Piektdiena, 22. Jūnijs | Laimdots, Laimiņš, Ludmila
AAA

Iedzīvotāju zināšanai!   Swedbank filiāle Dobelē maina adresi 

Lai pielāgotos klientu vēlmei saņemt ikdienas bankas pakalpojumus ne tikai darba dienās, bet arī brīvdienās, kā arī ņemot vērā to, ka arvien vairāk cilvēku ikdienas bankas pakalpojumus izmanto attālināti un uz filiāli pie konsultanta pēc padoma visbiežāk ierodas noteiktā laikā, no 3. aprīļa Swedbank Dobeles filiāle, kas turpmāk atradīsies Baznīcas ielā 14 – veikala “Maxima” telpās, kļūs par pašapkalpošanās filiāli.

Swedbank pašapkalpošanās filiāle Dobelē strādās katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00. Tajā būs iespēja izņemt un iemaksāt skaidru naudu, apskatīt konta atlikumu, apmaksāt rēķinus vai pārskaitīt naudu internetbankā, kā arī veikt citus ikdienā nepieciešamus darījumus.

Savukārt katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 10.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 16.00 klientiem būs iespēja saņemt konsultācijas un dažādus pakalpojumus pie Swedbank konsultanta. Šajā laikā būs iespēja slēgt dažādus līgumus, pārrunāt neskaidros jautājumus, kā arī saņemt savu atjaunoto vai jauno norēķinu karti, iepriekš piesakot apmeklējumu.

Taču, ja steidzami nepieciešams atrisināt kādu jautājumu vai saņemt atbildi, ikviens Swedbank klients jebkurā diennakts laikā varat saņemt bankas darbinieku konsultāciju, zvanot pa tālruni 67 444 444 vai rakstot bankas ziņojumu savā internetbankā.

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM
Email *