Otrdiena, 22. Janvāris | Austris

Noslēdzies Augstkalnes pagasta basketbola čempionāts

Čempionāta noslēguma spēles notika 5. janvārī.

Uzvarētāja komanda Augstkalnes pagasta  basketbola čempionātā – komanda  ,, Vēl nav”.  Komandā spēlēja Lelde Krūmiņa, Kristiāns Kelerts, Kārlis Krūmiņš, Roberts Brože, Emīls Granauskis. Komanda ieguva ceļojošo kausu.

Otro vietu ieguva komanda ,,12 litri” ( pērnā gada čempioni).( Asnate Egle, Artis Dude, Valters Sāvičs,Lauris Griņus, Emīls Jagučanskis.

Trešo vietu ieguva komanda ,, Jauniņie”( Laura Ņeverovska, Ieva Rozenfelde, Ramūns Ubarts, Roberts Jarbušs,Jānis Misulis, Mareks Poberežņiks).

Ceturto vietā komanda,, Bufu”.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētu kļuva Miķelis Djubovs 157 iemesti punkti, otrais Emīls Granauskis 128 gūti punkti, trešais Artis Dude 107 punkti.

Sieviešu konkurencē rezultatīvākā bija spēlēs Lelde Krūmiņa 168 punkti, otrā Laura Ņeverovska 107 iemesti punkti, trešā Asnate Egle 80 punkti.

Soda metienu izpildes konkurss bija jāizilda katram dalībniekam desmit soda metieni

Vīriešu grupā pirmais Emīls Granauskis, otrais Dairis Miltiņš,Miķelis Djubovs.

Sieviešu grupā pirmajā vietā Lelde Krūmiņa, otrajā vietā Asnate Egle, trešā Amanda Zīle.

Trīs punktu metienu konkursā vīriešiem – 1.vietā Kārlis Krūmiņš, otrais Miķelis Djubovs, trešais  Jānis Misulis.

Sievietēm uzvarēja Lelde Krūmiņa, otrā Asnate Egle, trešā Amanda Zīle.

Linda Karloviča,

Tērvetes novada sporta nodaļas vadītāja