Ceturtdiena, 14. Decembris | Auseklis, Gaisma

Tērvetes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, iestāžu vadītājus, uzņēmējdarbības veicējus, darba kolektīvus pieteikt pretendentus uz pašvaldības apbalvojumiem

Apbalvošanas pasākuma mērķis:

Novērtēt un godināt personu ieguldījumu Tērvetes novada attīstībā, nozīmīgu darbību saimnieciskajā, sabiedriskajā un publiskajā sektorā un novada atpazīstamības veidošanā, kā arī nopelnus citās novadam nozīmīgās darbības jomās.

Ierosinājumus lūdzam iesniegt pagastu pārvaldēs vai novada domes sekretārei līdz 17.oktobrim.

Papildu informāciju un iesnieguma veidlapu var saņemt pie pagastu pārvalžu vadītājiem, novada mājaslapā www.tervetesnov.lv  (pašvaldība/dokumenti/nolikumi/Tērvetes novada domes apbalvojumi) vai pa tālr. 29284561, Sandra Latiša.