Otrdiena, 10. Decembris | Guna, Judīte
AAA

No 1. augusta maršruta Dobele–Bukaiši posmā no Bukaišu skolas līdz Gundegām tiks ieviests transports pēc pieprasījuma

No 2019. gada 1. augusta maršrutā Nr.6783 Dobele–Bukaiši posmā no Bukaišu skolas līdz Gundegām tiks ieviests transports pēc pieprasījuma. Sabiedriskā transporta padome lēma ieviest šādu pārvadājumu veidu, jo laika periodā no 1. marta līdz 30. aprīlim posmā no Bukaišu skolas līdz Gundegām 64% gadījumu autobusā nebrauca neviens pasažieris, kā arī ieņēmumi par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu nepārsniedz 15% no visām izmaksām. Tādējādi autobuss konkrētajā posmā brauks tikai tad, ja pasažieris iepriekš to būs pieteicis.

Transports pēc pieprasījuma posmā no pieturvietas Bukaišu skola līdz pieturai Gundegas tiks ieviests četros maršruta Nr.6783 Dobele–Bukaiši reisos – reisā, kas Dobeles autoostā otrdienās tiek uzsākts plkst.7.35 un plkst.14.10, bet pieturā Gundegas – plkst.8.49 un plkst.15.39.

Lai pieteiktu transportu pēc pieprasījuma, pasažierim vismaz 24 stundas pirms reisa izpildes būs jāsazinās ar SIA Dobeles autobusu parks, zvanot pa tālruņa numuru 63723444. Ja pasažieris brauks virzienā no Dobeles līdz galapunktam, viņam būs arī iespēja autobusa biļeti iegādāties Dobeles autoostā vai autobusā pie tā vadītāja pirms reisa uzsākšanas.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkciju

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Papildu informācijai:

Lilita Pelčere,

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67356129; + 371 26627578

E-pasts: lilita.pelcere@atd.lv

twitter.com/ATD_LV ; facebook.com/AutotransportaDirekcija

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM