ietvaros. Vizītē Moldovā piedalījās 26 dažādu pašvaldību pārstāvji no Latvijas, kā arī  šī projekta vadītāji un finansētāji- pārstāvji no VARAM un LIAA.

Vizītes ietvaros D.Reinika un S.Laizāns pārstāvēja  Tērvetes novadu Moldovā; pārrunāja turpmākās sadarbības formas un konkretizēja apmaiņas pasākumus ar Singureņ pašvaldību, vienojoties, ka 2017. gada 17. novembrī Moldovas pārstāvji ierodas Tērvetē, lai parakstītu sadarbības līgumu.  Latvijas delegācija  piedalījās  biznesa forumā Kišiņevā, kā arī seminārā ar ārvalstu ekspertu dalību par atbalsta iespējām sadarbības projektu īstenošanai. D.Reinika un S.Laizāns  seminārā piedalījās diskusijā, akcentējot redzēto Moldovas pašvaldībā, kā arī iespējamās sadarbības formas.  Seminārā   noritēja aktīvs  darbs  no Latvijas puses pie Leader pieejas popularizēšanas.

e-pasta adrese: tervetesnd@zemgale.lv