Ceturtdiena, 21. Septembris | Mariss, Matīss, Modris

Miķeļdienas sports Tērvetē

2017.gada Miķeļdienas sporta pasākumi Tērvetē notiks sestdien, 30. septembrī Rehabilitācijas centra “Tērvete” teritorijā.

No plkst. 10.oo līdz 12.3o sacensību programmā piedāvāsim ģimeņu-komandu stafeti ( komandā 3 dalībnieki, jābūt obligāti vienam pieaugušajam un vienam bērnam, trešais dalībnieks pēc izvēles – bērns vai pieaugušais) un individuālās sacensības 5 (piecos) “ neolimpiskajos” sporta veidos dažādās vecuma grupās – pirmsskolas , 1.-4.klašu bērni, 5.-9.klašu skolēni un pieaugušie.

Ap plkst. 13.oo paredzēta uzvarētāju apbalvošana gan ģimeņu-komandu stafetē, gan individuālajos sporta veidos ar rehabilitācijas centra “Tērvete” sarūpētajām balvām.

Dalībnieku pieteikšanās uz vietas pirms sporta aktivitāšu sākuma līdz plkst. 10.oo. Sīkāka informācija pa telefonu 63726175 vai 63726188.

Aicinām ģimenes, pirmsskolas vecuma bērnus, skolu audzēkņus un pieaugušos aktīvi piedalīties Miķeļdienas sporta pasākumos.

Valdis Grīnvalds,

SIA RC ”Tērvete” valdes priekšsēdētājs