Pirmdiena, 1. Marts | Ilgvars, Ivars

Aicinājums piedalīties aptaujā

2020. gada decembrī noslēdzās Sabiedrības integrācijas fonda organizētais konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”.

Kā jau iepriekš informējām – Tērvetes  novads tika atzīts par 2020. gada ģimenei draudzīgāko pašvaldību Zemgales  reģionā!

Tērvetes novada dome ir ļoti priecīga, ka konkursa žūrijas komisija, ar kuru tika strādāts attālināti, ir tik augstu novērtējusi mūsu Tērvetes novadā kopīgo ieguldījumu infrastruktūras sakārtošanā gan ģimenēm ar bērniem, gan ikvienam novada iedzīvotājam.

Pašvaldība saka lielu PALDIES mūsu novada ģimenēm, ka esiet tik stipras, atbalstošas un aktīvas! Balvu esam nopelnījuši visi kopā, kopā domāsim, kā to vislabāk izlietot, īstenojot kādu labu un paliekošu projektu.

PIEDĀVĀJAM  IESAISTĪTIES IDEJU APTAUJĀ

“Konkursa  “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Zemgalē 2020”

balvas izlietojums Tērvetes novadā ( EUR 12 500)”

Ar šo aptauju vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli par, Jūsuprāt, labāko naudas balvas izlietojumu, veidojot ģimenei draudzīgu vietu Tērvetes novadā.

Aizpildi anketu šeit!

TUVĀKIE PASĀKUMI