Otrdiena, 16. Oktobris | Daiga, Dinija

Leišmales volejbola čempionātā bija pavisam 2.kategorijas. PROFI kategorijā pieteicās sešas komandas. Komandas uz laukuma izgāja sešu spēlētāju sastāvā. Grupā bija līdzīgas komandas. Katra spēle bija sīva un tikai pēdējo spēļu liktenis sarindoja komandas noteiktā secībā godalgotajās vietās.

1. vieta komandai ” Sigus -B” sekojošā sastāvā:

Sigutis Briedis, Raitis Briedis, Zane Redko, Ritvars Kļaviņš, Renārs Šulcs, Oskars Valuskins, Aivars Afanasjevs, Kaspars Skrinda un Martins Jermacans.

2.vietā komanda “Vēl elpo “, spēlētāji:
Elvijs Taujenis, Agris Ozols , Ramons Ubarts , Jonijs Jodelis , Andrejs Kononovičs , Arnis Balodis , Kristaps Sosnarevs un Kristiāns Zilberts .

3.vietā komanda ,, Paplakas Gaļsaimnieks”:
1. Klāvs Eihmanis, 2.Kristīne Puniņa, 3.Arnis Uzuls- Petrovskis, 4. Andris Jaunzems, 5. Reinis Patmalnieks, 6. Kristaps Jaunzems , 7. Artjoms Jefimovs, 8. Artūrs Krūms, 9. Jānis Sola.

AMATIERU grupai bija savi nosacījumi. Pirmkārt,dalībnieki nedrīkstēja būt ar starpnovadu sacensību pieredzi 2017./2018.gadā. Pamatsastāvos bija jāiekļauj viena daiļā dzimuma pārstāve un spēlētāju skaits uz laukuma bija 4+1 ( 4 vīrieši un viena sieviete). Šajā grupā pieteicās septiņas komandas.

1. vieta komandai “Stīleri” no Jelgavas novada:
Alise Endzele, Līze Feldmane, Mārtiņš Pauniņš, Nauris Ločmelis, Artūrs Miķītis un Andris Kazainis.

2. vietā komanda no Dobeles ar nosaukumu ” Smagie”:
Aigars Šlaveiks, Dainis Eihvalds, Judīte Šneidere, Andis Eihvalds, Līga Eihvalde, Daina Buse, Andris Bicūzis, Oskars Krauze, Artūrs Bīriņš un Zigmārs Baķis.

3.vieta komandai ,, Augstkalne” šādā sastāvā:
Modris Vilsons, Dāvis Vilsons, Roberts Jarbušs, Alise Misule, Gints Briģis, Madara Misule un Ņikita Semjonovs.

1. attēlā PROFI grupas 1.vietas ieguvēja komanda “Sigus-B” ( Tērvetes novads) un AMATIERU grupas 1.vietas ieguvēja komanda ” Stīleri ” ( 2.att.) no Jelgavas novada.