Piektdiena, 17. Augusts | Oļegs, Vineta

Tērvetes novada novusa atklātais čempionāta NOLIKUMS

Mērķis un uzdevumi

Mērķis – popularizēt novusa spēli Tērvetes novadā.

Uzdevumi:

1. Noskaidrot Tērvetes novada čempionāta, kā arī atklātā novusa čempionāta godalgoto vietu ieguvējus vīriešu un sieviešu konkurencē.
  2. Uzlabot spēlētāju individuālo meistarību.

Vieta: Annas Brigaderes pamatskolas aktu zālēTērvetes novada, Tērvetes pagasta, Kroņaucē

Laiks: februāris, marts. 1.POSMS paredzēts 11.02.

Vadība: Sacensības organizē un vada Tērvetes novada pašvaldības sporta nodaļa. Tel.29766085

Dalībnieki:

Novusa spēles cienītāji bez vecuma ierobežojuma var piedalīties individuālajās novusa sacensībās divās kategorijās.

Vīrieši – 1. kategorija.( startē vīrieši bez vecuma ierobežojuma).

Sievietes – 2. kategorija.( startē sievietes bez vecuma ierobežojuma).

Sacensību noteikumi:

Dalībnieki atbilstoši savai kategorijai izspēlē katrs ar katru 1 apli 4 setos. Par uzvaru ( 4-0; 3-1) divi punkti, par neizšķirtu (2-2) viens punkts, par zaudējumu( 0-4; 1-3)- nulle punkti.

Kopā tiks nospēlēti 3. posmi jeb apļi. Kopsummā uzvarētāju noteikšana būs pēc iegūto punktu skaita lielākās summas. Ja punktu summas pēc 3. posma būs vienādas, tad augstāku vietu iegūst tas sportists, kurš veiksmīgāks būs bijis savstarpējās spēlēs. Ja arī šie rādītāji būs līdzvērtīgi, tad noritēs spēles starp pretendentiem līdz 3. setiem par godalgotajām vietām.

Sacensību izdevumi un apbalvošana:

Sacensību izdevumus (godalgoto vietu ieguvēju apbalvošanu ar medaļām divās grupās, rezultātu apkopošanu) veic Tērvetes novada pašvaldības sporta nodaļa. Dalībnieku ierašanās un uzturēšanās izdevumus sedz paši sportisti.

Dalībniekiem, ierodoties uz sacensību vietu, būtu vēlams personīgais spēles aprīkojums –  kija. Vajadzības gadījumā varēs izmantot arī uz vietas esošās kijas.

Pieteikumi: Pieteikšanas  līdz 6.02.2018. pa tālruni 29766085 vai e-pastu  linda_karlovica@inbox.lv