Sestdiena, 25. Septembris | Rauls, Rodrigo
AAA

2021./2022. mācību gada Zinību dienā atkalsatikšanās klātienē

Laiks skrien vēja spārniem un skolas zvans jau vēsta, ka aizvadīta jaunā mācību gada pirmā nedēļa.

Kopumā 392 mazuļi un skolēni ar lielu atkalsatikšanās prieku 1. septembrī – Zinību dienā durvis vēra Annas Brigaderes pamatskolā ( 133 skolēni) un pirmsskolas izglītības grupā “Sprīdītis” ( 94 mazuļi), kā arī Augstkalnes pamatskolā (119 skolēni) un pirmsskolas izglītības grupā “Zvaniņi” (46 mazuļi).

Katrā skolas saimē pirmā skolas diena bija īpaša – prieks mijās ar piesardzību, jaunās apņemšanās ar vislielāko cerību un vēlmi mācību gada katru dienu visiem vadīt klātienē. Paralēli tam visam skanēja veselības vēlējumi un pateicības vārdi par milzīgo skolēnu, viņu vecāku, pedagogu, skolu direktoru izturību un ieguldījumu aizvadīto gadu attālinātajās mācībās. Šos vārdus kolektīviem klātienē veltīja Dobeles novada domes deputātes Dace Reinika un Linda Karloviča, kas vienlaikus varēja katrā skolā lepoties ar bijušās Tērvetes novada domes ilgtermiņā labi padarītajiem darbiem.

Lai skolēniem palīdzētu veiksmīgāk iejusties klases kolektīvā un skolas saimē svētku dienai sekoja Adaptācijas diena ar daudzveidīgām un atraktīvām nodarbībām, kas pamatu pamatos saistītas ar skolas vidi, drošību un veselību.

3.septembra rītā pie mazuļiem pirmsskolas grupā “Sprīdītis” devās Tērvetes administrācijas brašie ugunsdzēsēji ar lielāko operatīvo transporta līdzekli visā Latvijā.

Savukārt 289 jaunizveidotā Dobeles novada pirmklasnieki 3. septembrī devās uz Kārļa Ulmaņa  piemiņas muzeju “Pikšas”. Turp ceļu mēroja arī mūsu skolu 30 pirmklasnieki un viņu klases audzinātājas Mārīte Ikauniece un Sandra Ramanauska.

Lai ikvienam skolēnam, viņa vecākiem, pedagogiem un skolas darbiniekiem, skolu vadītājiem, kā arī katram labvēlim ir veselība, lai savas skolas mēs ik dienu varam dēvēt par Drošo skolu! 

Būsim atbildīgi, saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!

Informāciju sagatavoja

Inita Roze,

Tērvetes administrācijas izglītības darba koordinatore

/    
DALIES:      
KONTAKTI
Tērvetes novada dome
  Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730
  Tālr. 63726012, 28389997, Fax. 63726012
  e-pasta adrese: tervetesnd@tervetesnd.lv
  www.tervetesnovads.lv
PIETEIKTIES JAUNUMIEM