Sestdiena, 10. Aprīlis | Anita, Anitra, Zīle

Saskaņā ar 2021. gada 25. februāra  Tērvetes novada domes priekšsēdētājas rīkojumu Nr. TND/2021/3-1/9/DPR   “Par ēdināšanas pabalstu izmaksu”  tiek piešķirts ēdināšanas pabalsts pārtikas produktu iegādei attālināto mācību laikā (skolēniem, sākot no 5. klases) par  periodu no 2021. gada 8. februāra  līdz 2021. gada 12. martam.

Pabalstu izmaksā vienam no izglītojamā vecākiem vai personai, kas viņus aizstāj, iesūtot pašvaldībā vai izglītības iestādē (e-klasē, uz e-pasta adresi tervetesnd@tervetesnd.lv, pa pastu) iesniegumu, kurā norādīts vārds, uzvārds, personas kods, izglītojamā vārds, uzvārds, par kuru tiek pieprasīts pabalsts,  kā arī norēķina konta numurs, uz kuru ir pārskaitāms pabalsts.

Rīkojums Par ēdināšanas pabalstu izmaksu laika periodam no 2021. gada 8. februāra līdz 12. martam

Iesniegums par Augstkalnes pamatskolas skolēniem

Iesniegums par Annas Brigaderes_pamatskolas skolēniem

Iesniegums_par citas_pašvaldības izglītības iestādes skolēniem