Ceturtdiena, 19. Jūlijs | Digna, Jautrīte, Kamila

Par turnīra uzvarētāju komandu kļuva Dobeles „Tenax „ vienība, kas fināla spēles nospēlēja organizēti un pamatoti ieguva Leišmales čempiona titulu.

Tenax” komandā spēlēja: Marats Ņeverovskis, Arvis Nagliņš, Ervīns Zandersons, Ivars Zandersons, Zigurds Dosbergs, Jānis Jansons,Uldis Bērziņš, Juris Liepiņš, Edgars Štelfs, Dženārs Kuļikovs, Roberts Millers,Kristaps Āriņš, Aldis Cīrulis, Ivo Grišpons, Jānis Ņeverovskis( titulattēlā ).

2.vietu ieguva komanda „Skandijs -1”, komandā spēlēja Artūrs Turiks, Jānis Pūpols, Matīss Hartmanis, Mārtiņš Jearmacāns, Nauris Gouģis, Raivis Zinkevičs, Gatis Kobzars, Gustavs Zandersons, Miķelis Reinfelds.

3.vietu izcīnīja komanda „Tērvete” ,kuras sastāvā spēlēja :

Armands Dargužs, Andris Trahotkins, Gatis Grigorjans, Norberts Ramanauskis, Kārlis Bulmers, Roberts Jarbušs, Dāvis Vilsons, Artis Dude, Sandris Tarasovs.

Komandu kopvērtējums:

1.vietā Dobeles „ Tenax ” komanda

2. vietā „Skandijs -1” ( Dobele)

3.vietā Tērvete

4.vietā „Skandijs -2”

5.vietā Jaunbērze

Par turnīra rezultatīvākajiem basketbolistiem turnīrā kļuva : Roberts Millers (attēlā), Mārtiņš Jermacāns, Jānis Grands.

Turnīra noslēgumā notika vairāki konkursi.

Soda metienu konkursā bija jāmet 10 soda metieni.

1.v. Roberts Millers, kurš veica visus metienus bez kļūdām.

2.v. Matīss Hartmanis, kurš kļūdījās tikai vienā metienā.

3.v. Jānis Pūpols -7 reizes bija sekmīgs.

4.v. Aldis Cīrulis arī izcēlās ar 7 precīziem metieniem, bet pārmetienos precīzāks bija tomēr Jānis Pūpols.

3-punktu metienu izpildē tika uzskaitīti minūtes laikā iemestie metieni.

1.v. Nauris Guoģis iemeta 12 trīs punktu metienus .

2.v. Artūrs Turiks – 8 precīzi metieni.

3.v. Mārtiņam Jermacānam arī 8 precīzi metieni, bet pārmetienos veiksmīgāks bija Artūrs Turiks.

Jāsaka paldies visiem tiesnešiem un sacensību galvenajam tiesnesim Norbertam Ramanauskim, kurš rūpējās par sacensību kalendāru, laukuma tiesnešiem. Paldies arī Tērvetes novada Pašvaldībai, kas atbalstīja šo turnīru.