Svētdiena, 24. Janvāris | Eglons, Krišs, Ksenija

Tērvetes  novads atzīts par 2020. gada ģimenei draudzīgāko pašvaldību Zemgales  reģionā!

Decembrī konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” vērtēšanas komisija galveno titulu piešķīra Ludzas novada pašvaldībai, kas ar savu mērķtiecīgo darbu ģimeņu labklājības veicināšanā ir apliecinājusi atbilstību konkursa absolūtā uzvarētāja nosaukumam visā Latvijā. Tāpat laureātu godā cildinātas piecas pašvaldības katrā plānošanas reģionu pašvaldību grupā: Rīgas reģionā – Ādažu, Vidzemes reģionā – Kocēnu, Latgales reģionā – Līvānu, Kurzemes reģionā – Alsungas un Zemgales reģionā – Tērvetes novada pašvaldība.

Trešajā konkursa kārtā pēc desmit pašvaldību attālinātām prezentācijām konkursa komisija visaugstāk novērtēja pašvaldības, kas pierādīja savu neatlaidīgo darbu 2020. gadā  atbilstoši savām iespējām un individuālajai situācijai, uzlabojot pakalpojumus un piedāvājumus ģimenēm. Un kā pierādījums tam ir iedzīvotāju atsauksmes. Paldies, ka mūsu kopējais darbs ir  tik augstu novērtēts!

TUVĀKIE PASĀKUMI