Pirmdiena, 2. Oktobris | Ilma, Skaidris
AAA

.

Cienījamais Dobeles novada iedzīvotāj!

Aicinām piedalīties aptaujā par sabiedriskās kārtības un drošības situāciju Dobeles novada teritorijā. Aptaujas mērķis ir izzināt novada iedzīvotāju paradumus un priekšrocības saziņā ar pašvaldību un tas iestādēm situācijās, kas saistītas gan ar drošības sajūtu, gan ar dažādu nepilnību novēršanu.

Aptauju iespējams aizpildīt līdz 28. novembrim elektroniski: ej.uz/drošībadobelē

Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā un ņemti vērā, izstrādājot Dobeles novada pašvaldības Koordinācijas centra koncepciju.

Koordinācijas centrs iecerēta kā Dobeles novada Pašvaldības policijas struktūrvienība, kas nodrošinās gan koordinētu informācijas apriti dažādās ārkārtas situācijās un problēmsituāciju koordinēšanā, gan arī vienotu pašvaldības videonovērošanas sistēmas uzraudzību. Koncepcija tiek izstrādāta Interreg Latvia – Lithuania Programme konkursa 4. prioritātes “Efektīvi sabiedriskie pakalpojumi un laba pārvaldība dzīves
kvalitātes uzlabošanai” projekta Nr. LLI-499 “Pārrobežu sadarbība sabiedrisko pakalpojumu drošības un efektivitātes uzlabošanai” (Cross-border Cooperation for Safety and Effectiveness of Public Services) ietvaros.

_ _

Nadežda Čerpaka

Projektu vadītāja

Attīstības un plānošanas nodaļa

Dobeles novada pašvaldība

Tālr.: +371 63 700 143

Mob.t.: +371 27 865 565

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
TUVĀKIE PASĀKUMI
PIETEIKTIES JAUNUMIEM