Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo

Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” piešķirtā naudas balva ieguldīta bērnu aktīvās atpūtas laukumu paplašināšanai Tērvetes pagastā

Š.g. 18. augustā Tērvetes pagasta Kroņauces ciemata bērnu rotaļlaukumā tika atklāts jauns rotaļlaukuma elements – vingrošanas komplekss, savukārt sporta stadionā bērnu aktīvās atpūtas zonā tika atklāta rotaļu tīkla iekārta. Jaunie atpūtas objekti bērniem turpmāk vēstīs, ka Sabiedrības integrācijas fonda organizētajā konkursā līdz šim bijusī Tērvetes novada pašvaldība Zemgales plānošanas reģionā ieguva titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”.

Līdz ar titulu Tērvetes novadam tika piešķirta naudas balva 12 500 euro apmērā, kas ir kā pateicība pašvaldības atbalstam, rūpēm un ieguldījumam ilgtermiņā ģimenēs ar bērniem. Pēc idejām naudas balvas izmantošanai pašvaldība vērsās pie saviem iedzīvotājiem, un viennozīmīgi rezultātā piedāvātā ideja – bērniem aktīva un veselību veicinošas vides paplašināšana.

Uz ģimenēm draudzīgo objektu atklāšanas pasākumu bija ieradušies paši mazākie tērvetnieki no Annas Brigaderes pamatskolas pirmsskolas izglītības grupas “Sprīdītis”, ar lepnumu par komandā kopīgi padarīto darbu un iegūto titulu konkursā visus pasākumā uzrunāja un rotaļelementus kopā ar mazuļiem atklāja bijusī Tērvetes novada domes priekšsēdētāja, šobrīd Dobeles novada domes deputāte (LZS) Dace Reinika un Dobeles novada Tērvetes administrācijas sporta nodaļas vadītāja, Dobeles novada domes deputāte (VL -TB/LNNK) Linda Karloviča. Par jaunieguvumu viennozīmīgi priecājas arī Dobeles novada Tērvetes administrācijas Tērvetes novada sociālā dienesta vadītāja Daiga Freidenfelde un Tērvetes administrācijas vadītājs, bijušais Tērvetes novada domes izpilddirektors Māris Berlands.

Projekta īstenošanai tika piesaistīts arī pašvaldības līdzfinansējums 2230 euro apmērā.

PALDIES Sabiedrības integrācijas fondam par organizēto konkursu, saskatot pašvaldībā labi padarītos darbus un novērtējot tos!

Inita Roze,

sabiedrisko attiecību speciāliste